Skip to main content

רומא - 5 ימים

מזרקות ועתיקות

כולל וילה בורגזה  וביקור באורבייטו

סילבסטר

 

 

יום 1 ת"א – רומא (עיר של ישן וחדש)
ניפגש בנמל התעופה ע"ש בן גוריון ונמריא אל בירת האימפריה הרומית – רומא. עיר של ניגודים, חדש וישן. אלילים ונצרות. סמלי העולם העתיק – הקולוסיאום בו לחמו גלידאטורים על חייהם, סירקו מאסימו, בו ניצח בן חור את הטריבון מסאלה במירוץ הכירכרות, הפורום רומנו – מרכז החיים של תושבי רומא ומולם, שדרות רחבות, חנויות אלגנטיות, כיכרות בהן מזרקות שיש מדהימות, המדרגות הספרדיות וכמובן כנסיית סן פייטרו בשלשלאות, בה נבקר ונראה את פסל "משה הקורן". וכמובן המדינה הקטנה בעולם – הוותיקן. נראה את חיילי המשמר השוויצרי (כן שוויצרי!) ונבקר בכנסיית סן פטרוס הענקית, שבמסוך לה מגורי האפיפיור ומוזיאון הוותיקן. בתום הסיור העברה לבית המלון.

יום 2 רומא (וילה בורגזה, מקדש הווסטות והרובע היהודי)
ביקור בוילה בורגזה. נראה את הגנים המרהיבים ונבקר במוזיאון שם נראה את פסליו המפורסמים של ברניני אפולו ודפנה, פסל דוד (כן גם הוא פיסל את דוד) ונלמד על ספרי המיתולוגיה. נמשיך אל הרובע היהודי, שם נלמד על הקהילה היהודית וההיסטוריה הענפה שלה. נטייל ברחובות הרובע ונהנה מהאווירה המיוחדת. נסיים במקדש הווסטות ונראה את "פי האמת" הפה ידע להבחין בין אמת לשקר.
בערב נצא (בתשלום) לטיול בכיכרותיה המוארות של העיר. פונטנה די טרוווי, היא "מזרקת המשאלות". נטיל מטבע לבריכת המזרקה, כדי שנשוב בעתיד לבירה הנצחית. נמשיך גם אל כיכר נבונה ומזרקותיה היפות ונהנה מאמני הרחוב ודוכני המזכרות הרבים.

יום 3 רומא (העיר העתיקה באורבייטו)
נצא אל חבל אומבריה, אל העיר אורבייטו. העיר שהשתמרה במשך מאות שנים, ובנויה על מצוק בגובה 300 מ'. נעלה ברכבל אל מרכז העיר ומשם בסיור רגלי נעבור דרך הבאר העתיקה, הדואומו והסמטאות העתיקות של העיר העתיקה. בתום הביקור נשוב לבית המלון.

יום 4 רומא (גלדיאטורים קניות ומדרגות ספרדיות )
היום נצא לסיור רגלי והפעם ברומא "הרומאית". נצפה מכיכר הקמפידוליו על הפורום רומנו, מקום ההתכנסות של תושבי רומא ונראה את שער טיטוס ומנורת שבעת הקנים, נראה את הקולוסיאום וכמובן את כיכר ונציה המרשימה. אחר הצהריים נטייל במרכזי הקניות של ויה דל קורסו. חנויות בוטיק אופנתיות, ובתי כלבו ענקיים. נסיים במדרגות הספרדיות יחד עם שאר התיירים.

 

יום 5 רומא – ת"א (קסטלי רומאני)
יום אחרון לטיול, אך לא פחות מיוחד. ניסע לאזור קסטלי רומאני. נבקר באזור בין אגמים ולועי הרי געש כבויים ונראה את קסטל גנדולפו מקום משכנו של האפיפיור . נטייל להנאתנו בעיירות הציורים שבאזור משם נמשיך למתחם חדש ויפה של 'אאוטלט' המכיל מעל 100 חנויות מותגים מדולצ'ה וגאבנה ועד נייק ופומה, מתחום ההלבשה , הקוסמטיקה, אלקטרוניקה ועוד. החנויות מציעות סחורה בהנחות משתנות במהלך השנה. בסיום ניסע לשדה התעופה לטיסה ארצה.

 

האטרקציות הכלולות בטיול:

 כנסיית סנט פטרוס
– פסל משה
– כיכר ונציה
– סיור בעיר רומא
– מוזיאון וילה בורגזה
– פניקולר באורבייטו
– ביקור באורבייטו
– קסטלו רומאני
– מדרגות ספרדיות
– הרובע היהודי ברומא
– מקדש הווסטות
– מרכז קניות עצום

 

המחיר כולל:

– טיסה סדירה במסלול ת"א – רומא – ת"א.
– מיסי נמל, היטל ביטחון ודלק.
– לינה בבית מלון בדרגת תיירות טובה או ראשונה.
– ארוחת בוקר בסגנון "מזנון חופשי" מדי יום.
– 2 ארוחות חמות נוספות במהלך הטיול (צהריים או ערב)
– דמי כניסה לאתרים כמפורט במסלול.
– אוטובוס תיירים ממוזג ע"פ תכנית הטיול.
– מלווה קבוצה ישראלי
– טיפים לנותני השירותים השונים (למעט סבלות)

הערות: 

– מחיר הטיול אינו כולל טיפ למלווה הקבוצה בסך 4 אירו ליום לאדם.

 

  מועדים ומחירים 


מעוניינים?

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם או חייגו עכשיו

Top