Skip to main content

וינה - 5 ימים

שניצל וינאי

כולל עמק הוואכאו, יערות וינה וגני שיינברון

 

יום 1 תל אביב – וינה
ניפגש בנמל התעופה בן גוריון ונמריא לוינה בירת אוסטריה. עיר שמשלבת מוזיקה ואמנות, מסורת וגם חדש ומודרני. נחיתה ואנו בדרכנו לסיור מודרך בעיר היפה. נראה את הדנובה, את עיריית וינה ואת ארמון ההופבורג. נשקיף על העיר מחצר ארמון הבלוודרה. נכיר גם את יצירותיו הארכיטקטוניות המופלאות של הונדרטווסר ונטייל בעיר העתיקה למרגלות כנסיית סטפן הקדוש שנבנתה במאה ה-12 ובה התקיימו טקס הנישואים והלוויה של אמדאוס מוצרט. נראה גם את המוזיאון היהודי ואת אנדרטת השואה .
בתום הסיור העברה לבית המלון.
בערב-נצא (בתשלום) לסיור ערב בעיר היפה ואתריה המוארים.

יום 2 וינה (עמק הדנובה, הווכאו) 
ניסע מערבה אל עמק ווכאו הרומנטי שעל גדות הדנובה, אתר ציורי המוכרז ע"י אונסק"ו כאתר מורשת התרבות. אל העיירה מלק. העיר ניצבת בעמק שמורה היטב זה 1000 שנים, במרחק נסיעה מוינה, על בנייניה בסגנון הרנסאנס והבארוק, הניצבים בתוך שרידי הביצורים העתיקים, עיר שמשתלבת היטב עם הנוף שמסביבה. נגיע גם אל דורסטיין הקטנטונת המבוצרת במצוק. מעליה, האזין ריצ'ארד לב-הארי לשירת הטרובאדור הנאמן בלונדל. נטייל בסמטאותיה הציוריות של העיירה בין בתים עתיקים ומרפסות עטורות פרחים.
בערב נצא לארוחת ערב חגיגית בעיירה גרינציג עיירת בילויים ובה בתי קפה בתי יין ופולקלור מקומי.

יום 3 וינה – טיול בבודפשט… או מרכזי הקניות הרבים בעיר
כן. יום ארוך אבל שווה כל רגע.
נוסעים לבירת הונגריה (בתשלום). עם ההגעה נערוך סיור בעיר היפה ואתריה.
נעלה לגבעת גלרט וממנה נערוך תצפית על מראות העיר, הדנובה וגשריה. נמשיך אל גבעת המצודה ונראה את מצודת הדייגים הציוריות וכנסיית ההכתרה "מטיאש" – בעלת הצריחים הגותיים המיוחדים. נמשיך דרך האי מרגיט אל כיכר הגיבורים בה מוצבים פסלים של אישים חשובים מ-1000 שנות ההיסטוריה ההונגרית. נתרשם מהפסלים, ממוזיאון האומנות היפה והיכל האומנות – 2 מבנים בעלי חזית דומה הנמצאים משני צדי הכיכר המרשימה , ניסע לרובע היהודי ונראה את בית הכנסת הגדול בו חגג חוזה המדינה – הרצל את בר המצווה. נסיים במרכזי הקניות שברחוב ואצי אוצה . חזרה מאוחרת לוינה.

יום 4 וינה (גני שיינברון בית האופרה ומרכזי הקניות …)
יום נוסף להשלמת ההיכרות עם העיר היפה ואתריה. ניסע לארמון שיינברון, אשר שימש לאורך השנים את קיסרי אוסטריה, אשר נהגו לערוך בו נשפים המוניים אליהם היו מוזמנים בני האצולה מכל רחבי אירופה. נבקר בגנים המרהיבים שבהם שלל מזרקות ובריכות ונלמד על חיי בני האצולה האוסטרים בעבר.
נבקר בבניין האופרה המדהים , נטייל באזור הפראטר הידוע בגן השעשועים שבו, בבתי הקפה שם נוכל לטעום את השטרודל הוינאי הטעים . נשוטט בשוק הצבעוני של העיר וכמובן נטייל במרכזי הקניות השוקקים של וינה לרבות מדרחוב "מריה הילפר" – הלוא הוא רחוב הקניות המפורסם של העיר.

יום 5 וינה- ת"א (יערות וינה ובאדן )
לפני שנפרדים מוינה ניסע לסיור ביערות וינה ובאדן – אזור ירוק שובה לב ועין. יערות, כרמים וכפרים ציוריים. כאן במקום הפסטורלי, התאבד יורש העצר, בנו של פרנץ יוזף, כשהוא בן 30 בשל אהבה נכזבת לנערה בת 17. אמו, הקיסרית סיסי בנתה כאן מנזר לזכר המאורע. נמשיך בדרך הנראית כלקוחה ישירות מגלוית נוף מתקתקה אל באדן – עיירת מרפא רומית מפורסמת, בה שהו בטהובן וגם מוצרט, אשר היה אתר הקיץ של חצר הקיסר במשך שנים רבות. בתום הביקור ניסע מלאי חוויות ועם טעם של עוד לשדה התעופה לטיסה ארצה.

 

האטרקציות הכלולות בטיול:

– גני ארמון שיינברון
– ביקור בעיירה מלק
– ביקור בדורסטין
– ביקור בבאדן
– טיול ביערות וינה
– טיול בעמק הוואכאו
– ביקור בבניין אופרה
– ארוחת ערב חגיגית בליווי מוסיקת פולקלור

 

 

המחיר כולל:

– טיסה סדירה במסלול ת"א – וינה– ת"א. ׁ
– מיסי נמל, היטל ביטחון ודלק.
– לינה בבית מלון בדרגת תיירות טובה או ראשונה.
– ארוחת בוקר בסגנון "מזנון חופשי" מדי יום.
– ארוחת ערב חגיגית אחת בליווי מוסיקה
– דמי כניסה לאתרים כמפורט במסלול.
– אוטובוס תיירים ממוזג ע"פ תכנית הטיול.
– מלווה קבוצה ישראלי.
טיפים לנותני השירותים השונים (למעט סבלות)

 

הערות: 

– מחיר הטיול אינו כולל טיפ למלווה הקבוצה הטיפ המומלץ הינו 4 אירו ליום לאדם.

 

  מועדים ומחירים 


מעוניינים?

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם או חייגו עכשיו

Top