Skip to main content

פריז - 5 ימים

ארמונות וגשרים

כולל עמק הלואר, ביתו של קלוד מונה, מונמרטר

 

יום 1 תל אביב– פריז
ניפגש בנמל התעופה בן גוריון ונטוס אל עיר האורות והאופנה – פריז. עם ההגעה נצא לסיור היכרות עם העיר הקסומה ואתריה. ניסע אל כיכר הקונקורד ובה אובליסק בן 3300 שנים שניתן במתנה ללואי פיליפ, אל שדרות האליזה והארמונות שלאורכה עד לכיכר האטואל ושער הניצחון. נמשיך אל ארמון שאיו ממנו נשקיף אל מגדל אייפל, שדרות מארס והאקדמיה הצבאית. בתום הסיור העברה לבית המלון באזור פריז.
בערב נצא (בתשלום)לסיור ערב באתריה המוארים של העיר, כיכרותיה ושדרותיה הרחבות הכולל גם שייט על נהר הסיין, במהלכו נראה את גשריה המרהיבים ואתריה של העיר מנקודת מבט אחרת.
חזרה מאוחרת לבית המלון.

יום 2 פריז – (העיר של ז'אן ד'ארק ובית קלוד מונה בג'יברני)
לאחר הביקור נצא בנסיעה לאורך עמק הסיין אל העיירה ג'יברני הנטועה בלב חורשות ומישורים ירוקים. עיירה שמורה היטב על רחובותיה עטורי הפרחים וכיכר העיר הקטנה. שם בשנים 1883 ועד מותו בשנת 1926 פעל האימפרסיוניסט קלוד מונה. ביתו משמש כמוזיאון בו נבקר ובגן היפני עם חבצלות המים והגשר היפני המפורסם. נמשיך לביקור בעיר רואן, עיר הולדתם של קורניי, פלובר, ז'ירקו וכמובן הגיבורה הלאומית ז'אן דארק. נסייר בעיר העתיקה ובקתדרלת נוטרה דאם.
בערב נוכל (בתשלום) לבקר בקברט צרפתי טיפוסי.

יום 3 פריז (הגיבן מנוטרה דאם, הרובע היהודי ומגדל מונטפרנס)
היום נעמיק את היכרותנו עם העיר הקסומה ואתריה. נראה את גני לוקסמבורג הנושקים לרובע הלטיני, נבקר בכנסיית הנוטרה דאם ונלמד על הגיבן שגר במגדליה. נראה גשר המנעולים המפורסם, שם אלפי מנעולים אשר מסמלים את אהבתם של זוגות רבים. נמשיך דרך בית העירייה המפואר לרחוב הקניות ריבולי. נראה את בניין האופרה הישן על כיפתו הירוקה, את כיכר וונדום ומלון ריץ' המפואר ונמשיך אל הארכיטקטורה המוזרה של מרכז פומפידו. נחזה באומני הרחוב, קוסמים ולהטוטנים למיניהם ברחבה הגדולה. נמשיך אל מגדל המונטפרנס, אשר מתנשא לגובה של 210 מטרים, נעלה אל הקומה ה-59 ונבצע תצפית על העיר. נסיים לרובע היהודי, נטייל בסמטאות הצרות והצבעונית בין חנויות בוטיק מיוחדת, מאפיות כשרות ואפילו דוכני שווארמה ופלאפל אשר מזכירים בריחות ובטעמים את הבית. נהנה מהאווירה המיוחדת של הרובע ונלמד על הקהילה היהודית הגדולה בצרפת.
בערב –ארוחה ערב חגיגית .

יום 4 פריז (עמק הלואר גני שמבור וטירת שנונסו)
יום של כיף בעמק הלואר, הנקרא "הגן של צרפת". עצירה ראשונה תהיה לתצפית על הטירה הגדולה והמיוחדת שמבורד, שבה השאיר את חותמו לאונרדו דה וינצ'י בעיצובה ובגרמי המדרגות שבה. משם נמשיך בנסיעה בדרך כפרית בין בתי אבן, נחלים, שדות מעובדים ויערות לכיוון טירת שנונסו – "טירת הנשים". נבקר בחדרי הטירה, מטבחיה וגניה ונזכר בגבירה דה מדיצי' שעלילותיה נרשמו בחדרי הטירה ובגניה. חזרה מאוחרת לבית המלון.

יום 5 פריז– ת"א (גבעת המונמרטר וציירי הפורטרטים)
יום אחרון לטיולנו. נבקר בגבעת המונמרט שם נמצאת כנסיית ה"סקרה קר" (הלב הקדוש). נעפיל בפניקולר לראש הגבעה ומשם נצפה אל העיר ואתריה, נמשיך לכיכר טרטר הסמוכה שם נפגוש את ציירי הפורטרטים וגוזרי הצלליות. בתום הסיור נשלים את היכרותנו עם אתריה של העיר היפה ונטייל בלה דפנס האזור המודרני והמיוחד של העיר. מלאי חוויות ועם טעם של עוד ניסע לשדה התעופה ונטוס ארצה.

 

 

האטרקציות הכלולות בטיול:

– ביקור בכנסיית הנוטרדאם
– גשר המנעולים
– עלייה למגדל המונטפרנס
– הרובע היהודי בפריז
– גבעת המונמרט
– עלייה בפניקולר למונמרטר
– ביקור בביתו של מונה
– ביקור ברואן
– טיול בעמק הלואר
– ביקור בטירת שנונסו

 

המחיר כולל:

– טיסה סדירה במסלול ת"א – פריז– ת"א.
– מיסי נמל, היטל ביטחון ודלק.
– לינה בבית מלון בדרגת תיירות טובה או ראשונה.
– ארוחת בוקר בסגנון "מזנון חופשי" מדי יום.
– ארוחה ערב חגיגית.
– דמי כניסה לאתרים כמפורט במסלול.
– אוטובוס תיירים ממוזג ע"פ תכנית הטיול
– מלווה קבוצה ישראלי.
– טיפים לנותני השירותים השונים (למעט סבלות).

 

הערות: 

– מחיר הטיול אינו כולל טיפ למלווה הקבוצה הטיפ המומלץ הינו 4 אירו ליום לאדם.

 

  מועדים ומחירים 


מעוניינים?

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם או חייגו עכשיו

Top