Skip to main content

 

כולל אירופה פארק, מפלי טריברג פארק המים, מופע נשרים, מוזיאון מרצדס ומגלשה אלפינית

תקציר מסלול: 4 באזור קרלסרוה 2 בשטוטגארט

 

 

יום 1 ת"א – ציריך – היער השחור (מפלי טריברג ומגלשה אלפינית)
היום הקסום הגיע. שדה תעופה. צ'ק אין דיוטי פרי ואנו טסים לחוויה המשפחתית שלנו. נחיתה ואנו כבר בפאתי היער השחור. אגדות האחים גרים, שעוני קוקייה, עיירות ציוריות, אגמים מקסימים והרפתקה אחת גדולה לילדים. נראה את מפלי טריברג הנופלים מגובה 160 מטר, מחזה מרהיב. נטייל ברחובותיה הציורים של העיירה המזכירה איורים מסרט דיסני. נראה את שעון הקוקייה הגדול בעולם. ונסיים בהרפתקה הראשונה שלנו – המגלשה האלפינית. גלישה מלאת אדרנלין במורד ההר. בתום הביקור העברה לבית המלון באזור קרלסרוה.

 

יום 2 יער שחור (פרייבורג , טיטיזי ופארק המים)
הבוקר נבקר בעיר הגדולה פרייבורג – בירת האזור. נטייל בעיר העתיקה, נראה את כיכר מינסטר, כיכר השוק, הקתדרלה היפה וכמובן המדרחוב הענק של העיר ובו בתי כלבו רבים. לא נתעלם מחלקה העצוב של גרמניה בהיסטוריה היהודית, כשנראה את אבני הנגף ועליהן חקוקים שמות של הנספים בשואה. נמשיך לביקור בטיטיזי . האגם שלחופיו בחר הקיסר טיטוס לבלות את חופשותיו. נטייל ברחוב הציורי על שפת האגם, אשר לאורכו חנויות שעוני הקוקייה, מזכרות מקומיות, בתי קפה ומסעדות. נקנח בפארק המים הנפלא אשר בקרבת טיטיזי. הפארק מקורה ובו מגלשות מים לכל הגילאים. חוויה משפחתית רטובה ומהנה.
בתום הביקור נשוב לבית המלון.

 

יום 3 קרלסרוה (התעלות בקולמאר מופע הנשרים וגם …."צרפת הקטנה")
יום מלא הנאה בחבל אלזאס הצרפתי, על גבול היער השחור. עיירות ציוריות, כרמים, יקבים, מרתפי יין וכמובן – קולמאר, עיר מדהימה ומשגשגת במסחר ביין. נראה את "ונציה הקטנה" ובה תעלות מים ויובלים גועשים, בתי עץ עתיקים ופרחים מרהיבים ביופיים וכן את רובע הבורסקאים המשוחזר. אחה"צ נהנה ממופע נשרים ועופות טרף אחרים בקרבת קינצהיים .נסיים בעיר הגדולה באלזס ומקום מושב הפרלמנט האירופי – שטרסבורג. העיר שוכנת על נהר הריין, עיר מודרנית עם מרכזי קניות, כיכרות מפוארות, קתדרלה ענקית וגם רובע אחד "צרפת הקטנה", שנראה כאילו נלקח מספרי האגדות: תעלות מים ,סכרים, ספינות נהר, בניינים מרהיבים ביופיים ועשרות בתי קפה ומסעדות, עמוסות בתיירים ובמקומיים. בתום הביקור נשוב לבית המלון.

 

יום 4 יער שחור (אירופה פארק)
בילוי של כיף בפארק אירופה, אחד הפארקים הגדולים והמרתקים באירופה. נעבור בין מדינות אירופה השונות . ברוסיה – נטוס בחלל עם חללית המיר, בגרמניה – נהנה מחוויה מלאת אדרנלין מבית היוצר של מרצדס, לא נוותר על נורבגיה ורכבת העץ החדשה (נפתחה ב-2012), ביוון נשוט עם פוסידון בין הגלים ונהנה ממופע מדהים של החלקה על קרח. בשוויץ נגלוש במגלשה מיוחדת. ובספרד נראה מופע פלמנקו יפיפה. נראה סרט בתלת מימד בצרפת ולא נשכח את איטליה ואת הטיסה במסוק שלאונרדו דה וינצ'י המציא. נשוב לבית המלון

 

יום 5 קרלסרוה -שטוטגארט (הטירה בהיידלברג –החבית הגדולה בעולם וגם קהילה יהודית מפוארת)
היידלברג – עיר אוניברסיטאית, השוכנת על גדות נהר הנאקאר ובה טירה, שצופה על העיר. נטייל בסמטאות וברחובות הצרים של העיר העתיקה, במדרחוב המפורסם ובכיכר הראשית, שם מצויים בית העירייה והכנסייה של העיר. נראה את הגשר המפורסם של העיר ונעלה בפניקולר אל הטירה העתיקה. נבקר במרתפיה ונראה את חבית היין הגדולה בעולם. נמשיך לשפייר, אחת הערים העתיקות בגרמניה. נטייל בעיר היפה ונתרשם מהקתדרלה אשר במאה ה-11 הייתה הגדולה בעולם. נראה גם את שרידי בית הכנסת העתיק, זכר לקהילה היהודית הגדולה והחשובה, אשר חיה בעבר בעיר. בתום הביקור, ניסע לבית המלון בשטוטגארט.

 

יום 6 שטוטגארט – (טובינגן, סיור בעיר ומוזיאון מרצדס בעיר המכוניות)
נבקר בעיירה הציורית טובינגן, נטייל בסמטאות העיר העתיקה ונראה את בית העירייה המרשים. נמשיך לסיור קצר בעיר שטוטגארט ואתריה. נראה את הכיכר המרכזית של העיר, מוקפת בניינים מרשימים ובה גנים ומזרקות. את הארמון החדש, הארמון הישן וכיכר שילר על מבניה המשוחזרים. נשלים חוסרים בקניות (אם יש) ברחוב הקניות האדיר – קוניג שטראסה ונבקר כמובן במוזיאון מרצדס בו נראה את המנוע הראשון ואת מגוון המכוניות שיוצרו ע"י החברה הענקית מחזה מרהיב גם למי שלא ממש חובב מכוניות. בתום הביקור לבית המלון.

 

יום 7 ציריך – ת"א (מפלי הריין וגם שטיין אם ריין)
משלימים את הביקורים בשטוטגארט וכבר אנו בדרך לטעימה מהמפלים הגדולים של נהר הריין – בשפהאוזן. 21 מטר גובהם, ו-150 מטרים רוחבם, שוצפים בקצף. נטייל לאורך הנהר ונצפה על המפלים בנקודות תצפית שונות. נמשיך לעיירה הקסומה שטיין אם ריין. סמטאות ציוריות, בתים עתיקים וגם כיכר מרכזית ומזרקה יפה חנויות מסעדות ובתי קפה ברחובה הראשי. בתום הביקור ניסע מלאי חוויות ועם טעם של עוד לשדה התעופה בציריך ונטוס ארצה.

 

האטרקציות הכלולות בטיול:

יער שחור
– ביקור בטיטיזי
– פארק המים גלקסי
– גלישה ברכבת אלפינית
– מפלי טריברג
– שעון הקוקייה הגדול בעולם
– ביקור בפרייבורג
– ביקור בהיידלברג
– הטירה בהיידלברג
– ביקור בשפייר
– ביקור בשטוטגארט
– מוזיאון מרצדס
– מפלי הריין
– ביקור בעיירה טובינגן

 

פארק אירופה

 

חבל אלזאס
– ביקור בקולמאר
– מופע נשרים
– ביקור בשטרסבורג

 

המחיר כולל:

– טיסה סדירה במסלול ת"א – ציריך – ת"א.
– לינה בבתי מלון בדרגת תיירות טובה ו/או ראשונה.
– ארוחת בוקר בסגנון חופשי "מזנון חופשי" מדי יום.
– דמי כניסה לכל האתרים המפורטים במסלול אלא אם צוין אחרת (בתשלום).
– אוטובוס תיירים ממוזג ע"פ  תוכנית הטיול.
– סיור היכרות בכל עיר עם מלווה הקבוצה.
– מלווה קבוצה ישראלי.
– טיפים לנותני השירותים השונים (למעט דמי סבלות).
– מסי נמל, הטל ביטחון ודלק.

 

הערות:

– חלק מהמסלולים יהיו במסלול הפוך. 2 לילות בשטוטגארט ו- 4 בקרלסרוה. אין שינוי באתרים המבוקרים
– מועדים מיוחדים לגילאי בר/בת מצווה 11-14 כוללים חגיגת בר/בת מצווה כמסורת מגה פמילי.

– פגישות הקבוצה ייערכו בתל אביב. מועד המפגש ומיקומו יעודכנו באתר האינטרנט כחודש לפני המועד.
– מחיר הטיול אינו כולל טיפ למלווה הקבוצה.

 

   

 

 

 

Top