Skip to main content

 

כולל דיסנילנד פריז, אפטלינג והדולפינריום בהרדוויק
תקציר מסלול: 4 באזור אמסטרדם, 1 באזור בריסל, 3 לינות לינה באזור פריז

שייט בפריז

 

 

 

 

 

יום 1 ת"א – בריסל – אמסטרדם (גבינות, קבקבים וזאנסה סכאנס)
היום הקסום הגיע. שדה תעופה. צ'ק אין. דיוטי פרי ואנו בדרכנו לחוויה המשפחתית שלנו. נחיתה בבריסל, נסיעה קצרה ואנו בהולנד. ארץ של טחנות רוח, קבקבי עץ, גבינות עגולות מכוסות במין נייר אדום וכמובן ייבוש הים. נטייל בכפר הדייגים וולנדאם, שתושביו עדיין לובשים את בגדיהם המסורתיים, נלמד איך מכינים גבינה ונדע להבדיל בין גבינת "אדם" ל"גאודה" (או "חאודה", כמו שמבטאים ההולנדים), נראה איך מכינים קבקבי עץ בשיטות של פעם ואת טחנות הרוח בזאנסה סכאנס. בתום הביקור העברה לבית המלון באזור אמסטרדם.

 

יום 2 אמסטרדם (אפטלינג - אגדות והרפתקאות)
עוד לא נרגענו מההרפתקה בדיסנילנד פריז ואנו בפארק השעשועים המפורסם בהולנד "אפטלינג". גמדים וטרולים הם רק חלק מההפתעות, שיחכו לנו בעולם האגדות המופלא, אשר שוכן במרכזו של יער עבות. נטייל אחורה בזמן, אל מרוקו העתיקה, ונרחף מעל יער האגדות שם נראה את כל הפיות. נשוט בעולמם של האינקה, בין זרמים לבנים ומפלים שוצפים. נחווה חוויה מלאת אדרנלין במגוון של רכבות הרים ממש מפחידות או נלך לבקר את עמי ותמי, כיפה אדומה ושלגייה ביער האגדות המקסים. בתום הביקור ניסע לבית המלון.

 

יום 3 אמסטרדם (ארמון מלכותי, שוק הפרחים גשרונים ותעלות)
את היום נתחיל בביקור בגן הפרחים קוקנהוף ונהנה ממרבדים מקסימים של פרחים צבעונים.
נמשיך לאמסטרדם. עיר שזורה בתעלות לאורכה ולרוחבה, שספינות נהר משמשות למגורים, שבתיה בנויים על אלפי כלונסאות והאופנים הם כלי תחבורה חשוב בה. נראה את כיכר הדאם ובה הארמון המלכותי והאנדרטה לזכר קורבנות מלחמת העולם השנייה, נראה את פסלה של אנה פרנק והבית בו הסתתרה וכתבה את יומנה המפורסם ונלמד על סיפורה הטראגי. נטייל בכיכר רמברנדט ובשוק הפרחים הצבעוני ונראה את מגדל המינט - המטבעה העתיקה של העיר וכמובן נשוטט להנאתנו במדרחוב ובו מגוון עצום של חנויות בוטיק בתי כולבו ענקיים חנויות בגדים ,תיקים, ספורט ומזכרות. בתום הביקור נשוב לבית המלון.

 

יום 4 אמסטרדם (דולפינים שובבים, ייבוש הים-פולדרים וגם שיט כיפי בחיטהורן)
יום של חוויה . ניסע בשטחי הים, שיובשו על ידי ההולנדים, אלו שנקראים פולדרים שהיו פעם חלק מהים וכיום יש עליהם כבישים, עיירות, וגם עיר גדולה-לייליסטד, שנקראת על שם המהנדס, שהמציא את שיטת הייבוש. נכיר את מלחמת ההולנדים בים דרך סיפורו של הנס הקטן, הילד מהרלם, שהציל את עירו משיטפון. נבקר בדולפינריום נראה אריות ים מאולפים ודולפינים במופע מרהיב. נכין את הסמארטפון לתמונת סלפי מצחיקה עם כלבי הים או עם אריה הים המשופם. נסיים בחיטהורן -ונציה של הצפון. עיירה קסומה ובה אגם ציורי, תעלות מים צרות ,גשרוני עץ, בתי אבן עתיקים וגינות מטופחות. נשוט בתעלות העיירה השלווה ונהנה מרחש המים וגעגוע הברווזים. בתום הביקור נשוב לבית המלון.

 

יום 5 אמסטרדם – בריסל (החרסינות של דלפט, דן האג והכיכר הגדולה)
יום רגוע ומאד מיוחד. לפני שנפרדים מהולנד, נבקר בעיר דלפט העיר שבה נרצח מלכה הראשון של הולנד וגם עיר החרסינה הכחולה. נטייל ברחובותיה של העיר ובכיכר המרכזית, ובה בית העיריה המפואר והקתדרלה העתיקה. נראה את חנויות הפורצלן המיוחד לעיר-עיטורים וציורים כחולים על רקע לבן. נמשיך לדן האג – הבירה הכלכלית והמדינית של הולנד. נראה את הביננהוף שם יושבים בית הפרלמנט העליון והתחתון של הפרלמנט ההולנדי. נטייל בעיר העתיקה ונהנה מהשלווה והרוגע של עיר הולנדית טיפוסית. נמשיך לבריסל. ונערוך סיור קצר במהלכו נראה את אתריה של העיר היפה. נטייל בכיכר הגדולה ובה בית העיריה ,בתי הגילדות –אותן אגודות של בעלי מלאכה –אופים ,סוחרי השמן, הנגרים ועוד . נשמע על האירועים שאירעו בה משריפת בוגדים דרך עריפת ראשים ועד להנפת הדגל הבלגי ביום העצמאות .נראה כמובן את פסלו של הילד המשתין "המנקין פיס", סמל החופש ושוויון הזכויות. בתום הביקור העברה לבית המלון באזור בריסל.

 

יום 6 בריסל – פריז (עיר מיניאטורית וחוויה מתוקה)
הבוקר נצפה על מבנה האוטומיום – שהפך להיות סימלה של העיר בריסל. נבקר ב"מיני אירופה" פארק ובו דגמי מבנים מכל רחבי אירופה. לאחר הביקור אנו בדרך אל חוויה מתוקה. ניסע לעיר השוקולד והתחרה-ברוז'. תעלות מים, גשרונים, סמטאות ציוריות ועשרות חנויות שוקולד .פרלינים, טבלאות "גודייבה" ו"ליאונידס" וגם חנויות לממכר מפיות ,ממחטות, מפות שולחן, וילונות תחרה ועבודות יד מרהיבות. נטייל בכיכר השוק, שבה מבנים עתיקים, דוכני מזכרות וכמובן דוכני וופל בלגי מתוק. בתום הביקור העברה לבית המלון באזור פריז.

 

יום 7 פריז (דיסנילנד-קסם שלא נגמר)
קסם שלא נרצה שייגמר. יום של הרפתקאות וחוויות בפארק השעשועים המפורסם באירופה – דיסנילנד פריז.
יום של חוויות והרפתקה בעולמות הקסם. ב"עולם המערב הפרוע" נרכב על רכבת כורים בין הרים ומפלים. ב"עולם החלל והעתיד", נפגוש את באז שנות אור ונטוס לחלל ברכבת הייחודית SPACE MOUNTAIN. ב"עולם הפנטזיה" נפגוש דמויות מכל העולם ונרחף כמו פיטר פן מעל ארץ "לעולם לא". וב"עולם ההרפתקאות" נשוט כמו פיראטים ונצא לחוויית אקסטרים עם אינדיאנה ג'ונס.
נפגוש את מיקי ומיני מאוס, את גופי ואת פו הדב, שיסתובבו בין העולמות הקסומים של הפארק. נסיים במצעד הדמויות היומי.
נשוב לבית המלון.

 

יום 8 פריז (שאנז אליזה ומגדל המונפרנס)
ניסע לפריז - עיר השדרות הרחבות, שערי הניצחון, המוזיאונים, הגנים רחבי הידיים, הספינות על נהר הסן ומועדוני הקברט והשאנסונים. ניסע לאורך שדרות האליזה מכיכר הקונקורד ובה אובליסק בן 3000 שנה, שניתן ללואי פיליפ במתנה, אל שער הניצחון משם אל ארמון שאיו , ממנו נצפה במגדל אייפל ובשדרות מארס. ניסע לאורך הסן אל מגדל מונפרנס ונצפה מקומתו ה-59 על אחת הערים היפות בתבל.
בערב נוכל (בתשלום) לצאת לסיור ערב באתריה המוארים של העיר, כיכרותיה ושדרותיה הרחבות הכולל גם שיט על נהר הסן, במהלכו נראה את גשריה המרהיבים ואתריה של העיר מנקודת מבט אחרת. בתום הסיור – נשוב לבית המלון.

 

יום 9 פריז – בריסל – ת"א (עיר האורות - הגיבן מנוטרה דאם והרובע הלטיני)
נשלים את ביקורנו בעיר היפה. ניסע ברחוב ריבולי ונראה את מוזיאון הלובר , את בית העיריה המפואר, את בית האופרה וכיכר ונדום, הנחבאת בין מבנים מפוארים. נבקר בכנסיית נוטרה דאם ונשמע על קוואזימודו –הגיבן, שגר במגדליה. נטייל ברובע הלטיני ובו דוכני ספרים, תמונות ישנות דוכני מזון מהיר, להקות רחוב וגם מסעדות ובתי קפה נהדרים. בתום הסיור, ניסע לשדה התעופה בבריסל ונטוס ארצה.

 

 

האטרקציות הכלולות בטיול:

הולנד
- פארק אפטלינג
- ביקור בדולפינריום
- שיט בחיטהורן
- כפרי דייגים
- חוות גבינות
- בית חרושת לקבקבי עץ
- זאנסה סכאנס
- ביקור באמסטרדם
- ביקור בדלפט
- ביקור בדן האג
- פארק הפרחים קוקנהוף

 

בלגיה
- ביקור בברוז'
- סיור בבריסל
- מיני אירופה

 

צרפת
- דיסנילנד פריז
- ביקור בכנסיית נוטרה דאם
- ביקור ברובע הלטיני
- עלייה למגדל מונפרנס

 

המחיר כולל:

- טיסות במסלול ת"א – בריסל – ת"א.
- לינה בבתי מלון בדרגת תיירות טובה ו/או ראשונה.
- ארוחת בוקר בסגנון "מזנון חופשי" מדי יום.
- דמי כניסה לכל האתרים המפורטים במסלול אלא אם צוין אחרת (בתשלום).
- אוטובוס תיירים ממוזג ע"פ תכנית הטיול.
- סיור היכרות בכל עיר עם מלווה הקבוצה.
- מלווה קבוצה ישראלי.
- טיפים לנותני השירותים השונים (למעט סבלות).

 

הערות:

– פגישות הקבוצה ייערכו בתל-אביב .
– מועד המפגש ומיקומו יעודכנו באתר האינטרנט כחודש לפני מועד היציאה .
– מחיר הטיול אינו כולל טיפ למלווה הקבוצה
– מועדים מיוחדים לגילאי בר/בת מצווה 11-14 כוללים חגיגת בר/בת מצווה כמסורת מגה פמילי.

 

 

   

 

 

 

Top