Skip to main content

וינה - 5 ימים

שניצל וינאי

סילבסטר

 

יום 1 תל אביב – וינה

ניפגש בנמל התעופה בן גוריון ונמריא לוינה בירת אוסטריה. עיר שמשלבת מוזיקה ואומנות, מסורת וגם חדש ומודרני. נחיתה ואנו בדרך לסיור מודרך בעיר היפה. נראה את הדנובה, את עיירת וינה ואת ארמון ההופבורג. נשקיף על העיר מחצר ארמון הבלוודרה. נכיר גם את יצירותיו הארכיטקטוניות המופלאות של הונדרטווסר ונטייל בעיר העתיקה למרגלות כנסיית סטפן הקדוש שנבנתה במאה ה-12 ובה התקיימו טקס הנישואים וההלוויה של אמדאוס מוצארט. נראה גם את המוזיאון היהודי ואת אנדרטת השואה. בתום הסיור העברה לבית המלון.
בערב, נצא (בתשלום) לסיור ערב בעיר היפה ובאתריה המוארים.

 

יום 2 וינה (גני שיינברון, בית האופרה ומרכזי הקניות)
היכרות נוסף עם העיר היפה ואתריה. ניסע לארמון שיינברון, אשר שימש לאורך השנים את קיסרי אוסטריה, אשר נהגו לערוך בו נשפים המוניים אליהם היו מוזמנים בני האצולה מכל רחבי אירופה. נבקר בגנים המרהיבים שבהם שלל מזרקות ובריכות ונלמד על חיי בני האצולה האוסטרים בעבר. נמשיך לביקור בבניין האופרה המדהים, ונטייל באזור הפראטר הידוע בגן השעשועים שבו, בבתי הקפה שם נוכל לטעום את השטרודל הוינאי הטעים. נשוטט בשוק הצבעוני של העיר וכמובן נטייל במרכזי הקניות השוקקים של וינה לרבות מדרחוב "מריה הילפר" – הלוא הוא רחוב הקניות המפורסם של העיר.

 

יום 3 וינה (טיול בודפשט או… מרכזי הקניות בעיר)
כן. יום ארוך, אבל שווה כל רגע. נוסעים לבירת הונגריה (בתשלום). עם ההגעה נערוך סיור בעיר היפה ובאתריה. נעלה לגבעת גלרט וממנה נערוך תצפית על מראות העיר, הדנובה וגשריה. נמשיך אל גבעת המצודה ונראה את מצודת הדייגים הציורית ואת כנסיית ההכתרה "מטיאש" – בעלת הצריחים הגותיים המיוחדים. נמשיך דרך האי מרגיט אל כיכר הגיבורים בה מוצבים פסלים של אישים חשובים מ-1000 שנות היסטוריה ההונגרית. נתרשם מהפסלים, ממוזיאון האומנות היפה והיכל האומנות – 2 מבנים בעלי חזית דומה הנמצאים משני צידי הכיכר המרשימה, ניסע לרובע היהודי ונראה את בית הכנסת הגדול בו חגג חוזה המדינה – הרצל את בר המצווה. נסיים במרכזי הקניות שברחוב ואצ'י אוצ'ה. חזרה מאוחרת לבית המלון.

 

יום 4 וינה (עמק הדנובה והווכאו)
ניסע מערבה אל עמק וואכאו הרומנטי שעל גדות הדנובה, אתר ציורי המוכרז ע"י אונסק"ו כאתר מורשת התרבות. אל העיירה מלק. העיירה הניצבת בעמק שמורה היטב כבר 1000 שנים. נתרשם מהבניינים בסגנון הרנסנס והבארוק הניצבים בתוך שרידי הביצורים העתקים. נגיע גם אל דורסטיין הקטנטונת המבוצרת במצוק. מעליה האזין ריצ'ארד לב הארי לשירת הטרובאדור הנאמן בלונדל. נטייל בסמטאותיה הציוריות של העיירה, בין בתים עתיקים ומרפסות עטורות פרחים.
בערב נצא לארוחת ערב חגיגית לסיום טיולנו.

 

יום 5 וינה – ת"א
תם טיולנו. לאחר ארוחת הבוקר ניסע מלאי חוויות ועם טעם של עוד אל שדה התעופה לטיסתנו ארצה.

 

האטרקציות הכלולות בטיול:

– סיור פנורמי בוינה
– ביקור בגני ארמון שיינברון
– ביקור בבניין האופרה
– טיול באזור הפארטר
– מדרחוב "מריה הילפר"
– עמק הדנובה
– ביקור בעיירה מלק
– ביקור בעיירה דורסטיין

 

המחיר כולל:

– טיסה סדירה במסלול ת"א – וינה – ת"א.
– מיסי נמל, היטל ביטחון ודלק.
– לינה בבית מלון בדרגת תיירות טובה או ראשונה.
– ארוחת בוקר בסגנון "מזנון חופשי" מדי יום.
– ארוחת ערב חגיגית אחת
– דמי כניסה לאתרים כמפורט במסלול.
– אוטובוס תיירים ממוזג ע"פ תוכנית הטיול.
– מלווה קבוצה ישראלי
– טיפים לנותני השירותים השונים (למעט סבלות)

 

הערות: 

– מחיר הטיול אינו כולל טיפ למלווה הקבוצה הטיפ המומלץ הינו 4 אירו ליום לאדם.

 

 מועדים ומחירים >>


מעוניינים?

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם או חייגו עכשיו

Top