Skip to main content

היער השחור וחבל אלזאס - 5 ימים 

יערות וכרמים

סילבסטר

 

יום 1 ת"א – פרנקפורט – קרלסרואה (הטירה בהיידלברג והקהילה היהודית בשפייר)
היום הקסום הגיע. שדה תעופה. צ'ק אין, דיוטי פרי ואנו בדרך ליער השחור הקסום. נחיתה ואנו בדרכנו לעיר היידלברג. עיר אוניברסיטאית השוכנת על גדות נהר הנקאר ובה טירה שצופה על העיר. נטייל בסמטאות וברחובות הצרים של העיר העתיקה, במדרחוב המפורסם ומרכזי הקניות שבו ובכיכר הראשית שם מצויים בית העירייה והכנסייה של העיר. נראה את הגשר המפורסם של העיר ונעלה אל הטירה העתיקה בפניקולר. נבקר במרתפיה ונראה את חבית היין הגדולה בעולם. נמשיך לשפייר, נטייל בעיר היפה ונתרשם מהקתדרלה אשר במאה ה-11 הייתה הגדולה בעולם. נראה את שרידי בית הכנסת העתיק, זכר לקהילה היהודית הגדולה והחשובה אשר חיה בעבר בעיר. בתום הביקור העברה לבית המלון בקרלסרואה.

 

יום 2 קרלסוראה (חבל אלזאס)
יום של כיף בחבל אלזאס. נטייל בקולמאר היפה. עיר המשגשגת כבר 700 שנה בשל המסחר ביין. כאן נולד ברוטלדי (פסל החירות!) וגם האוסמן – האדריכל שאחראי על השדרות הרחבות בפריז. נסייר בעיר העתיקה של קולמאר וברובע הבורסקאים המשוחזר וכמובן ב"ונציה הקטנה" ובה תעלות המים ויובלים "גועשים". לא נוותר על אחד משוקי חג המולד הרבים המתקיימים בעיר. אורות מנצנצים, עצי אשוח מקושטים, עשרות דוכנים, יין חם ומאפים מתוקים והכל באווירה חגיגית ומיוחדת לעונה. נמשיך לרקוויר – עיירה עתיקה וקסומה בה נראה את סמטת היהודים, מגדל הפעמונים וכמובן חנויות היין הרבות אשר מאפיינות את האזור כולו. את היום נסיים בקייזרברג, עיירה פסטורלית השוכנת למרגלות מצודה עתיקה. נטייל ברחובות העיירה ונספוג את האווירה הקסומה של המקום.
בתום הביקור נשוב לבית המלון.

 

יום 3 קרלסוראה (היער השחור)
את היום נפתח בבירת היער השחור – פרייבורג. שם נראה את כיכר מינסטר, כיכר השוק, בית העירייה (החדש והישן), הקתדרלה היפה וכמובן המדרחוב הענק של בעיר ובו בתי כלבו רבים. לא נתעלם מחלקה העצוב של גרמניה בהיסטוריה היהודית, כשנראה את אבני הנגף ועליהם חקוקים שמות של הנספים בשואה. נמשיך דרך נופים מיוחדים ועיירות ציוריות לטיטיזי – האגם שלחופיו בילה הקיסר טיטוס את חופשותיו. נטייל בעיירה השקטה של שפת האגם ונהנה מחנויות המזכרות ובתי הקפה שבה. בתום הביקור נשוב לבית המלון.

 

יום 4 קרלסוראה (באדן באדן ושטרסבורג)
הבוקר אנו בבאדן – באדן עיירת המרפא המפורסמת. נטייל ברחובות הציוריים של העיירה ונראה את ארמון קורהאוס אשר מהווה את המרכז התרבותי של העיר. נבקר במעיין המרפא קראקלה ונתרחץ בבריכות המחוממות במתחם הענק. חוויה מרעננת במיוחד.
נמשיך לבירת חבל אלזאס – שטרסבורג. העיר השוכנת על נהר הריין, עיר מודרנית עם מרכזי קניות, כיכרות מפוארות קתדרלה ענקית וגם רובע אחד "צרפת הקטנה", שנראה כאילו נלקח מספרי האגדות. תעלות מים, סכרים, ספינות נהר, בניינים מרהיבים ביופיים ועשרות בתי קפה ומסעדות עמוסות בתיירים ובמקומיים. כמובן שלא נוותר על שוק חג המולד של עיר. השוק המתקיים משנת 1570 כולל מעל 300 דוכנים אשר מוכרים תוצרת מקומית של האזור (אוכל, צעצועים, תכשיטים, עבודות עץ ועוד..) נהנה מהריחות של המאפים המתוקים, מהרחובות המקושטים והאווירה המיוחדת השוררת בעיר באותה תקופה. בתום הביקור נשוב לבית המלון.

 

יום 5 קרלסרואה – פרנקפורט – ת"א
יום אחרון לטיול שלנו, אבל לא פחות מיוחד. ניסע לפרנקפוקט – היושבת על נהר המיין. נראה את הקתדרלה של העיר ואת בית האופרה המפורסם. נטייל להנאתנו בכיכר רומברג ונתפעל מהבניינים ששוחזרו לאחר מלחמת העולם השנייה. לא נדלג על העיר העתיקה עם הסמטאות הצרות. בתום הביקור מלאי חוויות ועם טעם של עוד ניסע לשדה התעופה בפרנקפורט ונטוס ארצה.

 

 

האטרקציות הכלולות בטיול:

– ביקור בעיר היידלברג
– ביקור בעיר שפייר
– ביקור בטירת היידלברג
– יום טיול בחבל אלזאס
– סיור בעיר קולמאר
– שוק חג המולד של קולמאר
– ביקור ברקוויר
– ביקור בפיירבורג
– ביקור בטיטיזי
– ביקור בבאדן באדן
– ביקור בספא קראקלה
– סיור בשטרסבורג
– שוק חג המולד של שטרסבורג
– סיור בעיר פרנקפורט

 

המחיר כולל:

– טיסה סדירה במסלול ת"א – פרנקפורט – ת"א.
– מיסי נמל, היטל ביטחון ודלק.
– לינה בבית מלון בדרגת תיירות טובה או ראשונה.
– ארוחת בוקר בסגנון "מזנון חופשי" מדי יום.
– ארוחת ערב חגיגית אחת.
– דמי כניסה לאתרים כמפורט במסלול.
– אוטובוס תיירים ממוזג ע"פ תוכנית הטיול.
– מלווה קבוצה ישראלי
– טיפים לנותני השירותים השונים (למעט סבלות)

 

הערות: 

– מחיר הטיול אינו כולל טיפ למלווה הקבוצה בסך 4 ליש"ט ליום לאדם.
 

 

 

 

  מועדים ומחירים 


מעוניינים?

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם או חייגו עכשיו

Top