Skip to main content

פראג - 5 ימים

תיאטרון ומריונטה

כולל הרובע היהודי, ביקור בטרזיינשטאט ובקרלוביבארי

 

יום 1 פראג – ( מצודת פראג וגשר קרל)
פגישה בנמל התעופה בן גוריון וטיסה אל העיר הזהובה, אל פראג המרגשת. נתחיל את סיורנו ביציאה אל מרומי מצודת פראג הענקית, בה נסייר בקתדרלה המרהיבה ובסימטת הזהב. נעלה לביקור בגני הארמון המטופחים ונמשיך ונרד אל מלה- סטרנה (העיר הקטנה) אשר לרגלי המבצר. נראה את כנסיית ניקולאס הקדוש והעמוד לזכר סוף המגפה בשנת 1713. נגיע אל גשר קרל העתיק בפראג המשמש כמדרחוב. ובו אמני רחוב ודוכני מזכרות. נתרשם מהשילוב הקסום של נהר הוולטאבה, המצודה והגשר. בתום הסיור העברה לבית המלון.
בערב נצא (בתשלום ) לסיור בעיר היפה ואתריה המוארים הכולל שייט על נהר הוולטבה

יום 2 פראג – הרובע היהודי
ביקור ברובע היהודי. סיור מרגש בבתי הכנסת והמוזיאונים הידועים – פנקס וקלאוס. נשקיף גם על בית הכנסת הישן – חדש שלא מעט אגדות נרקמו סביבו. יש הטוענים כי אבניו הובאו על ידי מלאכים, ויש כאלה שמשוכנעים כי חכם יהודי מסתורי בא לפרנסי בית הכנסת, והראה להם גבעת אדמה שמתחתיה בית כנסת בנוי ושלם. כך או כך, מדובר במבנה מעניין ועתיק שנבנה בראשית המאה ה-15 והצליח לשרוד שריפות ומלחמות.
נגיע אל בית הקברות העתיק, אחד העתיקים באירופה, אתר עלייה לרגל, לתיירים מכל העולם, הדתות והלאומים. כ-12,000 מצבות עתיקות, שהזמן ופגעי מזג האוויר השאירו בהן את חותמם. נשקיף על בית הכנסת ה"אלט-נוי".
נבקר גם בתערוכת הציורים המרגשת של ילדי טרזינשטאט ונראה את בית העירייה שנבנה במאה ה-16 עם מגדל השעון ועליו סמלים עבריים..

יום 3 פראג (הסטוריה קרובה ,קניות ומזכרות)
המשך הביקור בעיר היפה. נטייל רגלית בכיכר ואצלאב, כיכר שהיא גם שדרה רחבה עם מורשת היסטורית, ארכיטקטורה מיוחדת, ומספר מונומנטים. מוקד פנאי ובילוי. בתי המלון, מסעדות וחנויות יוקרה. בקצה השדרה נראה את פסל ווצלאב והצלב הקדוש על סוס, צופה על השדרה, למרגלותיו נקודת ציון ליאן פאלח שהצית עצמו למען הדמוקרטיה. נראה את התיאטרון הלאומי ואת ה"בניין המרקד" נמשיך לביקור בחנויות הבוטיק בתי הקפה והמסעדות הרבות אשר ברובע החדש של העיר.
בערב נוכל לצאת (בתשלום) למופע תיאטרון שחור, אשר אינו נדרש לתרגום. ריקוד ופנטומימה משולבים במשחקי אור וצל.

 

יום 4 פראג, (טרזיינשטאט וקרלובי וארי)
ניסע אל מחנה הריכוז טרזיינשטאט . המחנה אליו הועברו כ-140000 אסירים שימש מחנה מעבר למחנות ההשמדה. ליום סיור אל עיר המרחצאות קרלובי וארי, בעמק עמוק ומיוער אשר חצב נהר הטפלה. נשוטט בקולונדות המלכותיות בסגנונות הקלאסי והבארוק, המים כאן מכילים מינרלים, המשפיעים על בעיות כבד, סכרת, כאבי גב, מערכת העיכול ועוד. נטייל לאורך המדרחוב המרכזי ומלונות הפאר, מסעדות, בתי קזינו, בתי קפה וחנויות. בתום הביקור נשוב לבית המלון.
בערב ארוחה חגיגית לסיום טיולנו.

יום 5 פראג – תל אביב
יום אחרון בעיר היפה. עדיין נוכל לטייל עם מלווה הקבוצה בעיר היפה על סמטאותיה הציוריות, הכיכרות היפות והבתים העתיקים . או להשלים את קניית המזכרות בחנויות הרבות .מלווה הקבוצה עומד לרשותך בעצה והדרכה.
תם טיולנו .מלאי חוויות ועם טעם של עוד ניסע לשדה התעופה לטיסה ארצה.

 

האטרקציות הכלולות בטיול:

– מצודת פראג
– סימטת הזהב
– גשר קארל
– כיכר וואצלאב
– הרובע היהודי
– בית הקברות היהודי
– סיור ברובע החדש
– מחנה ריכוז טרזיינשטאט
– ביקור בקרלוביבארי

 

 

המחיר כולל:

– טיסה במסלול ת"א – פראג – ת"א.
– מיסי נמל, היטל ביטחון ודלק.
– לינה בבית מלון בדרגת תיירות טובה או ראשונה.
– ארוחת בוקר בסגנון "מזנון חופשי" מדי יום.
– ארוחת ערב חגיגית אחת.
– דמי כניסה לאתרים כמפורט במסלול.
– אוטובוס תיירים ממוזג ע"פ תכנית הטיול.
– מלווה קבוצה ישראלי.
– טיפים לנותני השירותים השונים (למעט סבלות).

 

הערות: 

– מחיר הטיול אינו כולל טיפ למלווה הקבוצה הטיפ המומלץ הינו 4 אירו ליום לאדם.

 

  מועדים ומחירים 


מעוניינים?

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם או חייגו עכשיו

Top