Skip to main content

מדריד - 5 ימים 

העיר המלכותית 

כולל הארמון המלכותי, מוזיאון הפראדו, ביקור בטולדו

 

 

יום 1 תל אביב – מדריד
נפגש בנמל התעופה ע"ש בן-גוריון ונמריא למדריד. עיר מלכותית . בירתה של מדינה אדירה , מקום מושבו של המלך. לאחר הנחיתה נצא לסיור בעיר. שדרות רחבות, כיכרות מדהימות גנים רחבים ,מוזיאונים הארמון המלכותי, פלסה מיור, ובשדרות הרחבות. נעצור בכיכר אספניה בה נוכל לראות את פסל דון קישוט וסנשו פנצ'ה, כיכר פוארטו דל סול ,כיכר סיבלס ועוד. בתום הסיור העברה למלון.
בערב נצא (בתשלום) לסיור בעיר היפה על כיכרותיה ואתריה המוארים.

יום 2 מדריד –(מוזיאון הפראדו וטיול בפארק רטירו)
ביקור במוזיאון המפורסם בספרד . מוזיאון הפראדו . המוזיאון שנמצא בתוך פארק יפהפה מכיל אלפי תמונות,מאות פסלים ואוסף מרשים של מטבעות ומדליות. נראה את יצירותיהם של אמנים ספרדים גוייה, וולאסקז, ואל גרקו ונהנה גם מיצירות של אמנים פלמיים והולנדים כמו וורמיר וואן דייק זכר לשלטון ספרד בארצות השפלה. בשעות הצהריים נצא לטייל בפארק רטירו הסמוך. פארק ובו גנים מטופחים,
אגם יפהפה ,אנדרטאות ומזרקות. נראה את ארמון הזכוכית וארמון וולאסקז ,את האנדרטה לזכרו של אלפונסו ה-12 ונבין מדוע נקרא הגן – פארק "המנוחה הנעימה".
בתום הביקור נשוב לבית המלון. בערב-נוכל לצאת(בתשלום ) למופע פלמנקו מהנה .

יום 3 מדריד – (כיכר סול , פלאזה מאיור, שוק האוכל וגם.. הארמון המלכותי)
אי אפשר בלי טיול רגלי מהנה בשתי הכיכרות היפות בעיר. נטייל בין הבתים היפים בכיכר ה"פוליטית" –פוארטו דל סול או שער השמש ונלמד על חשיבותה ההיסטורית. בכיכר נרצח ראש ממשלת ספרד ב-1912 וגם הוכרז בה על הקמת הרפובליקה הספרדית ב-1932. נמשיך לכיכר מאיור-הכיכר המרכזית של העיר. הכיכר בה נערכו מלחמות שוורים, הוצאות להורג ולהבדיל טקסים מלכותיים היא מרכז החיים התיירותיים של העיר הגדולה. נטייל בסמטאות הציוריות המקיפות אותה ונהנה ממסעדות הטאפאס הרבות, החנויות הצבעוניות ונגני הרחוב. נסיים בשוק האוכל המקורה-סן מיגל שם נהנה מדוכנים צבעוניים וריחניים של מזון מקומי ,ירקות ,פירות, דגים טאפאס ומה לא.
אחה"צ נבקר בארמון המלכותי . אחד הגדולים באירופה ,משמש לאירועים רשמיים ועדיין מכיל אוצרות אמנות, ריהוט, כלי חרסינה וכלי נשק עתיקים. בתום הביקור נשוב לבית המלון.
בערב –ארוחה חגיגית .

יום 4- מדריד- (העתיקות בטולדו וגם…מרכזי קניות החדישים )
נצא לביקור בעיר טולדו בה נלמד על הקהילה היהודית החשובה ביותר בספרד. נטייל בסמטאות הרובע היהודי נראה את בתי האבן ונבקר בבתי הכנסת העתיקים, סנטה מריה לה בלנקה, שהוסב לכנסייה, ובבית הכנסת אל טרנזיטו. בתום הביקור, נשוב למדריד בה נמשיך את הכרותינו עם העיר היפה ונהנה ממרכזי הקניות הרבים אשר בעיר היפה.

יום 5 מדריד –תל אביב 
תם טיולנו. מלאי חוויות ועם טעם של עוד, ניסע לשדה התעופה לטיסה ארצה.

 

האטרקציות הכלולות בטיול:

– מדריד
– ביקור במוזיאון הפראדו
– פארק רטירו
– הארמון המלכותי
– פיאצה אספניה
– פלאזה מיור
– כיכר סול
– שוק סן מיגל
– ביקור בטולדו

 

המחיר כולל:

– טיסה סדירה במסלול ת"א – מדריד – ת"א.
– מיסי נמל, היטל ביטחון ודלק.
– לינה בבית מלון בדרגת תיירות טובה או ראשונה.
– ארוחת בוקר בסגנון "מזנון חופשי" מדי יום.
– ארוחת ערב חגיגית אחת.
– דמי כניסה לאתרים כמפורט במסלול.
– אוטובוס תיירים ממוזג ע"פ תכנית הטיול.
– מלווה קבוצה ישראלי.
– טיפים לנותני השירותים השונים (למעט סבלות).

 

הערות: 

– מחיר הטיול אינו כולל טיפ למלווה הקבוצה – הטיפ המומלץ הוא 4 אירו לאדם ליום.

 

  מועדים ומחירים 

 

 

מעוניינים?

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם או חייגו עכשיו

Top