Skip to main content

פריז - 5 ימים

באגט צרפתי

פריז ועמק הלואר –  כולל לינה בדיסנילנד פריז *יום טיול בעמק הלואר* מוזיאון רודן

 
 

 

יום 1 ת"א – פריז – דיסנילנד (עיר האורות –שאנז אליזה ומגדל המונפרנס)
היום הקסום הגיע. שדה התעופה. צ'ק אין. דיוטי פרי ואנו בדרכנו אל החוויה המשפחתית שלנו.
החוויה מדהימה כבר מהיום הראשון בעיר האורות-פריז. עיר השדרות הרחבות, שערי הניצחון, המוזיאונים, הגנים רחבי הידיים, הספינות על נהר הסן ומועדוני הקברט והשאנסונים. ניסע לאורך שדרות האליזה מכיכר הקונקורד ובה אובליסק בן 3000 שנה, שניתן ללואי פיליפ במתנה, אל שער הניצחון ,אל ארמון שאיו , ממנו נצפה במגדל אייפל ובשדרות מארס. ניסע לאורך הסן אל מגדל מונפרנס ונצפה מקומתו ה-59 על אחת הערים היפות בתבל.
בתום הסיור, ניסע אל בית המלון באזור דיסנילנד פריז.
בערב, נצא אל אזור הבילויים והמסעדות של דיסנילנד – הווילאג'.

יום 2 פריז (דיסנילנד-קסם שלא נגמר)
קסם שלא נרצה שייגמר. יום של הרפתקאות וחוויות בפארק השעשועים המפורסם באירופה – דיסנילנד פריז.
יום של חוויות והרפתקה בעולמות הקסם. ב"עולם המערב הפרוע" נרכב על רכבת כורים בין הרים ומפלים. ב"עולם החלל והעתיד", נפגוש את באז שנות אור ונטוס לחלל ברכבת הייחודית SPACE MOUNTAIN. ב"עולם הפנטזיה" נפגוש דמויות מכל העולם ונרחף כמו פיטר פן מעל ארץ "לעולם לא". וב"עולם ההרפתקאות" נשוט כמו פיראטים ונצא לחוויית אקסטרים עם אינדיאנה ג'ונס. נפגוש את מיקי ומיני מאוס, את גופי ואת פו הדב, שיסתובבו בין העולמות הקסומים של הפארק. נסיים במצעד הדמויות היומי.

יום 3 פריז (הגיבן מנוטרה דאם ,הרובע הלטיני ומוזיאון רודן)
בוקר מהנה באזור הפארק. ניסע אל מרכז הקניות האדיר "ואל דה יורופ" קניות למכרים או רק לעצמכם. בכל מקרה בשעות הצהריים אנו בדרך לפריז .ניסע ברחוב ריבולי ונראה את מוזיאון הלובר , את בית העיריה המפואר, את בית האופרה וכיכר ונדום, הנחבאת בין מבנים מפוארים. נבקר בכנסיית נוטרה דאם ונשמע על קוואזימודו –הגיבן, שגר במגדליה. נטייל ברובע הלטיני ובו דוכני ספרים, תמונות ישנות דוכני מזון מהיר ולהקות רחוב . נבקר במוזיאון רודן. מוזיאון המוקדש כולו לפסל הצרפתי אוגוסט רודן אשר פיסל את פסל "האדם החושב". נסתובב בין יצירותיו של הפסל ונלמד על חייו. בערב נוכל (בתשלום) לצאת לסיור ערב באתריה המוארים של העיר, כיכרותיה ושדרותיה הרחבות הכולל גם שיט על נהר הסן.בתום הסיור – נשוב לבית המלון.

יום 4 פריז -(אולפני הסרטים של וולט דיסני)
עוד יום של חוויה והפעם באולפני הסרטים של דיסני. פעלולנים , מרדפים , סרטים בתלת מימד והיכרות עם "אחורי הקלעים" של האולפנים. מופעי אנימציה והסרטים המפורסמים ביותר של אולפני וולט דיסני.
בערב-ארוחה חגיגית לסיום טיולנו.

יום 5 פריז – ת"א (מרכז פומפידו הפלעצל וכיכר ווז')
יום אחרון לחוויה המשפחתית בפריז. ונתחיל איך לא בבוקר קל של קניות במרכז הקניות הגדול "ואל דה יורופ" שליד דיסנילנד פריז. בשעות הצהריים ניסע אל כיכר הבסטיל, שם ב-14 ביולי 1789 החלה המהפכה הצרפתית. נמשיך אל "פלאס דה ווז" – הכיכר העתיקה ביותר בפריז, ואחת היפות בעיר, בה התגורר ויקטור הוגו. וממנה אל הרובע היהודי "הפלעצל", נראה את בתי הכנסת המיוחדים הנמצאים ברובע המארה, את האנדרטה לקורבן היהודי האלמוני.
נסיים בארכיטקטורה המוזרה של כיכר פומפידו. נחזה באומני הרחוב, קוסמים ולהטוטנים למיניהם ברחבה הגדולה. בתום הביקור .מלאי חוויות , ועם טעם של עוד ניסע לשדה התעופה ונטוס ארצה.

 

האטרקציות הכלולות בטיול:

– דיסנילנד פריז
– פארק אולפני הסרטים של דיסני
– מגדל המונטפרנס
– הרובע הלטיני
– ביקור בכנסיית הנוטרדאם
– ביקור במוזיאון רודן
– מרכז פומפידו
– כיכר ווז'
– הרובע היהודי

 

המחיר כולל:

– טיסה במסלול ת"א – פריז– ת"א. ׁ
– מיסי נמל, היטל ביטחון ודלק.
– לינה בבית מלון בדרגת תיירות טובה או ראשונה.
– ארוחת בוקר בסגנון "מזנון חופשי" מדי יום.
– ארוחת ערב חגיגית אחת
– דמי כניסה לאתרים כמפורט במסלול.
– אוטובוס תיירים ממוזג ע"פ תכנית הטיול.
– מלווה קבוצה ישראלי.
– טיפים לנותני השירותים השונים (למעט סבלות)

 

הערות: 

– מחיר הטיול אינו כולל טיפ למלווה הקבוצה בסך 4 אירו ליום לאדם.
– מועד 2-6/12 מתאים לשומרי מסורת.

  מועדים ומחירים 


מעוניינים?

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם או חייגו עכשיו

Top