Skip to main content

 

כולל אירופה פארק, מפלי טריברג מופע הנשרים וחבל אלזאס
תקציר מסלול: 2 לילות ציריך, 4 יער שחור, 1 ציריך +1  לילה נוסף על חשבוננו.

 

 

 

 

 

 

יום 1 ת"א – ציריך – יער שחור (מפלי הריין, אגדות עם, טיטיזי ורכבת אלפינית)
היום הקסום הגיע. שדה התעופה, צ'ק אין, דיוטי פרי ואנו טסים לחוויה המשפחתית שלנו. נוחתים בציריך ואנו בדרכנו לטעימה קטנה מהמפלים הגדולים של נהר הריין – המפלים בשפהאוזן. 21 מטר גובהם, ו-150 מטרים רוחבם. שוצפים בקצף ואנו כבר בפאתי היער השחור. אגדות האחים גרים, שעוני קוקיה, עיירות ציוריות, אגמים מקסימים והרפתקה אחת גדולה לילדים.
נבקר בטיטיזי. האגם, שלחופיו בחר הקיסר טיטוס לבלות את חופשותיו. נטייל ברחוב הציורי על שפת האגם לאורך חנויות שעוני הקוקייה, מזכרות מקומיות, בתי קפה ומסעדות. נמשיך להרפתקה הראשונה שלנו – המגלשה האלפינית. גלישה מלאת אדרנלין במורד ההר. העברה לבית המלון באזור היער השחור.

 

יום 2 היער השחור (מפלי טריברג, שעון הקוקייה הגדול בעולם וגם פרייבורג) 
עיירות מקסימות. סמטאות ציוריות, בתים עטורי פרחים, ועוגות היער השחור המפורסמות. ניסע אל שעון הקוקייה הגדול בעולם. נמשיך אל העיירה טריברג, בה חנויות שעונים ומזכרות, מסעדות ובתי קפה וכמובן המפלים המפורסמים, הנופלים מגובה של 160 מטרים. נטפס (לא הרבה מדי) בשבילי היער, דרך גשרונים ומפלים ונצטלם סלפי עם סנאים חצופים (לא ממש) שרק רוצים מאתנו אגוזים. נמשיך לביקור בעיר הגדולה פרייבורג – בירת האזור. נטייל בעיר העתיקה, נראה את כיכר מינסטר, כיכר השוק, הקתדרלה היפה וכמובן המדרחוב הענק של העיר ובו בתי כלבו רבים. לא נתעלם מחלקה העצוב של גרמניה בהיסטוריה היהודית, כשנראה את אבני הנגף ועליהם חקוקים שמות של הנספים בשואה. בתום הביקור נשוב לבית המלון.

 

יום 3 היער השחור (הפארק של אירופה – אירופה פארק)
הגיע היום של ההרפתקה הגדולה מכולן: פארק אירופה. הפארק מחולק ל"מדינות", שבכל אחת מהן נהנה ממתקנים וממופעים, המתאימים לכל גיל. חללית מיר ברוסיה, רכבת הרים מבית היוצר של מרצדס בגרמניה, רכבת העץ החדישה בנורבגיה ושיט עם אל הים פוסידון ביוון. עוד מגלשה אלפינית בשוויץ, בה ביקרנו לפני יומיים, וגם איטליה וצרפת ומופע פלמנקו בספרד. כיף שלא נגמר וחוויה שנשארת אתנו גם כשחוזרים לבית המלון.

 

יום 4 היער השחור (חבל אלזאס – התעלות בקולמאר ו"צרפת הקטנה" בשטרסבורג)
מורידים הילוך. יום רגוע ומלא הנאה בחבל אלזאס הצרפתי, על גבול היער השחור. עיירות ציוריות, כרמים, יקבים ומרתפי יין.
וכמובן, קולמאר עיר מדהימה, משגשגת במסחר ביין. נראה את "ונציה הקטנה" ובה תעלות מים ויובלים גועשים, בתי עץ עתיקים ופרחים מרהיבים ביופיים ורובע הבורסקאים המשוחזר. נמשיך לביקור בעיר הגדולה באלזאס ומקום מושב הפרלמנט האירופי – שטרסבורג. העיר שוכנת על נהר הריין, עיר מודרנית עם מרכזי קניות, כיכרות מפוארות, קתדרלה ענקית וגם רובע אחד "צרפת הקטנה", שנראה כאילו נלקח מספרי האגדות: תעלות מים, סכרים, ספינות נהר, בניינים מרהיבים ביופיים ועשרות בתי קפה ומסעדות, עמוסות בתיירים ובמקומיים.
חזרה מאוחרת לבית המלון.

 

יום 5 היער השחור (הטירה בהיידלברג –החבית הגדולה בעולם וגם קהילה יהודית מפוארת)
היידלברג – עיר אוניברסיטאית, השוכנת על גדות נהר הנאקאר ובה טירה, שצופה על העיר. נטייל בסמטאות וברחובות הצרים של העיר העתיקה, במדרחוב המפורסם ובכיכר הראשית, שם מצויים בית העירייה והכנסייה של העיר. נראה את הגשר המפורסם של העיר ונעלה בפניקולר אל הטירה העתיקה. נבקר במרתפיה ונראה את חבית היין הגדולה בעולם. נמשיך לשפייר, אחת הערים העתיקות בגרמניה. נטייל בעיר היפה ונתרשם מהקתדרלה אשר במאה ה-11 הייתה הגדולה בעולם. נראה גם את שרידי בית הכנסת העתיק, זכר לקהילה היהודית הגדולה והחשובה, אשר חיה בעבר בעיר. בתום הביקור, נשוב לבית המלון.

 

יום 6 יער שחור – ציריך (המרפסת של הרצל בבאזל)
נפרדים מהיער השחור ונוסעים לשוויץ – ארץ השוקולד והפונדו, השעונים, האגמים, המפלים והנופים המדהימים. נבקר בעיר, בה "נוסדה מדינת היהודים" – באזל. נראה את בניין העירייה, אשר בכיכר השוק ואת הקתדרלה של העיר. נראה את מלון "שלושת המלכים", שם צולמה תמונתו המפורסמת של בנימין זאב הרצל, נשען על מעקה המרפסת. נסיים (בתשלום) בפארק המים המקורה הגדול ביותר באירופה – אלפא מארה. נהנה מ"חוויה רטובה": מגלשות מים שונות ומתאימות לילדים בכל הגילאים. בנוסף למגלשות, יש גם בריכת גלים, בריכת מים תרמיים ועוד… מתאים במיוחד למשפחות. בתום הביקור – העברה לבית המלון באזור ציריך.

 

יום 7 ציריך – ת"א (שלג על פסגות הטיטליס וגשרי העץ בלוצרן)
לפנינו יום צח, קריר ולבן כשלג. לא סתם. כפפות, מעיל ונעליים נוחות ואנו מעפילים (בתשלום) ברכבל בנופים מרהיבים אל פסגתו המושלגת של הר הטיטליס. נבקר במערת קרח מרהיבה, נצטלם עם בובת השלג שנבנה, נחליק באבובים בשלג שבפסגה ונהלך על הגשר התלוי הגבוהה בעולם. נקנח בביקור באחת הערים היפות בשוויץ – לוצרן. העיר השוכנת על שפת אגם מרהיב. נטייל בעיר העתיקה, שבה סמטאות ציוריות, בתים עתיקים, שקירותיהם מצוירים וחנויות בוטיק מקסימות. נראה את גשר העץ המפורסם ואת פסל האריה הגוסס לזכרם של החיילים השוויצרים, שנהרגו במהפכה הצרפתית. בתום הביקור, מלאי חוויות ועם טעם של עוד, ניסע לשדה התעופה ונטוס ארצה.

 

האטרקציות הכלולות בטיול:

יער שחור
– ביקור בטיטיזי
– גלישה ברכבת האלפינית
– מפלי טריברג
– שעון הקוקיה הגדול בעולם
– ביקור בפרייבורג
– ביקור בהיידלברג
– הטירה בהיידלברג
– ביקור בשפייר

 

פארק אירופה

 

חבל אלזאס
– ביקור בקולמאר
– ביקור בשטרסבורג


שוויץ
– ביקור בבאזל
– ביקור בלוצרן
– אנדרטת ה"אריה הגוסס"
– מפלי הריין

 

המחיר כולל:

– טיסות סדירות במסלול ת"א – ציריך – ת"א.

– לינה בבתי מלון בדרגת תיירות טובה ו/או ראשונה.

– 1  לילה נוסף על חשבוננו.

– ארוחת בוקר בסגנון "מזנון חופשי" מדי יום.

– דמי כניסה לכל האתרים המפורטים במסלול אלא אם צוין אחרת (בתשלום).

– אוטובוס תיירים ממוזג ע"פ תוכנית הטיול.

– סיור היכרות בכל עיר עם מלווה הקבוצה.

– מלווה קבוצה ישראלי.

– טיפים לנותני השירותים השונים (למעט דמי סבלות).

– מסי נמל, הטל ביטחון ודלק

 

הערות:

– טסים יום קודם אחה"צ – הלילה הנוסף במלון על חשבוננו!
– פגישות הקבוצה ייערכו בתל אביב. מועד המפגש ומיקומו יעודכנו באתר האינטרנט כחודש לפני המועד.
– מחיר הטיול אינו כולל טיפ למלווה הקבוצה.
– מסלולים WSW1012+WSW1014 – שבעה ימים מלאים . המסלול יבוצע כמפורט ללא לילה נוסף בציריך.
– מועדים מיוחדים לגילאי בר/בת מצווה 11-14 כוללים חגיגת בר/בת מצווה כמסורת מגה פמילי.

 

 

   

 

 

 

Top