Skip to main content

 

כולל 3 פארקים – דיסנילנד פריז, פארק אסטריקס ופארק הפוטורוסקופ וטיול בעמק הלואר

 2 לילות לינה במלון מג'יק סירקיס בדיסנילנד פריז

תקציר מסלול: 2 לילות לינה בפריז, 2 באזור טור, 2 באזור דיסנילנד 

 

 

יום 1 ת"א – פריז (עיר האורות – שאנז אליזה ומגדל המונטפרנס)
היום הקסום הגיע. שדה התעופה. צ'ק אין. דיוטי פרי ואנו בדרכנו אל החוויה המשפחתית שלנו.
איזו חוויה מדהימה כבר מהיום הראשון בעיר האורות - פריז. עיר השדרות הרחבות, שערי הניצחון, המוזיאונים, הגנים רחבי הידיים, הספינות על נהר הסן ומועדוני הקברט והשאנסונים. ניסע לאורך שדרות האליזה מכיכר הקונקורד ובה אובליסק בן 3000 שנה, שניתן ללואי פיליפ במתנה, אל שער הניצחון, אל ארמון שאיו, ממנו נצפה על מגדל אייפל. נסיים בתצפית מרהיבה על העיר ממגדל המונטפרנס. בתום הסיור העברה לבית המלון בפריז.

 

יום 2 פריז (אקשן בפארק אסטריקס)
יום של אקשן ואדרנלין בפארק "אסטריקס" – נבחר את העולמות שמתאימים לרמת האדרנלין שלנו: יוון העתיקה, שם נרכב על רכבת העץ המרשימה, מופע הדולפינים וכלבי הים המרהיב או מצרים העתיקה, שם נפגוש את קליאופטרה ופרעה. נוכל ליהנות מרומא העתיקה, ובה יוליוס קיסר ומשיט אבובים בין זרמים שוצפים. האמיצים ביותר ינסו, בעולם הוויקינגים, את הרכבת הגדולה בפארק – בעלת 7 לופים. בערב נוכל (בתשלום) לצאת לסיור ערב באתריה המוארים של העיר, כיכרותיה ושדרותיה הרחבות, הכולל גם שיט על נהר הסן, במהלכו נראה את גשריה המרהיבים ואתריה של העיר מנקודת מבט אחרת. חזרה מאוחרת לבית המלון.

 

יום 3 פריז – טור (הרובע הלטיני והעיר בלואה)
אנו עדיין בפריז. ניסע ברחוב ריבולי ונראה את מוזיאון הלובר, את בית העיריה המפואר, את בית האופרה ואת כיכר וונדום, הנחבאת בין מבנים מפוארים. נבקר בכנסיית נוטרה דאם ונשמע על קאווזימודו – הגיבן שגר במגדליה. נטייל ברובע הלטיני ובו דוכני ספרים, תמונות ישנות, דוכני מזון מהיר ולהקות רחוב מסעדות ובתי קפה קסומים. בצהריים ניסע דרך אחד האזורים היפים בצרפת – עמק הלואר, הנקרא "הגן של צרפת". האזור שאצילי צרפת בנו בו כ-300 טירות צייד וארמונות נופש מפוארים משובץ בנחלים ופלגים של נהר הלואר, בכרמים עיירות ציוריות וחוות חקלאיות אל העיר בלואה. נטייל בעיר היפה ונמשיך אל בית המלון בקרבת העיר טור.

 

יום 4 טור (אקשן בפארק הפוטורוסקופ)
יום של הנאה בפארק הקולנוע המפורסם פוטורוסקופ – פארק שונה ומיוחד מתאים לכל גיל. סרטים דינמיים - 360 מעלות, תלת מימד וארבעה מימד . נרקוד עם רובוטים, ניסע ברחובות וינה, נהנה ממסע מרתק בחושך שיחדד לנו את שאר החושים. נראה סרטים מדהימים ונצא אל המירוץ לאטלנטיס ונגלה את "עולם העיר", "עולם המחר" ו"עולם הדינוזאורים".
בערב נצפה במופע לייזרים מדהים (מותנה בתוכנית הפארק) ולאחריו נשוב לבית המלון.

 

יום 5 טור – דיסנילנד פריז (דה מדיצ'י בשנונסו והמדרחוב באמבואז)
אנו בדרך לעולם הקסם. דיסנילנד פריז. ניסע בדרך כפרית בין בתי אבן, נחלים, שדות מעובדים ויערות לכיוון טירת שנונסו – "טירת הנשים" הנמצאת לגדת נהר השר. נבקר בחדרי הטירה, מטבחיה וגניה המרהיבים ונדמיין את הנשפים המפוארים שערכה בה קתרינה דה מדיצ'י ואת סיפורי הנשים והפילגשים הקשורים בטירה היפה. נסיים בעיירת השוק הציורית אמבואז, שם בילה ליאונרדו דה וינצ'י את שנותיו האחרונות. נטייל במדרחוב הציורי שבו דוכני מזכרות, בתי קפה, מסעדות וסמטאות ציוריות עם בתי אבן עתיקים. בתום הביקור ניסע אל בית המלון בקרבת דיסנילנד פריז.
בערב נצא אל אזור הבילויים והמסעדות של דיסנילנד – הוילאג'.

 

יום 6 פריז (דיסנילנד-קסם שלא נגמר)
קסם שלא נרצה שייגמר. יום של הרפתקאות וחוויות בפארק השעשועים המפורסם באירופה – דיסנילנד פריז.
ב"עולם המערב הפרוע" נרכב על רכבת כורים בין הרים ומפלים. ב"עולם החלל והעתיד", נפגוש את באז שנות אור ונטוס לחלל ברכבת הייחודית SPACE MOUNTAIN. ב"עולם הפנטזיה" נפגוש דמויות מכל העולם ונרחף כמו פיטר פן מעל ארץ "לעולם לא". וב"עולם ההרפתקאות" נשוט כמו פיראטים ונצא לחוויית אקסטרים עם אינדיאנה ג'ונס.
נפגוש את מיקי ומיני מאוס, את גופי ואת פו הדוב, שיסתובבו בין העולמות הקסומים של הפארק. נסיים במצעד הדמויות היומי.

 

יום 7 פריז – ת"א (קצת קניות וגם האמנים בכיכר טרטר)
בוקר מהנה עדיין באזור דיסנילנד פריז. ניסע (בתחבורה ציבורית כלולה) אל מרכז הקניות האדיר "ואל דה יורופ" שנמצא ליד דיסנילנד פריז. בצהריים נערוך תצפית אחרונה על העיר היפה מגבעת המונמרטר וכנסיית ה"סקרה קר" . נטייל בכיכר טרטר, שבה ציירי פורטרטים וגוזרי צלליות, נגנים ואמני רחוב מסעדות ובתי קפה, שבהם עדיין מנגנים באקורדיון ושרים שאנסונים. מלאי חוויות ועם טעם של עוד, ניסע לשדה התעופה ונטוס ארצה.

 

האטרקציות הכלולות בטיול:

פריז
- עליה למגדל מונטפרנס
- ביקור במונמרט
- כנסיית הנוטרדם
- הרובע הלטיני
- דיסנילנד פריז
- ביקור בוילאג' בדיסני

 

פארק אסטריקס

 

פארק הפוטורוסקופ

 

עמק הלואר
- ביקור בעיר אמבואז
- ביקור בעיר בלואה
- טירת שנונסו

 

המחיר כולל:

- טיסות סדירות ת"א – פריז – ת"א.
- לינה בבתי מלון בדרגת תיירות טובה ו/או ראשונה.
- ארוחת בוקר בסגנון "מזנון חופשי" מדי יום.
- דמי כניסה לכל האתרים המפורטים במסלול אלא אם צוין אחרת (בתשלום).
- אוטובוס תיירים ממוזג ע"פ תכנית הטיול.
- סיור היכרות בכל עיר עם מלווה הקבוצה.
- מלווה קבוצה ישראלי.
- טיפים לנותני השירותים השונים (למעט סבלות).
- מסי נמל, הטל ביטחון ודלק.

 

הערות:

- פגישות הקבוצה ייערכו בתל-אביב .
- מועד המפגש ומיקומו יעודכנו באתר האינטרנט כחודש לפני מועד היציאה .
- מחיר הטיול אינו כולל טיפ למלווה הקבוצה.
- מועדים מיוחדים לגילאי בר/בת מצווה 11-14 כוללים חגיגת בר/בת מצווה כמסורת מגה פמילי.

 

   

 

 

 

Top