Skip to main content

 

כולל 3 פארקים – פארק אפטלינג, פארק וואליבי ופארק פנטזיהלנד
תקציר מסלול: 3 לילות לינה באזור אמסטרדם,  3  באזור קלן, 1 באזור בריסל

 

 

יום 1 ת"א – בריסל – אמסטרדם (גבינות, קבקבים וכפר דייגים)
היום הקסום הגיע. שדה התעופה. צ'ק אין. דיוטי פרי ואנו בדרכנו אל החוויה המשפחתית שלנו. נחיתה בבריסל. נסיעה קצרה ואנו
בהולנד. ארץ של טחנות רוח , קבקבי עץ, גבינות עגולות מכוסות במין נייר אדום וכמובן ייבוש הים – כל אלו ועוד נראה היום.
נטייל בכפר הדייגים, וולנדאם, שתושביו עדיין לובשים את בגדיהם המסורתיים, נלמד איך מכינים גבינה ונדע להבדיל בין גבינת "אדם" ל"גאודה" (או "חאודה", כמו שמבטאים ההולנדים), נראה איך מכינים קבקבי עץ בשיטות של פעם ואת טחנות הרוח.
בתום הביקור העברה לבית המלון באזור אמסטרדם.

 

יום 2 אמסטרדם (אקשן בפארק וואליבי וגם שייט כיפי בחיטהורן)
יום של כיף ואדרנלין בפארק וואליבי ההולנדי. שילוב מנצח של מתקני אקסטרים עם מתקנים ל"צעירים" שבחבורה. נבחר אם לשוט באבובים, להיות משוגרים לחלל, לעלות על הרכבת הגבוהה והמהירה "גוליית", להסתובב בקרוסלת התמנון או ליהנות מהנוף הירוק על הגלגל הענק. אחה"צ ניסע (בתשלום) לחיטהורן – ונציה של הצפון. עיירה קסומה, ובה אגם ציורי, תעלות מים צרות, גשרוני עץ בתי אבן עתיקים וגינות מטופחות. נשוט בתעלות העיירה השלווה ונהנה מרחש המים וגעגוע הברווזים. בתום הביקור נשוב לבית המלון.

 

יום 3 אמסטרדם (תעלות, כיכר הדאם, הארמון המלכותי)
נטייל באמסטרדם. עיר שזורה בתעלות לאורכה ולרוחבה, שספינות נהר משמשות בה למגורים, שבתיה בנויים על אלפי כלונסאות והאופניים הם כלי תחבורה חשוב בה. נראה את כיכר הדאם ובה הארמון המלכותי והאנדרטה לזכר קורבנות מלחמת העולם השנייה, המדרחוב ובו מגוון עצום של חנויות, ומגדל המינט – המטבעה העתיקה של העיר. נראה את פסלה של אנה פרנק ואת הבית בו הסתתרה (ללא ביקור) וכתבה את יומנה המפורסם ונלמד על סיפורה הטראגי. חזרה לבית המלון.

 

יום 4 אמסטרדם – קלן (אפטלינג – אגדות והרפתקאות)
יום של קסם ואדרנלין. אנו בפארק השעשועים המפורסם בהולנד: "אפטלינג". גמדים וטרולים הם רק חלק מההפתעות, שיחכו לנו בעולם האגדות המופלא , אשר שוכן במרכזו של יער עבות. נטייל אחורה בזמן, אל מרוקו העתיקה ונרחף מעל יער האגדות, שם נראה את כל הפיות. נשוט בעולמם של האינקה בין זרמים לבנים ומפלים שוצפים. נחווה חוויה מלאת אדרנלין במגוון של רכבות הרים ממש מפחידות או נלך לבקר את עמי ותמי, כיפה אדומה ושלגייה ביער האגדות המקסים. בתום הביקור העברה לבית המלון באזור קלן.

 

יום 5 קלן (סמטאות עתיקות, טירה מבוצרת ומערת נטיפים)
יום של כיף והנאה בצפון נהר הריין. נבקר בעיר זולינגן. נטייל בסמטאות העיר העתיקה ונלמד על תעשיית הסכינים המאפיינת את העיר. נבקר בטירה מהמאה ה-12 החולשת על העיר ונלמד על החיים באזור בימי הביניים. את היום נסיים בביקור במערת הנטיפים מדהימה. הליכה במסלול שאורכו כ-2 ק"מ בין נטיפים וזקיפים ונתפעל מעוצמתו ויופיו של הטבע. בתום הביקור נשוב לבית המלון.

 

יום 6 קלן (אקשן בפנטזיה לנד וקתדרלה אחת גדולה)
האדרנלין פועם ואנו בדרך לאחד מפארקי השעשועים המפורסמים בגרמניה – פנטזיהלנד. נפליג למחוזות סין הקסומה, נצא למסע מרתק במקסיקו האקזוטית, משם נחזור לברלין העתיקה, נדהר במנהרות הרוקי בדרכנו למרחבי החלל, נפענח את מסתורי הטירה הרדופה, נכנס לעולם הזוהר של הוליווד או נהנה בעולם האגדות והפיות. נמשיך לקלן, אשר שוכנת על גדת נהר הריין – העיר שבה קתדרלה מדהימה וגם נתנה את שמה למי הקולון המפורסמים. וגם מפורסמת מאד במרכזי הקניות הרבים שבה. זמן קצר כדי לערוך קניות למשפחה ולחברים, שנשארו בבית או סתם …. לעצמנו. חזרה לבית המלון.

 

יום 7 קלן – בריסל (מפעל שוקולד והכיכר הגדולה)
נתחיל את היום בחוויה מתוקה. נבקר במוזיאון השוקולד בקלן. נלמד על הדרך שעושים פולי הקקאו מהרגע שקוטפים אותם מהעץ ועד הרגע שבו הם אצלנו בצלחת. אי אפשר בלי טעימות! נמשיך לבריסל. עם ההגעה נערוך סיור קצר במהלכו נראה את אתריה של העיר היפה. נטייל בכיכר הגדולה ובה בית העיריה, בתי הגילדות – אותן אגודות של בעלי מלאכה – אופים, סוחרי השמן, הנגרים ועוד. נשמע על האירועים שאירעו בה משריפת בוגדים דרך עריפת ראשים ועד להנפת הדגל הבלגי ביום העצמאות. נראה כמובן את פסלו של הילד המשתין "המנקין פיס", סמל החופש ושוויון הזכויות. בתום הביקור העברה לבית המלון באזור בריסל.

 

יום 8 בריסל – ת"א (עיר מיניאטורית וגם ברוז'-שוקולד, תחרה וגם… וואפל בלגי מתוק)
יום רגוע ומאד מהנה. לפני שנפרדים מבריסל נצפה על מבנה האטומיום – שהפך להיות סימלה של העיר. נבקר ב"מיני אירופה" פארק ובו דגמי מבנים מכל רחבי אירופה. בתום הביקור ניסע לעיר השוקולד והתחרה – ברוז'. תעלות מים, גשרונים, סמטאות ציוריות ועשרות חנויות שוקולד. פרלינים, טבלאות "גודייבה" ו"ליאונידס" וגם חנויות לממכר מפיות, ממחטות, מפות שולחן, וילונות תחרה ועבודות יד מרהיבות. נטייל בכיכר השוק, שבה מבנים עתיקים, דוכני מזכרות וכמובן דוכני וופל בלגי מתוק.
בתום הביקור מלאי חוויות ועם טעם של עוד ניסע לשדה התעופה בבריסל ונטוס ארצה.

 

האטרקציות הכלולות בטיול:

הולנד
– פארק אפטלינג
– כפרי הדייגים
– חוות גבינות
– ביח"ר לקבקבי עץ
– סיור באמסטרדם
– פארק וואליבי

 

גרמניה
– פארק פנטזיהלנד
– סיור בקלן
– ביקור במערת הנטיפים
– ביקור בזולינגן
– ביקור בטירה
– מוזיאון השוקולד בקלן


בלגיה
– מיני אירופה
– ביקור בבריסל
– ביקור בברוז'

 

המחיר כולל:

– טיסה סדירה במסלול ת"א – בריסל – ת"א.
– לינה בבתי מלון בדרגת תיירות טובה ו/או ראשונה.
– ארוחת בוקר בסגנון "מזנון חופשי" מדי יום.
– דמי כניסה לכל האתרים המפורטים במסלול אלא אם צוין אחרת (בתשלום).
– אוטובוס תיירים ממוזג ע"פ תכנית הטיול.
– סיור היכרות בכל עיר עם מלווה הקבוצה.
– מלווה קבוצה ישראלי.
– טיפים לנותני השירותים השונים (למעט סבלות).
– מסי נמל, הטל ביטחון ודלק.

 

הערות:

– פגישות הקבוצה ייערכו בתל-אביב .
– מועד המפגש ומיקומו יעודכנו כחודש לפני מועד היציאה באתר האינטרנט.
– מחיר הטיול אינו כולל טיפ למלווה הקבוצה
– מועדים מיוחדים לגילאי בר/בת מצווה 11-14 כוללים חגיגת בר/בת מצווה כמסורת מגה פמילי.

 

 

   

 

 

 

Top