Skip to main content

 

כולל מוזיאון מרצדס, אירופה פארק, פארק המים בטיטיזי, מפלי טריברג,

מגלשה אלפינית ופארק הקופים
תקציר מסלול: 2 בשטוטגארט, 4 באזור קרלסרוה

  

יום 1 ת"א – ציריך – שטוטגארט (מפלי הריין וגם שטיין אם ריין)
היום הקסום הגיע. שדה תעופה. צ'ק אין דיוטי פרי ואנו טסים לחוויה המשפחתית שלנו. נחיתה ואנו בדרכנו להרפתקה המשפחתית הראשונה שלנו. ביקור במפלי הריין האדירים אשר בשפהאוזן. 21 מטר גובהם, ו-150 מטרים רוחבם, שוצפים בקצף. נטייל לאורך הנהר ונצפה על המפלים בנקודות תצפית שונות. נמשיך לעיירה הקסומה שטיין אם ריין. סמטאות ציוריות, בתים עתיקים וגם כיכר מרכזית ומזרקה יפה חנויות מסעדות ובתי קפה ברחובה הראשי. בתום הביקור העברה לבית המלון באזור שטוטגארט

 

יום 2 שטוטגארט (טובינגן, סיור בעיר ומוזיאון מרצדס בעיר המכוניות)
נבקר בעיירה הציורית טובינגן, נטייל בסמטאות העיר העתיקה ונראה את בית העירייה המרשים. נמשיך לסיור קצר בעיר שטוטגארט ואתריה. נראה את הכיכר המרכזית של העיר, מוקפת בניינים מרשימים ובה גנים ומזרקות. את הארמון החדש, הארמון הישן וכיכר שילר על מבניה המשוחזרים. נערוך קניות ברחוב הקניות האדיר – קוניג שטראסה ונבקר כמובן במוזיאון מרצדס בו נראה את המנוע הראשון ואת מגוון המכוניות שיוצרו ע"י החברה הענקית מחזה מרהיב גם למי שלא ממש חובב מכוניות. בתום הביקור נשוב לבית המלון.

 

יום 3 שטוטגארט – קרלסרוה (הטירה בהיידלברג –החבית הגדולה בעולם וגם קהילה יהודית מפוארת)
היידלברג – עיר אוניברסיטאית, השוכנת על גדות נהר הנאקאר ובה טירה, שצופה על העיר. נטייל בסמטאות וברחובות הצרים של העיר העתיקה, במדרחוב המפורסם ובכיכר הראשית, שם מצויים בית העירייה והכנסייה של העיר. נראה את הגשר המפורסם של העיר ונעלה בפניקולר אל הטירה העתיקה. נבקר במרתפיה ונראה את חבית היין הגדולה בעולם. נמשיך לשפייר, אחת הערים העתיקות בגרמניה. נטייל בעיר היפה ונתרשם מהקתדרלה אשר במאה ה-11 הייתה הגדולה בעולם. נראה גם את שרידי בית הכנסת העתיק, זכר לקהילה היהודית הגדולה והחשובה, אשר חיה בעבר בעיר. בתום הביקור, ניסע לבית המלון בקרלסרוה.

 

יום 4 קרלסרוה (אירופה פארק)
בילוי של כיף בפארק אירופה, אחד הפארקים הגדולים והמרתקים באירופה. נעבור בין מדינות אירופה השונות . ברוסיה – נטוס בחלל עם חללית המיר, בגרמניה – נהנה מחוויה מלאת אדרנלין מבית היוצר של מרצדס, לא נוותר על נורבגיה ורכבת העץ החדשה (נפתחה ב-2012), ביוון נשוט עם פוסידון בין הגלים ונהנה ממופע מדהים של החלקה על קרח. בשוויץ נגלוש במגלשה מיוחדת. ובספרד נראה מופע פלמנקו יפיפה. נראה סרט בתלת מימד בצרפת ולא נשכח את איטליה ואת הטיסה במסוק שלאונרדו דה וינצ'י המציא. נשוב לבית המלון

 

יום 5 קרלסרוה (פרייבורג, טיטיזי ופארק המים)
הבוקר נבקר בעיר הגדולה פרייבורג – בירת האזור. נטייל בעיר העתיקה, נראה את כיכר מינסטר, כיכר השוק, הקתדרלה היפה וכמובן המדרחוב הענק של העיר ובו בתי כלבו רבים. לא נתעלם מחלקה העצוב של גרמניה בהיסטוריה היהודית, כשנראה את אבני הנגף ועליהן חקוקים שמות של הנספים בשואה. נמשיך לביקור בטיטיזי . האגם שלחופיו בחר הקיסר טיטוס לבלות את חופשותיו. נטייל ברחוב הציורי על שפת האגם, אשר לאורכו חנויות שעוני הקוקייה, מזכרות מקומיות, בתי קפה ומסעדות. נקנח בפארק המים הנפלא אשר בקרבת טיטיזי. הפארק מקורה ובו מגלשות מים לכל הגילאים. חוויה משפחתית רטובה ומהנה.
בתום הביקור נשוב לבית המלון.

 

יום 6 קרלסרוה (מפלי טריברג, מגלשה אלפינית ו"צרפת הקטנה")
יום שכולו כיף ביער השחור. אגדות האחים גרים, שעוני קוקייה, עיירות ציוריות, אגמים מקסימים והרפתקה אחת גדולה לילדים. נראה את מפלי טריברג הנופלים מגובה 160 מטר, מחזה מרהיב. נטייל ברחובותיה הציורים של העיירה המזכירה איורים מסרט דיסני. נראה את שעון הקוקייה הגדול בעולם. נמשיך להרפתקה – המגלשה האלפינית. גלישה מלאת אדרנלין במורד ההר. את היום נסיים בביקור בבירת חבל אלזאס – שטרסבורג. נטייל בכיכרות מפוארות, נראה את הקתדרלה ענקית ואת הרובע המיוחד "צרפת הקטנה", שנראה כאילו נלקח מספרי האגדות: תעלות מים, סכרים, ספינות נהר, בניינים מרהיבים ביופיים ועשרות בתי קפה ומסעדות, עמוסות בתיירים ובמקומיים. חזרה מאוחרת לבית המלון.

 

יום 7 קרלסרוה – ציריך – ת"א (התעלות בקולמאר וגם …. פארק הקופים)
יום מלא הנאה בחבל אלזאס הצרפתי, על גבול היער השחור. עיירות ציוריות, כרמים, יקבים, מרתפי יין וכמובן קולמאר, עיר מדהימה ומשגשגת במסחר ביין. נראה את "ונציה הקטנה" ובה תעלות מים ויובלים גועשים, בתי עץ עתיקים ופרחים מרהיבים ביופיים וכן את רובע הבורסקאים המשוחזר. נמשיך לפארק הקופים – נטייל להנאתנו בשבילי הפארק, ונתרשם מקרוב מהקופים אשר מסתובבים חופשי בין המבקרים. נאכיל את הקופים בפופקורן שנקבל בכניסה ונלמד על החיות המרשימות. בתום הביקור מלאי חוויות ניסע לשדה התעופה בציריך ונטוס ארצה.

 

האטרקציות הכלולות בטיול:

יער שחור

– מפלי הריין
– ביקור בטיטיזי
– פארק המיים גלקסי
– גלישה ברכבת אלפינית
– מפלי טריברג
– שעון הקוקייה הגדול בעולם
– ביקור בפרייבורג
– ביקור בהיידלברג
– הטירה בהיידלברג
– ביקור בשפייר
– ביקור בשטוטגארט
– מוזיאון מרצדס
– ביקור בעיירה טובינגן

 

פארק אירופה

 

חבל אלזאס
– ביקור בקולמאר
– פארק הקופים
– ביקור בשטרסבורג

 

המחיר כולל:

– טיסה סדירה במסלול ת"א – ציריך – ת"א.
– לינה בבתי מלון בדרגת תיירות טובה ו/או ראשונה.
– ארוחת בוקר בסגנון חופשי "מזנון חופשי" מדי יום.
– דמי כניסה לכל האתרים המפורטים במסלול אלא אם צוין אחרת (בתשלום).
– אוטובוס תיירים ממוזג ע"פ  תוכנית הטיול.
– סיור היכרות בכל עיר עם מלווה הקבוצה.
– מלווה קבוצה ישראלי.
– טיפים לנותני השירותים השונים (למעט דמי סבלות).
– מסי נמל, הטל ביטחון ודלק.

 

הערות:

– מועדים מיוחדים לגילאי בר/בת מצווה 11-14 כוללים חגיגת בר/בת מצווה כמסורת מגה פמילי.
– בטיולים שמועד יציאתם מחודש יוני ואילך ייתכנו שינויים. המסלול הקבוע הוא זה שיפורסם בחוברת קיץ 2020.
– חלק מהמסלולים יהיו במסלול הפוך. 4 בקרלסורה ו-2 בשטוטגארט. אין שינוי באתרים המבוקרים
– פגישות הקבוצה ייערכו בתל-אביב . מועד המפגש ומיקומו יעודכנו באתר האינטרנט כחודש לפני מועד היציאה.
– מחיר הטיול אינו כולל טיפ למלווה הקבוצה.

 

   

 

 

 

Top