Skip to main content

 

אוסטריה וגרמניה 

מסלול הטיול: באזור זלצבורג, 2 באזור וינה.

 

 

יום 1 ת"א – וינה – זלצבורג (מלק ולינץ)
היום הקסום הגיע. שדה התעופה, צ'ק אין, דיוטי פרי ואנו טסים לחוויה המשפחתית שלנו. אוסטריה – הידועה באגמיה המרהיבים, הריה המושלגים, עיירותיה הציוריות וכמובן השניצל המצוין שלה. נחיתה בוינה ואנו בדרכנו לזלצבורג. נבקר בעיירה מלק אשר עליה חולש מנזר העומד על צוק. נטייל בעייריה היפה, נראה את בית העירייה המשוחזר ונהנה מהאווירה האוסטרית המיוחדת. נמשיך ללינץ עיר מימי הביניים, אשר כיום היא השלישית בגודלה באוסטריה. נטייל בכיכר העיר המרכזית ונתרשם מהבתים הבנויים בסגנון הבארוק המיוחד. בתום הביקור העברה לבית המלון באזור זלצבורג.

 

יום 2 זלצבורג (מוצארט, צלילי המוזיקה וטירת הלברון)
יום מרתק שיזכיר לנו את מוצרט ואת צלילי המוסיקה. נטייל בזלצבורג. העיר ששוכנת לגדת נהר הזאלצאך, מדהימה ביופייה. כיכרות רחבות, מזרקות ופסלים מדהימים, סמטאות ציוריות ובהן חנויות, דוכני מזכרות ובתים מהודרים, קתדרלה ענקית וטירה, שחולשת על העיר. נראה את טירת ליאופולדסקרון מהסרט צלילי המוסיקה ונבקר בטירת הלברון, שם נהנה מפעלולי המים של הארכיבישוף השובב. בתום הביקור נשוב לבית המלון.

 

יום 3 זלצבורג (מינכן – הכפר האולימפי)
ניסע אל מינכן בירת חבל באוואריה. תלבושות מסורתיות, בתי בירה, מכוניות פאר, נופים מדהימים, טירות מלכותיות וגם הכפר האולימפי של שנת 1972. נטייל בעיר היפה, במדרחוב ובו בתי כלבו גדולים ונראה את בית העיריה עם השעון המפורסם, את כיכר המלכים, כיכר אודיאון וכנסיית גבירתנו, סמלה של העיר . נבקר, כמובן, בכפר האולימפי, מקום בו נרצחו 11 ספורטאינו ונראה את המתקנים ששימשו את אולימפיאדת 1972. נשוב לבית המלון.

 

יום 4 זלצבורג (אינסברוק ומכרות המלח)
נצא לביקור בעיר הבירה של חבל הטירול – אינסברוק. נצפה על העיר מאזור המקפצה האולימפית. נטייל בעיר וסמטאותיה הציוריות. נראה את בית העירייה, את הגגון המוזהב משנת 1500, את בית התאטרון, את הקתדרלה מהמאה ה-16 בה נקבר מקסמיליאן, את עמוד אנה הקדושה וכמובן החנויות הרבות. נסיים במכרות המלח באזור ברכטסגאדן. ניסע ברכבת אל מעמקי המכרה לבושים בסרבלי כורים, נגלוש במגלשות עץ למעמקיו ונבקר במוזיאון תת קרקעי ובו גבישי מלח צבעוניים, שם נלמד על המלח והפקתו. בתום הביקור נשוב לבית המלון.

 

יום 5 זלצבורג (מערות, מפלים ומופע נשרים)
יום מרתק לפנינו, נבקר במפלי גוליגר, השוצפים מגובה 75 מטרים. אי אפשר שלא להתפעל מהטבע במלוא עוצמתו. נמשיך לחוויה קפואה – מערת הקרח המדהימה. נטייל עם המדריך המקומי בין גושי הקרי הענקיים – הכינו מעילים לקראת החוויה המיוחדת והמדהימה. נמשיך לחוויה אחרונה – טירת הנשרים. טירה מימי הביניים שם נלמד על ציפורי הטרף, ונחזה במופע מרהיב המדגים את היכולות שלהם. בתום הביקור נשוב לבית המלון.

 

יום 6 זלצבורג – וינה (אזור האגמים)
אנו בדרכנו לאזור האגמים – הכינו את המצלמות! נבקר בסנט גיליגן, עיירה קטנה וקסומה, נטייל ברחובתיה הקסומים של העיירה בין בתי הקפה, הבתים הציורים והחנויות המקומיות. נמשיך לסנט וולפגאנג – העיירה שיושבת ממש על האגם, ונראית כאילו נלקחה מתוך גלויה. נטייל בעיירה, המלאה אדניות עם פרחים צבעוניים והבתים הלבנים. בתום הביקור העברה לבית המלון באזור וינה.

 

יום 7 וינה (העיר העתיקה ורחוב הקניות)
יום של כיף בוינה. נראה את הדנובה, את בניין האופרה ואת עיריית וינה. נשקיף על העיר מחצר ארמון הבלוודרה ונכיר את יצירותיו הארכיטקטוניות של הונדרטווסטר. נמשיך אל הפארק העירוני ובו פסליהם של רבים מהמשוררים והמלחינים שפעלו בוינה לרבות שוברט, שטראוס המנגן בכינור, ברוקנר ועוד. נערוך סיור רגלי בעיר העתיקה למרגלות כנסיית סטפן הקדוש, שנבנתה במאה ה-12 ובה התקיימו טקס הנישואים וההלוויה שלא אמדאוס מוצארט. נמשיך לטייל במדרחוב הגראבן, בקרטנר שטראסה – המדרחוב המרכזי של המחוז הראשון. זמן חופשי לכל רשתות האופנה הגדולות שיש להם נציגות ברחוב. אחר הצהריים פנוי לקניות במרכזי הקניות הרבים אשר בעיר. מלווה הקבוצה יעמוד לרשותכם בעצה והכוונה. נשוב לבית המלון.

 

יום 8 וינה – ת"א (יערות וינה ואגם תת קרקעי)
הבוקר מוקדש לסיור ביערות וינה ובאדן – אזור ירוק שובה לב ועין. יערות, כרמים וכפרים ציוריים. כאן במקום הפסטורלי, התאבד יורש העצר, בנו של פרנץ יוזף, כשהוא בן 30 בשל אהבה נכזבת לנערה בת 17. אמו, הקיסרית סיסי בנתה כאן מנזר לזכר המאורע. נמשיך בדרך הנראית כלקוחה ישירות מגלוית נוף מתקתקה אל באדן – עיירת מרפא רומית מפורסמת, בה שהו בטהובן וגם מוצרט, אשר היה אתר הקיץ של חצר הקיסר במשך שנים רבות. נסיים את הטיול בביקור במכרה "סיגרוטה" הכולל שייט קצר באגם תת קרקעי. בתום הביקור מלאי חוויות ועם טעם של עוד ניסע לשדה התעופה ונטוס ארצה.

 

האטרקציות הכלולות בטיול:

אוסטריה
– ביקור במלק
– ביקור בלינץ
– סיור בזלצבורג
– ביקור בטירת הלברון
– ביקור באינסברוק
– ביקור במערות המלח
– מפלי גוליגר
– ביקור במערכת קרח
– מופע נשרים בטירת הנשרים
– ביקור בסנט גיליגן
– ביקור בסנט וולפגאנג
– סיור בוינה
– ביקור במכרה סיגורטה
– ביקור בעיירה באדן
– יערות וינה

 

גרמניה
– סיור במינכן
– ביקור בכפר האולימפי

 

המחיר כולל:

– טיסה סדירה במסלול ת"א – וינה – ת"א
– לינה בבתי מלון בדרגת תיירות טובה ו/או ראשונה.
– ארוחת בוקר בסגנון "מזנון חופשי" מדי יום.
– דמי כניסה לכל האתרים המפורטים במסלול אלא אם צוין אחרת (בתשלום).
– אוטובוס תיירים ממוזג עפ"י תכנית הטיול.
– סיורי היכרות בכל עיר עם מלווה הקבוצה.
– מלווה קבוצה ישראלי.
– טיפים לנותני השירותים השונים (למעט סבלות).
– מסי נמל, הטל ביטחון ודלק

 

הערות:

– פגישות הקבוצה ייערכו בתל-אביב .
– מועד המפגש ומיקומו יעודכנו כחודש לפני מועד היציאה באתר האינטרנט.
– מחיר הטיול אינו כולל טיפ למלווה הקבוצה.

 

   

 

 

 

Top