Skip to main content

 

כולל איש צוות שומר מסורת, ארוחות שבת + 3 ארוחות חמות נוספות

תקציר המסלול: 3 לילות לינה באזור פריז, 2 באנטוורפן, 3 באזור אמסטרדאם.

 

 

יום 1 (יום שלישי) ת"א – פריז – דיסנילנד (עיר האורות –שאנז אליזה ומגדל מונפרנס)
היום הקסום הגיע. שדה התעופה. צ'ק אין. דיוטי פרי ואנו בדרכנו אל החוויה המשפחתית שלנו.
ואיזו חוויה מדהימה כבר מהיום הראשון בעיר האורות- פריז. עיר השדרות הרחבות, שערי הניצחון, המוזיאונים, הגנים רחבי הידיים, הספינות על נהר הסן, מועדוני הקברט והשאנסונים. ניסע לאורך שדרות האליזה מכיכר הקונקורד ובה אובליסק בן 3000 שנה, שניתן ללואי פיליפ במתנה, אל שער הניצחון, אל ארמון שאיו, מרחבתו נצפה אל מגדל אייפל ושדרות מארס. ניסע לאורך הסן אל מגדל מונפרנס ונצפה מקומתו ה-59 על אחת הערים היפות בתבל.
בתום הסיור, ניסע אל בית המלון באזור דיסנילנד פריז. בערב, נצא אל אזור הבילויים והמסעדות של דיסנילנד – הווילאג'.

 

יום 2 (יום רביעי) פריז (דיסנילנד-קסם שלא נגמר)
קסם שלא נרצה שייגמר. יום של הרפתקאות וחוויות בפארק השעשועים המפורסם באירופה - דיסנילנד פריז.
ב"עולם המערב הפרוע" נרכב על רכבת כורים בין הרים ומפלים. ב"עולם החלל והעתיד", נפגוש את באז שנות אור ונטוס לחלל ברכבת הייחודית SPACE MOUNTAIN. ב"עולם הפנטזיה" נפגוש דמויות מכל העולם ונרחף כמו פיטר פן מעל ארץ "לעולם לא". וב"עולם ההרפתקאות" נשוט כמו פיראטים ונצא לחוויית אקסטרים עם אינדיאנה ג'ונס.
נפגוש את מיקי ומיני מאוס, את גופי ואת פו הדוב, שיסתובבו בין העולמות הקסומים של הפארק. נסיים במצעד הדמויות היומי.

 

יום 3 (יום חמישי) פריז (הגיבן מנוטרה דאם הרובע היהודי וגם..הרובע הלטיני)
בוקר מהנה עדיין באזור דיסנילנד פריז. ניסע אל מרכז הקניות האדיר "ואל דה יורופ" שנמצא ליד דיסנילנד פריז. קניות למכרים בארץ או רק לעצמכם. בכל מקרה בצהרי היום אנו בדרכנו לעיר האורות. ניסע ברחוב ריבולי ונראה את מוזיאון הלובר, בית העירייה המפואר, בית האופרה וכיכר וונדום, הנחבאת בין מבנים מפוארים. נראה את כנסיית נוטרה דאם ונשמע על קוואזימודו – הגיבן שגר במגדליה. נטייל ברובע הלטיני ובו דוכני ספרים, תמונות ישנות דוכני מזון מהיר, להקות רחוב מסעדות ובתי קפה קסומים. נסיים ברובע ה"פלעצל" - הרובע היהודי ונראה את בתי הכנסת המיוחדים שבו ונלמד על הקהילה המפוארת בצרפת.
בערב נוכל (בתשלום) לצאת לסיור ערב באתריה המוארים של העיר, כיכרותיה ושדרותיה הרחבות, הכולל גם שיט על נהר הסן, במהלכו נראה את גשריה המרהיבים ואתריה של העיר מנקודת מבט אחרת. בתום הסיור – נשוב לבית המלון.

 

יום 4 (יום ששי) פריז – אנטוורפן (ברוז'-עיר של תעלות ,שוקולד ותחרה)
מחוויה עירונית אל חוויה מתוקה. ניסע לעיר השוקולד והתחרה- ברוז'. תעלות מים, גשרונים, סמטאות ציוריות ועשרות חנויות שוקולד. פרלינים, טבלאות "גודייבה" ו"ליאונידס" וגם חנויות לממכר מפיות, ממחטות, מפות שולחן, וילונות תחרה ועבודות יד מרהיבות. נטייל בכיכר השוק, שבה מבנים עתיקים, ודוכני מזכרות.
בתום הביקור העברה לבית המלון באנטוורפן והכנות לקראת השבת.
בערב, קבלת שבת וסעודת ליל שבת.

 

יום 5 (שבת) אנטוורפן
לאחר התפילה נסעד סעודת שבת ונטייל ברגל בליווי מלווה הקבוצה.

 

יום 6 (יום ראשון) אנטוורפן - אמסטרדם (אפטלינג - אגדות והרפתקאות)
עוד לא נרגענו מעולם הקסם של דיסנילנד ואנו בפארק השעשועים המפורסם בהולנד "אפטלינג". גמדים וטרולים הם רק חלק מההפתעות, שיחכו לנו בעולם האגדות המופלא, אשר שוכן במרכזו של יער עבות. נטייל אחורה בזמן, אל מרוקו העתיקה ונרחף מעל יער האגדות, שם נראה את כל הפיות. נשוט בעולמם של האינקה בין זרמים לבנים ומפלים שוצפים. נחווה חוויה, מלאת אדרנלין, במגוון של רכבות הרים ממש מפחידות או נלך לבקר את עמי ותמי, כיפה אדומה ושלגייה, ביער האגדות המקסים.
בתום הביקור ניסע לבית המלון באזור אמסטרדם.

 

יום 7 (יום שני) אמסטרדם ( תעלות, כיכר הדאם, ביה"כ הפורטוגזי וגם.... עיר מיניאטורית)
היכרות מקרוב ובקטן של הולנד ואתריה: נבקר בעיר המיניאטורית, מדורודאם, שבה עשרות מוצגים מכל רחבי הולנד. טחנות רוח, נמל התעופה, כיכר הדאם, הארמון המלכותי ועוד... נטייל בשבילי העיר בין המוצגים וערוגות הפרחים, נצטלם תמונת סלפי עם פארק הפרחים המוקטן או עם פסלו של הנס – הילד הגיבור. נמשיך לאמסטרדם. עיר שזורה בתעלות לאורכה ולרוחבה, שספינות נהר משמשות בה למגורים, שבתיה בנויים על אלפי כלונסאות והאופנים הם כלי תחבורה חשוב בה. נראה את כיכר הדאם ובה הארמון המלכותי והאנדרטה לזכר קורבנות מלחמת העולם השנייה, המדרחוב ובו מגוון עצום של חנויות, ומגדל המינט - המטבעה העתיקה של העיר. נראה את פסלה של אנה פרנק והבית בו הסתתרה (ללא ביקור) וכתבה את יומנה המפורסם ונלמד על סיפורה הטראגי.
נבקר בבית הכנסת הפורטוגזי סמל לקהילה מפוארת. נשוב לבית המלון.

 

יום 8 (שלישי) אמסטרדאם (אקשן בפארק וואליבי)
יום של אקשן ב"בירת רכבות ההרים של אירופה", פארק "וואליבי וורלד" ההולנדי. שילוב מנצח של מתקני אקסטרים עם מתקנים ל"צעירים" שבחבורה. נבחר אם לעוף עם סופרמן, לצנוח מהחלל, או לטוס ברכבת רובין הוד. לשוט ב"נהר המטורף" או ליהנות בקרוסלת הסומבררו, בטירה של מרלין ובמופעים הרבים, המתרחשים ברחבי הפארק.
ניסע (בתשלום) בשטחי הים, שיובשו על ידי ההולנדים, אלו שנקראים פולדרים שהיו פעם חלק מהים וכיום יש עליהם כבישים ועיירות, נכיר את מלחמת ההולנדים בים דרך סיפורו של הנס הקטן, הילד מהרלם, שהציל את עירו משיטפון. ואנו כבר בחיטהורן -ונציה של הצפון. עיירה קסומה ובה אגם ציורי, תעלות מים צרות ,גשרוני עץ, בתי אבן עתיקים וגינות מטופחות. נשוט בתעלות העיירה השלווה ונהנה מרחש המים וגעגוע הברווזים. חזרה לבית המלון.

 

יום 9 (רביעי) אמסטרדם - תל-אביב (גבינות , קבקבים, טחנות רוח וכפר דייגים)
יום אחרון לחוויה המשפחתית שלנו. יום רגוע (יחסית) ומעניין. טחנות רוח, קבקבי עץ, גבינות עגולות מכוסות במין נייר אדום וכמובן כפרי הדייגים - כל אלו ועוד נראה היום.
נטייל בכפר הדייגים, וולנדאם, שתושביו עדיין לובשים את בגדיהם המסורתיים, נלמד איך מכינים גבינה ונדע להבדיל בין גבינת "אדם" ל"גאודה" (או "חאודה", כמו שמבטאים ההולנדים), נראה איך מכינים קבקבי עץ בשיטות של פעם ואת טחנות הרוח בזאנסה סכאנס. בתום הביקור ניסע, מלאי חוויות ועם טעם של עוד, אל שדה התעופה לטיסה ארצה.

 

 

האטרקציות הכלולות בטיול:

צרפת

- דיסנילנד פריז
- עליה למגדל מונפרנס
- תצפית על כנסיית הנוטרה דאם
- הרובע היהודי-הפלעצל

 

בלגיה
- סיור באנטוורפן
- ביקור בברוז'

 

הולנד
- פארק אפטלינג
- מדורודאם
- בית הכנסת הפורטוגזי
- כפרי הדייגים
- חוות גבינות
- בית חרושת לקבקבי עץ
- פארק ווליבי
- ביקור באמסטרדאם

 

המחיר כולל:

- טיסות אל-על ת"א – פריז/אמסטרדאם – ת"א
- לינה בבית מלון בדרגת תיירות טובה ו/או ראשונה.
- ארוחת בוקר קונטיננטלית המורכבת ממצרכים מותרים ומוגשת בכלים חד פעמיים.
- מצרכים להכנת כריכים לצהריים.
- סעודת ליל שבת וסעודת שבת.
- 3 ארוחות חמות נוספות במהלך הטיול.
- דמי כניסה לכל האתרים המפורטים במסלול אלא אם צויין אחרת (בתשלום).
- אוטובוס תיירים ממוזג ע"פ תוכנית הטיול.
- סיור היכרות בכל עיר עם מלווה הקבוצה.
- איש צוות שומר מסורת.
- טיפים לנותני השירותים (למעט סבלות).
- מסי נמל, הטל ביטחון ודלק.

 

הערות:

- פגישות הקבוצה ייערכו בתל-אביב .
- מועד המפגש ומיקומו יעודכנו באתר האינטרנט כחודש לפני מועד היציאה.
- מחיר הטיול אינו כולל טיפ למלווה הקבוצה.

 

   

 

 

 

Top