Skip to main content

 

כולל מוזיאון מאדאם טוסו דיסנילנד פריז ופארק אסטריקס וה-LONDON EYE
2 לילות לינה במלון מג'יק סירקוס בדיסנילנד פריז
תקציר מסלול: 3 בלונדון, 2 בפריז, 2 באזור דיסנילנד פריז

 

 

יום 1 לונדון (בית המלוכה, והסיטי של לונדון)
היום הקסום הגיע. שדה התעופה. צ'ק אין. דיוטי פרי ואנו טסים אל החוויה המשפחתית שלנו.
החוויה מדהימה כבר מהיום הראשון לונדון – עיר, שכיף להסתובב בה: שדרות רחבות, בניינים מהודרים, אוטובוס קומתיים, רכבת תחתית, פאבים תוססים, מרכזי קניות ענקיים, מוזיאונים מדהימים הביג בן וגם החלפת המשמרות, רובע הסוהו וכיכר פיקדילי.
ניסע משדה התעופה (כל הדרך מצד שמאל… נא להתרגל…) לסיור פנורמי בעיר המלכותית. נראה את הסיטי – המרכז הכלכלי של העיר, את נהר התמזה וגשריו. נצפה על מצודת לונדון ונראה את אריות הברונזה שבכיכר טרפלגר.
בתום הסיור העברה לבית המלון.
בערב, נוכל (בתשלום) לצאת לסיור ערב בכיכרותיה המיוחדות ונצפה בגשריה ובאתריה המוארים של העיר.

 

יום 2 לונדון (גריניץ' – קו האורך אפס, הגלגל הענק והדוכנים בקובנט גארדן)
איזה יום מחכה לנו: נתחיל בביקור בקו האורך אפס, בעיירה גריניץ', כמובן. עיירה קטנה, יפהפייה, שבה מצפה הכוכבים המלכותי ובה נקבעו קו האורך אפס הבינלאומי ושעת גריניץ'. נעצור לתצפית מרהיבה על העיירה, על אזור הרציפים המתחדש ועל אזור הנמל. נבקר בשוק המקורה הצבעוני והריחני. נשוב ללונדון ונעלה לתצפית מה – LONDON EYE – הגלגל הענק המפורסם בעולם, אשר מתנשא לגובה של 135 מטרים. נסיים בעוד חוויה מיוחדת – ביקור בקובנט גארדן: מופעי רחוב, ציירי פורטרטים, מסעדות ובתי קפה, חנויות בוטיק ועשרות דוכני מזכרות, בגדים, תכשיטים, כלי בית ומה לא?! חזרה לבית המלון (בתחבורה ציבורית).
בערב, נוכל (בתשלום) לצאת לצפות במחזמר.

 

יום 3 לונדון (מוזיאון מאדאם טוסו ורחוב הקניות המפורסם בעולם)
מאדאם טוסו הינה פסלת שעווה צרפתייה, שהקימה את המוזיאון שכל ילד מכיר. שם נפגוש את הדמויות השונות מעולם הקולנוע, הספורט והבידור העולמי, נכיר את מנהיגי העולם מן העבר ובהווה. הזדמנות חד פעמית לתמונת סלפי עם צ'רצ'יל , אובמה או עם בראד פיט למי שמעדיף. נסיים את הביקור המהנה במוזיאון ונצא לחוויה כיפית לא פחות. נלך אל אזור הקניות האינסופי – רחוב אוקספורד שנקרא על שמו של הרוזן אוקספורד וכיום מרוכזים בו בתי הכולבו הגדולים – סלפרידג'ס, מרקס אנד ספנסר, ג'ון לואיס וכמובן פרימארק. נשוטט להנאתנו בתוך בתי הכולבו ובחנויות הבוטיק שברחוב ונצבור שקיות רבות.
המעוניינים יוכלו לבקר במוזיאון הטבע בו מוצגים שלדי דינוזאורים, אלפי פרפרים ופוחלצי בעלי חיים.
חזרה (עצמאית) לבית המלון בתחבורה ציבורית.

 

יום 4 לונדון – פריז (מעבורת בתעלת לה מאנש בדרך לעיר האורות וגבעת המונמרטר)
ניסע בנופים אנגליים טיפוסיים בדרכנו אל תעלת לה מאנש. נעבור במעבורת מדובר אל קלה הצרפתית ואנו בדרכנו אל אחת הערים היפות בעולם – פריז. עיר השדרות הרחבות, שערי הניצחון, המוזיאונים, הגנים רחבי הידיים, הספינות על נהר הסן, מועדוני הקברט, השאנסונים, הבאגט והקרואסון.
בערב נוכל (בתשלום) לצאת לסיור ערב באתריה המוארים של העיר, כיכרותיה ושדרותיה הרחבות, הכולל גם שיט על נהר הסן, במהלכו נראה את גשריה המרהיבים ואתריה של העיר מנקודת מבט אחרת. הגעה מאוחרת לבית המלון.

 

יום 5 פריז (אקשן ב"אסטריקס")
יום של אקשן ואדרנלין בפארק "אסטריקס" – נבחר את העולמות שמתאימים לרמת האדרנלין שלנו: יוון העתיקה, שם נרכב על רכבת העץ המרשימה, מופע הדולפינים וכלבי הים המרהיב או מצרים העתיקה, שם נפגוש את קליאופטרה ופרעה. נוכל ליהנות מרומא העתיקה, ובה יוליוס קיסר ומשיט אבובים בין זרמים שוצפים. האמיצים ביותר ינסו, בעולם הוויקינגים , את הרכבת הגדולה בפארק – בעלת 7 לופים. בתום הביקור נשוב לבית המלון.

 

יום 6 פריז (הגיבן מנוטרה דאם והרובע הלטיני, וגם מגדל המונטפרנס)
יום מדהים בעיר האורות. ניסע בשדרות האליזה מכיכר הקונקורד ובה אובליסק בן 3000 שנה, שניתן ללואי פיליפ במתנה, אל שער הניצחון, אל ארמון שאיו, מרחבתו נצפה אל מגדל אייפל ושדרות מארס. נמשיך בשדרות ריבולי ונראה את מוזיאון הלובר וגני הטילרי וכמובן את בית העירייה המפואר. ניסע לאורך הסן אל מגדל מונפרנס ונצפה מקומתו ה-59 על אחת הערים היפות בתבל. נראה את בית האופרה, כיכר וונדום, הנחבאת בין מבנים מפוארים. נבקר בכנסיית נוטרה דאם ונשמע על קוואזימודו – הגיבן שגר במגדליה. נטייל ברובע הלטיני ובו דוכני ספרים, תמונות ישנות דוכני מזון מהיר, להקות רחוב בתי קפה ומסעדות נהדרות. בתום הביקור, ניסע לבית המלון באזור דיסנילנד פריז. בערב, נצא אל אזור הבילויים והמסעדות של דיסנילנד – הווילאג'.

 

האטרקציות הכלולות בטיול:

לונדון
– מוזיאון מדאם טוסו
– ה-LONDON EYE
– ביקור בגריניץ'
– ביקור בקובנט גארדן

צרפת
– דיסנילנד פריז
– פארק "אסטריקס"
– עלייה למגדל מונטפרנס
– ביקור בנוטרה דאם
– ביקור ברובע הלטיני
– ביקור במונמרטר

 

המחיר כולל:

לונדון
– מוזיאון מדאם טוסו
– ה-LONDON EYE
– ביקור בגריניץ'
– ביקור בקובנט גארדן
– רחוב הקניות אוקספורד

 

צרפת
– דיסנילנד פריז
– פארק "אסטריקס"
– עלייה למגדל מונטפרנס
– ביקור בנוטרה דאם
– ביקור ברובע הלטיני
– מרכז הקניות – VAL DE EUROPE

 

הערות:

– מחיר הטיול אינו כולל תחבורה ציבורית בלונדון.
– מועדים מיוחדים לגילאי בר/בת מצווה 11-14 כוללים חגיגת בר/בת מצווה כמסורת מגה פמילי.
– פגישות הקבוצה ייערכו בת"א. מועד המפגש ומיקומו יעודכנו באתר האינטרנט כחודש לפני מועד היציאה.
– מחיר הטיול אינו כולל טיפ למלווה הקבוצה.

חשוב לדעת:
המעבר מלונדון לפריז מתבצע באוטובוס ומעבורת ולא ברכבת היורוסטאר.
שקלנו את כל המרכיבים של שתי האפשרויות (לו"ז-נוחות-מחיר) והגענו למסקנה שזו הדרך העדיפה .

 

   

 

 

 

Top