Skip to main content

 

כולל דיסנילנד פריז, פארק אירופה, מגלשה אלפינית וסיור בלוצרן

תקציר המסלול: 3 לילות בפריז, 3 לילות בשטרסבורג 1 לילה באזור ציריך

 

יום 1 ת"א – פריז (מגדל מונפרנס)
היום הקסום הגיע. שדה תעופה. צ'ק אין. דיוטי פרי ואנו בדרכנו אל החוויה המשפחתית שלנו. חוויה מדהימה בעיר האורות – פריז. עיר השדרות הרחבות, שערי הניצחון, המוזיאונים, הגנים רחבי הידיים, הספינות על נהר הסן, מועדוני הקברט והשאנסונים. ניסע לאורך שדרות האליזה מכיכר הקונקורד ובה האובליסק בן 3000 שנה, שניתן ללואי פיליפ במתנה, אל שער הניצחון, וממנו אל ארמון שאיו, מרחבתו נצפה לעבר מגדל אייפל ושדרות מארס. ניסע לאורך הסיין אל מגדל מונפרנס ונצפה מקומתו ה-59 על אחת הערים היפות בתבל. בתום הביקור העברה לבית המלון בפריז.

 

יום 2 דיסנילנד (דיסנילנד – קסם שלא נגמר)
קסם שלא נרצה שייגמר. יום של הרפתקאות וחוויות בפארק השעשועים המפורסם באירופה – דיסנילנד פריז.
ב"עולם המערב הפרוע" נרכב על רכבת כורים בין הרים ומפלים. ב"עולם החלל והעתיד", נפגוש את באז שנות אור ונטוס לחלל ברכבת הייחודית SPACE MOUNTAIN. ב"עולם הפנטזיה" נפגוש דמויות מכל העולם ונרחף כמו פיטר פן מעל ארץ "לעולם לא". וב"עולם ההרפתקאות" נשוט כמו פיראטים ונצא לחוויית אקסטרים עם אינדיאנה ג'ונס.
נפגוש את מיקי ומיני מאוס, את גופי ואת פו הדוב, שיסתובבו בין העולמות הקסומים של הפארק. נסיים במצעד הדמויות היומי.

 

יום 3 פריז ( גבעת המונמרטר, האמנים בכיכר טרטר, הגיבן מנוטרה דאם והרובע הלטיני)
יום קסום נוסף בפריז. אי אפשר בלי תצפית על העיר היפה מגבעת המונמרטר וכנסיית ה"סקרה קר". נעלה לראש הגבעה ונטייל בכיכר טרטר שבה ציירי פורטרטים וגוזרי צלליות, נגנים ואמני רחוב. נמשיך ברחוב ריבולי ונראה את מוזיאון הלובר, את בית העירייה המפואר, את בית האופרה ואת כיכר ואנדום, הנחבאת בין מבנים מפוארים. נבקר בכנסיית הנוטרה דאם ונשמע על קוואזימודו – הגיבן שגר במגדליה. נטייל ברובע הלטיני ובו דוכני ספרים, תמונות ישנות, דוכני מזון מהיר, להקות רחוב, מסעדות ובתי קפה קסומים. בערב נוכל (בתשלום) לצאת לסיור ערב באתריה המוארים של העיר, כיכרותיה ושדרותיה הרחבות, הכולל גם שיט על נהר הסן, במהלכו נראה את גשריה המרהיבים ואתריה של העיר מנקודת מבט אחרת. נשוב לבית המלון.

 

יום 4 פריז – שטרסבורג (בירת הפרלמנט האירופי)
הבוקר ניסע אל מרכז הקניות האדיר "ואל דה יורופ". שם נערוך קניות לעצמנו או לחברים ולמשפחה שנשארו בארץ… עמוסים בשקיות של כל רשתות האופנה הגדולות והמוכרות ניסע לעיר שטרסבורג. בהגעה נערוך סיור בעיר שנבחרה להיות בירת הפרלמנט האירופי. עיר מודרנית עם מרכזי קניות, כיכרות מפוארות, קתדרלה ענקית וגם רובע אחד "צרפת הקטנה" שנראה כאילו נלקח מספרי האגדות. תעלות מים, סכרים, ספינות נהר, בניינים מרהיבים ביופיים ועשרות בתי קפה ומסעדות עמוסות בתיירים ובמקומיים. בתום הביקור העברה לבית המלון בשטרסבורג.

 

יום 5 שטרסבורג (הפארק של אירופה- אירופה פארק)
הגיע היום של ההרפתקה הגדולה מכולן: פארק אירופה. מחולק ל"מדינות", שבכל אחת מהן ניהנה ממתקנים וממופעים, המתאימים לכל גיל. חללית מיר ברוסיה, רכבת הרים מבית היוצר של מרצדס בגרמניה, רכבת העץ החדישה בנורבגיה ושייט עם אל הים פוסידון ביוון. מגלשה אלפינית בשוויץ וגם איטליה וצרפת ומופע פלמנקו בספרד. כיף שלא נגמר וחוויה שנשארת אתנו גם כשחוזרים לבית המלון.

 

יום 6 שטרסבורג (מגלשה אלפינית, מפלי טריברג, שעון הקוקיה וגם טיטיזי)
אנו כבר בפאתי היער השחור. אגדות האחים גרים, שעוני קוקיה, עיירות ציוריות, אגמים מקסימים והרפתקה אחת גדול לילדים. נתחיל בהרפתקאה מלאת אדרנלין – גלישה במורד ההר במגלשה האלפינית. חוויה להורים ולילדים! נמשיך דרך שעון הקוקייה הגדול בעולם אל העיירה טריברג ובה חנויות שעונים ומזכרות וכמובן המפלים המפורסים הנופלים מגובה של 160 מטרים. נטפס (לא הרבה מדי) בשבילי היער, דרך גשרונים ומפלים ונצטלם תמונת סלפי עם סנאים חצופים (ממש לא), שרק רוצים מאיתנו אגוזים. לא נשכח לבקר בטיטיזי. האגם שלחופיו בחר הקיסר טיטוס לבלות את חופשותיו. נטייל במדרחוב הציורי על שפת האגם, אשר לאורכו, חנויות שעוני הקוקייה, מזכרות מקומיות, בתי קפה ומסעדות. נשוב לבית המלון.

 

יום 7 שטרסבורג – ציריך (פרייבורג וקולמאר)
אנו בדרכנו לבירת היער השחור – העיר פרייבורג. נטייל בעיר העתיקה, נראה את כיכר מינסטר, כיכר השוק, הקתדרלה היפה וכמובן המדרחוב הענק של העיר ובו בתי כלבו רבים. לא נתעלם מחלקה העצוב של גרמניה בהיסטוריה היהודית, כשנראה את אבני הנגף ועליהן חקוקים שמות של הנספים בשואה. נמשיך לביקור בעיר קולמאר – עיר מדהימה ומשגשגת במסחר ביין. נערוך סיור ברכבת התיירים ונראה את "ונציה הקטנה" ובה תעלות מים ויובלים גועשים, בתי עץ עתיקים ופרחים מרהיבים ביופיים וכן את רובע הבורסקאים המשוחזר. בתום הביקור העברה לבית המלון באזור ציריך.

 

יום 8 ציריך – ת"א (שלג על פסגת הטיטליס וגשרי העץ בלוצרן)
היום האחרון לחוויה המשפחתית שלנו ואין מקום מושלם יותר לסיים אותה מאשר בשוויץ – ארץ השוקולד והפונדו, השעונים, האגמים, המפלים והנופים המדהימים. לפנינו יום צח, קריר ולבן כשלג. לא סתם. כפפות, מעיל ונעליים נוחות ואנו מעפילים (בתשלום) ברכבל אל פסגתו המושלגת של הר הטיטליס. נבקר במערת קרח מרהיבה, נצטלם עם בובת השלג שנבנה ונחליק באבובים בשלג שבפסגה. נהלך על הגשר התלוי הגבוה בעולם. נקנח באחת הערים היפות בשוויץ – לוצרן. עיר, ששוכנת על שפת אגם מרהיב גשר עץ מפורסם, עיר עתיקה ובה סמטאות ציוריות ובתים עתיקים, שקירותיהם מצוירים. נראה את פסל האריה לזכר הלוחמים השוויצרים, שנהרגו בעת המהפכה הצרפתית. בתום הביקור מלאי חוויות ועם טעם של עוד ניסע לשדה התעופה בציריך ונטוס ארצה.

 

האטרקציות הכלולות בטיול:

פריז
– דיסנילנד פריז
– עלייה למגדל מונפרנס
– ביקור ברובע הלטיני
– גבעת המונמרט
– קניון ואל דה יורופ

 

היער השחור
– ביקור בטיטיזי
– סיור בפרייבורג
– פארק אירופה
– המגלשה האלפינית
– מפלי טריברג
– שעון הקוקיה הגדול בעולם

 

חבל אלזאס
– סיור בשטרסבורג
– רכבת התיירים בקלומאר

 

שוויץ
– סיור בלוצרן
– אנדרטת ה"אריה הגוסס"

 

המחיר כולל:

– טיסת אל-על במסלול ת"א – פריז/ציריך –ת"א
– לינה בבתי מלון בדרגת תיירות טובה ו/או ראשונה.
– ארוחת בוקר בסגנון "מזנון חופשי" מדי יום.
– דמי כניסה לכל האתרים המפורטים במסלול אלא אם צוין אחרת (בתשלום).
– אוטובוס תיירים ממוזג ע"פ תכנית הטיול.
– סיור היכרות בכל עיר עם מלווה הקבוצה.
– מלווה קבוצה ישראלי.
– טיפים לנותני השירותים השונים (למעט סבלות).
– מסי נמל, הטל ביטחון ודלק

 

הערות:

– מועדים מיוחדים לגילאי בר/בת מצווה 11-14 כוללים חגיגת בר/בת מצווה כמסורת מגה פמילי.
– בטיולים שמועד יציאתם מחודש יוני ואילך ייתכנו שינויים. המסלול הקובע הוא זה שיפורסם בחוברת קיץ 2020.
– בחלק מהמועדים יבוצע מסלול בסדר הפוך. לא יהיה שינוי במספר הלינות ו/או בביקורים המתוכננים.
– פגישות הקבוצה ייערכו בתל-אביב . מועד המפגש ומיקומו יעודכנו באתר האינטרנט כחודש לפני מועד היציאה.
– מחיר הטיול אינו כולל טיפ למלווה הקבוצה.

 

   

 

 

 

Top