Skip to main content

 

כולל 3 פארקים: אפטלינג, וואליבי הולנד, דיסנילנד פריז ולינה באזור דיסנילנד פריז

תקציר מסלול: 3 באזור אמסטרדם, 1 בבריסל, 2 באזור דיסנילנד פריז, 1 בפריז

* 2 לילות לינה במלון מג'יק סירקס המפואר בדיסנילנד פריז *

 

יום 1 ת"א – בריסל – אמסטרדם (גבינות , קבקבים וכפר דייגים)
היום הקסום הגיע. שדה התעופה. צ'ק אין. דיוטי פרי ואנו בדרכנו אל החוויה המשפחתית שלנו. נחיתה בבריסל. נסיעה קצרה ואנו
בהולנד. ארץ של טחנות רוח ,קבקבי עץ, גבינות עגולות מכוסות במין נייר אדום וכמובן ייבוש הים – כל אלו ועוד נראה היום.
נטייל בכפר הדייגים, וולנדאם, שתושביו עדיין לובשים את בגדיהם המסורתיים, נלמד איך מכינים גבינה ונדע להבדיל בין גבינת "אדם" ל"גאודה" (או "חאודה", כמו שמבטאים ההולנדים), נראה איך מכינים קבקבי עץ בשיטות של פעם ואת טחנות הרוח.
בתום הביקור העברה לבית המלון באזור אמסטרדאם.

 

יום 2 אמסטרדם (אקשן בפארק וואליבי וגם שייט כיפי בחיטהורן)
יום של כיף ואדרנלין בפארק וואליבי ההולנדי. שילוב מנצח של מתקני אקסטרים עם מתקנים ל"צעירים" שבחבורה. נבחר אם לשוט באבובים, להיות משוגרים לחלל, לעלות על הרכבת הגבוהה והמהירה "גוליית", להסתובב בקרוסלת התמנון או להנות מהנוף הירוק על הגלגל הענק. נמשיך אל שטחי הים שיובשו על ידי ההולנדים, אלו שנקראים פולדרים שהיו פעם חלק מהים וכיום יש עליהם כבישים, עיירות, וגם עיר גדולה – לליסטאד, שנקראת על שם המהנדס, שהמציא את שיטת הייבוש. נכיר את מלחמת ההולנדים בים דרך סיפורו של הנס הקטן, הילד מהרלם, שהציל את עירו משיטפון. ואנו כבר בחיטהורן – ונציה של הצפון. עיירה קסומה ובה אגם ציורי, תעלות מים צרות, גשרוני עץ, בתי אבן עתיקים וגינות מטופחות. נשוט בתעלות העיירה השלווה ונהנה מרחש המים וגעגוע הברווזים. בתום הביקור נשוב לבית המלון.

 

יום 3 אמסטרדם (מרבדי הפרחים בקוקנהוף וגם… תעלות וגשרים)
את היום נתחיל בביקור בגן הפרחים קוקנהוף – גן הצבעונים הגדול בעולם, עם יותר מ-80 סוגים של הפרח המרהיב. נטייל בין מרבדי הפרחים השונים והגנים המטופחים ונלמד מדוע הצבעוני הוא הפרח הלאומי ההולנדי…
נמשיך לאמסטרדם. עיר שזורה בתעלות לאורכה ולרוחבה, שספינות נהר משמשות בה למגורים, שבתיה בנויים על אלפי כלונסאות והאופניים הם כלי תחבורה חשוב בה. נראה את כיכר הדאם ובה הארמון המלכותי והאנדרטה לזכר קורבנות מלחמת העולם השנייה, המדרחוב ובו מגוון עצום של חנויות, ומגדל המינט – המטבעה העתיקה של העיר. נראה את פסלה של אנה פרנק והבית בו הסתתרה (ללא ביקור) וכתבה את יומנה המפורסם ונלמד על סיפורה הטראגי. נשוב לבית המלון.

 

יום 4 אמסטרדם – בריסל (אפטלינג-אגדות והרפתקאות)
יום של אדרנלין בפארק השעשועים המפורסם בהולנד "אפטלינג". גמדים וטרולים הם רק חלק מההפתעות שיחכו לנו בעולם האגדות המופלא, אשר שוכן במרכזו של יער עבות. נטייל אחורה בזמן, אל מרוקו העתיקה, ונרחף מעל יער האגדות שם נראה את כל הפיות. נשוט בעולמם של האינקה, בין זרמים לבנים ומפלים שוצפים. נחווה חוויה מלאת אדרנלין במגוון של רכבות הרים ממש מפחידות או נלך לבקר את עמי ותמי, כיפה אדומה ושלגייה ביער האגדות המקסים.
בתום הביקור העברה לבית המלון בבריסל.

 

יום 5 בריסל – דיסנילנד פריז (מיני אירופה, הארדנים – מבצרים ונטיפים)
את היום נתחיל בביקור במיני אירופה. עשרות דגמים של מבנים ואתרים מכל רחבי אירופה בפארק הנפלא. נמשיך אל נופים מדהימים. גבעות נמוכות, יערות , נהרות ולאורכם ערי מבצר וטירות מאיימות. ניסע (בתשלום) אל חבל הארדנים ונבקר במערת נטיפים ענקית בהאן סור לס. ניסע ברכבת עתיקה אל פתח המערה, נטייל באולמות ובהם נטיפים וזקיפים, שיצר הטבע במשך אלפי שנים ונהנה מהמופע האורקולי. בתום הביקור העברה לבית המלון באזור דיסנילנד פריז.

 

יום 6 דיסנילנד (דיסנילנד – קסם שלא נגמר)
קסם שלא נרצה שייגמר. יום של הרפתקאות וחוויות בפארק השעשועים המפורסם באירופה – דיסנילנד פריז.
ב"עולם המערב הפרוע" נרכב על רכבת כורים בין הרים ומפלים. ב"עולם החלל והעתיד", נפגוש את באז שנות אור ונטוס לחלל ברכבת הייחודית SPACE MOUNTAIN. ב"עולם הפנטזיה" נפגוש דמויות מכל העולם ונרחף כמו פיטר פן מעל ארץ "לעולם לא". וב"עולם ההרפתקאות" נשוט כמו פיראטים ונצא לחוויית אקסטרים עם אינדיאנה ג'ונס.
נפגוש את מיקי ומיני מאוס, את גופי ואת פו הדוב, שיסתובבו בין העולמות הקסומים של הפארק. נסיים במצעד הדמויות היומי.

 

יום 7 דיסנילנד – פריז (הגיבן מנוטרה דאם והרובע הלטיני)
ניסע ברחוב ריבולי ונראה את מוזיאון הלובר, את בית העירייה המפואר, את בית האופרה ואת כיכר וונדום, הנחבאת בין מבנים מפוארים. נראה את כנסיית הנוטרה דאם ונשמע על קוואזימודו –הגיבן שגר במגדליה. נטייל ברובע הלטיני ובו דוכני ספרים, תמונות ישנות דוכני מזון מהיר, להקות רחוב מסעדות ובתי קפה נהדרים. נמשיך לאורך שדרות האליזה מכיכר הקונקורד ובה אובליסק בן 3000 שנה, שניתן ללואי פיליפ במתנה, אל שער הניצחון ואל ארמון שאיו, מרחבתו נצפה אל מגדל אייפל ושדרות מארס. ונסיים במגדל המונפרנס ונצפה מקומתו ה-59 על אחת הערים היפות בתבל. בערב נוכל (בתשלום) לצאת לסיור ערב באתריה המוארים של העיר, כיכרותיה ושדרותיה הרחבות, הכולל גם שייט על נהר הסן, במהלכו נראה את גשריה המרהיבים ואתריה של העיר מנקודת מבט אחרת. בתום הסיור – העברה לבית המלון בפריז.

 

יום 8 פריז – בריסל – ת"א (ברוז' – שוקולד, תחרה וגם וואפל בלגי מתוק)
נפרדים מצרפת ואנו בדרכנו לחוויה מתוקה. ניסע לעיר השוקולד והתחרה – ברוז'. תעלות מים, גשרונים, סמטאות ציוריות ועשרות חנויות שוקולד. פרלינים, טבלאות "גודייבה" ו"ליאונידס" וגם חנויות לממכר מפיות, ממחטות, מפות שולחן ו-וילונות תחרה ועבודות יד מרהיבות. נטייל בכיכר השוק, שבה מבנים עתיקים, דוכני מזכרות וכמובן דוכני וופל בלגי מתוק. לאחר הביקור מלאי חוויות ועם טעם של עוד ניסע לשדה התעופה בבריסל ונטוס ארצה.

 

האטרקציות הכלולות בטיול:

הולנד
– חוות גבינות
– בית חרושת לקבקבי עץ
– כפרי דייגים
– פארק וואליבי
– שייט בחיטהורן
– פארק אפטלינג
– ביקור באמסטרדם
– קוקנהוף

 

בלגיה
– ביקור במיני אירופה
– ביקור בברוז'

 

צרפת
– סיור בעיר פריז
– הרובע הלטיני
– עלייה למגדל מונפרנס
– דיסנילנד פריז

 

המחיר כולל:

– טיסות סדירות במסלול ת"א – בריסל – ת"א

– לינה בבתי מלון בדרגת תיירות טובה ו/או ראשונה

– ארוחת בוקר בסגנון "מזנון חופשי" מדי יום

– דמי כניסה לכל האתרים המפורטים במסלול אלא אם צוין אחרת (בתשלום)

– אוטובוס תיירים ממוזג ע"פ תכנית הטיול

– סיור היכרות בכל עיר עם מלווה הקבוצה.

– מלווה קבוצה ישראלי

– טיפים לנותני השירותים השונים (למעט סבלות).

– מסי נמל, הטל ביטחון ודלק.

 

הערות:

– מועדים מיוחדים לגילאי בר/בת מצווה 11-14 כוללים חגיגת בר/בת מצווה כמסורת מגה פמילי.
– בטיולים שמועד יציאתם מחודש יוני ואילך ייתכנו שינויים. המסלול הקובע הוא זה שיפורסם בחוברת קיץ 2020.
– פגישות הקבוצה ייערכו בתל אביב. מועד המפגש ומיקומו יעודכנו באתר האינטרנט כחודש לפני מועד היציאה.
– מחיר הטיול אינו כולל טיפ למלווה הקבוצה.

 

   

 

 

 

Top