Skip to main content

 

כולל פארק האומגות, שייט באמפווה, פארק המים סיאם, משולש הזהב ונופש בפוקט

תקציר המסלול: לינה: 3 בבנגקוק, 1 צ'יאנג ראי, 3 צ'יאנג מאי, 3 בפוקט, 2 בבנגקוק

 

               

 

 

יום 1 תל אביב – בנגקוק 
היום הקסום הגיע. שדה התעופה. צ'ק אין. דיוטי פרי ואנו טסים אל החוויה המשפחתית שלנו.
הפעם בממלכה הקסומה שבמזרח הרחוק-תאילנד .ממלכה של מסורת עתיקה ,מקדשים, נזירים לבושים בכתום, מלך נערץ ואהוב
וגם מרכזי קניות מודרניים, שווקים ססגוניים ,נהרות ושבטי ההרים בצפון ,מפרצים תכולים ואיים קסומים.

 

יום 2 בנגקוק (נחיתה בבנגקוק)
נחיתה בבנגקוק הסואנת. עיר של שדרות רחבות, מגדלי פאר ושכונות פחונים ומצוקה, מוניות הטוק טוק הצבעוניות והרועשות, השווקים הרבים וכמובן מקדשי הענק המפוארים. עם הנחיתה העברה לבית המלון להתרעננות.
בערב נצא להיכרות ראשונה עם העיר התוססת. נתחיל בביקור במקדש אירואן, מקום שאליו מגיעים המקומיים לבקש משאלות ולהודות על התגשמותן. נמשיך לביקור בשוק הלילה המפורסם של בנגקוק. חזרה למלון.

 

יום 3 בנגקוק (מקדשים וארמון מלכותי וגם... כרישים בעולם האוקיינוס) 
סיור בעיר שוקקת החיים. נבקר במקדש טרימיט "בודהה המוזהב" ונטייל ברובע הסיני, נמשיך ל-"וואט פו" – מקדש ובו נמצא בודהה השוכב, נבקר בארמון המלך, ארמונם של מלכי סיאם – מתחם בעל עשרות מבנים מרשימים הכוללים בניין קבלת פנים, אולם הכתרה, מקדש בודהה האזמרגד ועוד. אחר הצהריים נבקר בעולם האוקיינוס – האקווריום הענק של בנגקוק. מאות מיני דגים, אפשרות לתמונת סלפי עם כרישים מפחידים או עם פינגווין שחור צוואר .הבחירה בידכם. בתום הביקור העברה לבית המלון.
בערב נצא (בתשלום) לסיור בעיר בו נראה את כיכר הדמוקרטיה, מקדש הר הזהב המואר וכיכר הפרלמנט. נבקר ברחוב הקאוסאן, מרכז התרמילאים הישראלים ונסיים בשוק הפרחים המפורסם של בנגקוק.

 

יום 4 בנגקוק (השוק הצף, אמפווה, השייט והקופים)
אנו בדרכנו אל השוק הצף הגדול ביותר בתאילנד DAMNERN SADUAK. נשוט אל השוק ונצפה בחיי המסחר התוססים על המים. עשרות סירות עמוסות לעייפה בסחורות שונות וסוחרים המציעים את מרכולתם. לאחר הביקור, נצא אל אמפאווה, רחוק מהתיירות ההומה, בכפרים המקוריים. בכפר הדייגים נערוך שייט בשפך הנהר, בין המנגרובים. נצפה ונאכיל את הקופים ארוכי הזנב השוחים בנהר ונתרשם מהדייגים המקומיים בסירותיהן הקטנטנות, שולים מן הבוץ צדפות וסרטנים.
בתום הסיור נשוב לבנגקוק.

 

יום 5 בנגקוק –ציאנג ראי (משולש הזהב, שייט בנהר המקונג וגם...שבטי ההר, שבט ארוכות הצוואר)
העברה לשדה התעופה וטיסה לצ'יאנג ראי. נחיתה וכבר אנו בדרכנו לטייל באחד האזורים המרתקים והיפים בתאילנד . אזור משולש הזהב. מפגש הגבולות בין תאילנד בורמה ולאוס ששימש במשך שנים רבות כמרכז גידול ומסחר באופיום והיום הוא מוקד משיכה למאות אלפי תיירים מדי שנה. נבקר בעיירת הגבול מה סאי ונשוט על נהר המקונג אל דון סאו אשר בלאוס. נמשיך אל כפריהם של שבטי ההרים האקה ויאו. בתים פשוטים תלבושות מסורתיות ודוכני מזכרות ובהם עבודות יד ,תכשיטים, רקמה ועבודות עץ . נמשיך לשבט ארוכות הצוואר השבט שנערותיו מקיפות את צווארן בטבעות מתכת ומאריכות את צווארן עד שקיבלו את הכינוי נשות הג'ירף . נצטלם תמונת סלפי עם נערה מבנות הכפר ׁ(תמורת סכום סמלי בד"כ) העברה לצ'יאנג ראי ללינה. בלילה –נטייל בשוק הלילה המפורסם על מאות דוכניו. בגדים, מזכרות, עבודות יד ,ודוכני מזון מהיר הכוללים גם מקקים מטוגנים ומיני חרקים אחרים . ובתום הביקור נשוב לבית המלון.

 

יום 6 צ'יאנג ראי-צ'יאנג מאי (שייט על נהר הקוק ואל ...המעיינות החמים ומסורת בדוי סוטפ) 
לפני שנפרדים מצ'יאנג ראי נהנה משייט קצר על נהר הקוק –יובל של נהר המקונג רק 130 ק"מ אורכו. נמשיך אל מעיינות הגופרית החמים שם נוכל ליהנות מטבילת כפות רגלינו במעיינות. נסיים במסורת עתיקה . נעלה במעלית (או ב-308 מדרגות למי שרוצה) אל מקדש דוי סוטפ, אחד המקדשים החשובים ביותר בתאילנד. נטייל בחצר המקדש וממנה נערוך תצפית מרהיבה על העיר והאזור ונלמד קצת על הבודהיזם ומנהגי הנזירים המקומיים. העברה לבית המלון בצ'יאנג מאי.

 

יום 7 צ'יאנג מאי (אומגות ביער הגשם או קורס בישול קצר למי שמעדיף וגם ...מופע קנטוק מסורתי)
נעמיק אל יער הגשם הקסום שעל ההר, ליום מדהים במיוחד. אומגות מעל הצמרות, גשרי חבלים ומשטחי תצפית, ולסיום טרק נינוח אל המפלים. כל זאת בליווי מקצועי של מדריכי הפארק. לאחר ארוחת הצהרים במקום נשוב לצ'יאנג מאי לחזות באומנים מקומיים ומלאכתם. בערב נצא למופע קנטוק מלווה בארוחת ערב ובמוסיקה מסורתית ומשם נמשיך לשוק הלילה הססגוני הענק בצ'יאנג מאי. גם בשוק זה עבודות יד, רקמה, אריגים, שעונים מקוריים ולא כל כך.. ומזכרות עשויות מעץ או מנייר אורז וכמובן עשרות דוכני מזון ושתייה צבעוניים וריחניים.
בתום הביקור נשוב לבית המלון.

 

יום 8 צ'אנג מאי (פילים, אורכידאות, פרפרים ונחשים )
יום של בעלי חיים. גם אלו נמצאים בתאילנד. נתחיל במופע פילים . נראה אותם משחקים כדורגל, מציירים ציורים וחובשים כובעי קש גדולים. נרכב על הפילים במעבה החורש, נאכיל אותם בקנה סוכר ובננות. ניסע בעגלה רתומה לשוורים גדולים ואיטיים ואחר כך נשוט ברפסודות במבוק לאורך הנהר. בתום השייט נמשיך לחוות האורכידאות והפרפרים. עשרות מינים של סחלבים בשלל צבעים ומאות פרפרים צבעוניים יקבלו את פנינו. נסיים במופע נחשים אימתניים בחוות הנחשים שבאזור. חזרה לבית המלון.

 

יום 9 צ'יאנג מאי - פוקט
נפרדים מהצפון וטסים לפוקט. האי הגדול בתאילנד המפורסם בחופים טרופיים נהדרים, חולות לבנים וגם במטעי הקשיו והקוקוס הרבים שבו. מים צלולים, חופים לבנים, שנורקלים בין שוניות אלמוגים , שייט בסירות, שלווה נפלאה וגם (באזור קצת אחר) חיי לילה סוערים, מסעדות, קניות, טיולי הרפתקה ומה לא??? עולם ומלואו באי המדהים.
לאחר הנחיתה העברה לבית המלון.

 

יום 10 פוקט (שייט 3 האיים כולל האי של ג'יימס בונד)
בבוקר נצא אל מעגן הסירות שם תחכה לנו הסירה אשר תיקח אותנו לשייט במפרץ פאנג נגא, אחד האזורים היפים בעולם שבו נגלה את הטבע במלוא הדרו. ים כחול וצלול מסביבנו ואנו בדרכנו אל אי המסמר או בכינויו האי של ג'יימס בונד, וזאת לאחר שהאי שימש כאתר הצילומים של הסרט "האיש בעל אקדח הזהב". נבקר באי ונהנה בחופיו המדהימים. נשחה ונשוט בקיאקים בלב ים ונאכל ארוחת צהריים קבוצתית על סיפון הסירה. בתום הביקור נחזור לפוקט.

 

יום 11 פוקט
יום נופש למנוחה, הנאה ומרגוע באי פוקט. מלווה הקבוצה עומד לרשותך בעצה ובהכוונה.
בערב נוכל (בתשלום נוסף) ליהנות ממופע פנטזיה מרהיב.

 

יום 12 פוקט – בנגקוק 
הבוקר עוד חפשי, טיסה קצרה לבנגקוק. ולפנינו זמן נוסף להשלמת הביקורים והקניות בעיר המדהימה. מלווה הקבוצה עומד לרשותכם בעצה ובהכוונה. נחיתה והעברה למלון.

 

יום 13 בנגקוק (אקשן בפארק המים סיאם ו...ארוחה חגיגית לפני שנפרדים)
מים ,מים ועוד מים. בריכות גלים, מגלשות ענק מהירות, בריכת ג'קוזי ענקית, אבובים, קרוסלות ועוד ועוד מתקנים שיטריפו אתכם. אז כל מה שצריך זה בגד ים ומגבת (עם קצת אדרנלין) ואנחנו גולשים ונהנים בפארק סיאם .
בשעות אחה"צ המאוחרות נשוב לבית המלון . בערב - ארוחה חגיגית לסיום טיולנו.

 

יום 14 בנגקוק - ת"א
יום אחרון לחוויה מדהימה. עוד כמה שעות של בילויים וקניות במרכזי הקניות האדירים ה-MBK – קניון ענק בעל 8 קומות ובו מעל 2000 חנויות, מסעדות ובתי קפה. והסיאם סנטר, קניון המותגים המפורסם. מקומות שאנחנו כבר מכירים אבל תמיד אפשר להכיר טוב יותר. בשעות הערב העברה לשדה התעופה וטיסה ארצה.

 


יום 15– תל אביב
תם טיולנו. נחיתה בת"א ביום ה-15.

 

 

האטרקציות הכלולות בטיול:

בנגקוק
- שייט בין המנגרובים באמפווה
- שייט בשוק הצף הגדול בתאילנד
- אקווריום-עולם האוקיינוס
- פארק המים סיאם


משולש הזהב
- הרפתקת אומגות ביער הגשם
- שייט בנהרות המקונג והקוק
- שבט ארוכות הצוואר ושבטי ההר
- דון סאו בלאוס
- שווקי הלילה בצ'יאנג ראי ובצ'יאנג מאי
- רכבל אל דוי סוטפ
- מופע ורכיבה על פילים
- שייט בסירות במבוק
- חוות אורכידאות, פרפרים ונחשים
- מופע פולקלור בסגנון קנטוק


נופש בפוקט
- שייט 3 האיים כולל האי של ג'יימס בונד.

 

המחיר כולל:

- טיסות במסלול ת"א – בנגקוק – ת"א.
- טיסות פנים בהתאם למסלול.
- לינה בבתי מלון בדרגת תיירות טובה ו/או ראשונה
- ארוחת בוקר בסגנון "מזנון חופשי" מדי יום
- 12 ארוחות חמות נוספות (צהרים או ערב)
- דמי כניסה לכל האתרים המפורטים במסלול אלא אם צוין אחרת (בתשלום).
- אוטובוס תיירים ממוזג עפ"י תכנית הטיול.
- מלווה קבוצה ישראלי.
- מדריך מקומי כנדרש
- דמי סבלות בבתי המלון בלבד.
- טיפים לנותני השירותים השונים בחו"ל
- מסי נמל בארץ ובחו"ל ותוספות דלק

 

הערות:

- אפשרות לילד שלישי או רביעי בחדר עד גיל 12, במיטת הורים.
- שים לב להערות בנושא כבודה ודמי ביטול בטיסות פנים (בתנאים והגבלת אחריות).
- בטיסות הפנים עלולים לחול שינויים. התכנית תותאם במידה ויהיו שינויים.
- פגישות הקבוצה ייערכו בתל-אביב . מועד המפגש ומיקומו יעודכנו באתר האינטרנט כחודש לפני מועד היציאה.
- מחיר הטיול אינו כולל טיפ למלווה הקבוצה

 

   

 

 

 

Top