Skip to main content
פרטי המוצר
פרטי המזמין
תשלום
אישור הזמנה

פרטי החבילה

תאריך יציאה יום ג - 7 אפריל, 2020
תאריך חזרה יום ד - 15 אפריל, 2020
מס' לילות 7 לילות
יציאה מ תל אביב - TLV Ben Gurion International
נחיתה ב טיביליסי - TBS Novo Alexeyevka
חבילה טיול מרתק למחוזות הקווקז
חברת תעופה ג'ורג'יאן אירליינס / ג'ורג'יאן אירליינס
משך טיסה כולל 2 שעות 35 דקות / 2 שעות 30 דקות
סוג החבילה טיול מאורגן (טיביליסי)
הרכב 2 מבוגרים
סה"כ ממוצע לנוסע $1199
יציאה
תל אביב (TLV)
09:40
יום ג - 7 אפריל, 2020
טיביליסי (TBS)
13:15
יום ג - 7 אפריל, 2020
ג'ורג'יאן אירליינס
A9 696
נשאר 9 מקומות
02:35
טיסת שכר
הערות: הטיסה מאושרת על ידי מנהל התעופה האזרחי
חזרה
טיביליסי (TBS)
07:10
יום ג - 14 אפריל, 2020
תל אביב (TLV)
08:40
יום ג - 14 אפריל, 2020
ג'ורג'יאן אירליינס
A9 695
נשאר 9 מקומות
02:30
טיסת שכר
הערות: הטיסה מאושרת על ידי מנהל התעופה האזרחי
 • כותרת טיול מרתק למחוזות הקווקז
 • מדינה גרוזיה
 • לילות 7
 • שפה HE
 • אטרקציות בטיול: אירוח מסורתי בבית משפחה גיאורגית ✔ מצודת נריקאלה ✔ שדרות רוסטוולי ✔ בית הכנסת ✔ מרחצאות גפרית ✔ כנסיית מטחי ✔ קתדרלת העמוד ✔ כנסיית הצלב ✔ כנסיית גלאטי ✔ עיירת הספא בורג'יומי ✔ עיירת הסקי בקוריאני ✔ מערות חצובות בסלע בוורדזיה ✔ פרסקו מרשים ✔ העיר גורי, הולדת סטאלין ✔ עיר המערות אופליסציחה - מבצר האלוהים ✔ מצודת אנאנורי ✔ אתר הסקי גודאורי – מרומי הקווקז המרהיב ✔ ג'יפים במעלה הקווקז ✔ כנסיית גרגטי ✔ מוזיאון אתנוגרפי בטביליסי ✔ שוק הפשפשים ✔ הגשר היבש
 • יום 1 ברוכים הבאים לטיול, ניפגש בנמל התעופה בן גוריון ונטוס לגיאורגיה, לשדה התעופה הבינלאומי של טביליסי ונמשיך לכיוון מלוננו ללינה בטביליסי. (סוג אירוח חדר בלבד)
  ברוכים הבאים לטיול, ניפגש בנמל התעופה בן גוריון ונטוס לגיאורגיה, לשדה התעופה הבינלאומי של טביליסי ונמשיך לכיוון מלוננו ללינה בטביליסי.
 • יום 2 נפתח את יומנו בגיאורגיה בנסיעה לכיוון למצ'חטה (בת 3000 שנה) בירתה העתיקה ומרכזה הרוחני של גיאורגיה, נתרשם מאתריה החשובים: כנסיית הצלב (ג'אוורי) מורשת של אונסק"ו וקתדרלת סווטיצחובלי (העץ נותן החיים) הנכללים ברשימת המורשת של אונסק'ו. שהם מהקדושים ביותר בגיאורגיה. נמשיך מערבה לעיר קוטאיסי. קוטאיסי הפכה לעיר המרכזית ביותר במדינה עם מעבר מקום מושב הפרלמנט הגיאורגי אליה. עיר זו (השנייה בגודלה במדינה) הייתה והנה מרכז יהודי חשוב בגיאורגיה ומאכלסת 2 בתי כנסת מפוארים וגדולים כמו גם אתרי מורשת מוכרזים של אונסקו. עם הגעתנו נצא לביקור בבית הכנסת המפואר של הקהילה היהודית. לינה באיזור קוטאיסי (סוג אירוח חצי פנסיון)
  נפתח את יומנו בגיאורגיה בנסיעה לכיוון למצ'חטה (בת 3000 שנה) בירתה העתיקה ומרכזה הרוחני של גיאורגיה, נתרשם מאתריה החשובים: כנסיית הצלב (ג'אוורי) מורשת של אונסק"ו וקתדרלת סווטיצחובלי (העץ נותן החיים) הנכללים ברשימת המורשת של אונסק'ו. שהם מהקדושים ביותר בגיאורגיה. נמשיך מערבה לעיר קוטאיסי. קוטאיסי הפכה לעיר המרכזית ביותר במדינה עם מעבר מקום מושב הפרלמנט הגיאורגי אליה. עיר זו (השנייה בגודלה במדינה) הייתה והנה מרכז יהודי חשוב בגיאורגיה ומאכלסת 2 בתי כנסת מפוארים וגדולים כמו גם אתרי מורשת מוכרזים של אונסקו. עם הגעתנו נצא לביקור בבית הכנסת המפואר של הקהילה היהודית. לינה באיזור קוטאיסי
 • יום 3 הבוקר נצא לביקור במנזר גאלתי אותו ייסד המלך דוד כמרכז תאולוגי חשוב, גם הם נכללים ברשימת המורשת של אונסקו. משם נמשיך למערת הנטיפים פרומתיאוס ונחזה בתופעת הטבע הקרסטית את תופעות הטבע הגאולוגית של נטיפים וזקיפים שנוצרו במעבה האדמה לאורך מיליוני שנים את הביקור נסיים בשייט חוויתי בנהר הזורם במערה. נמשיך לעיירת הספא המפורסמת בורג'יומי ונבקר בפארק המעיינות המינרליים הנובעים מבטן האדמה. בסיום הביקור נצא לעבר הרי הקווקז הנמוך לעיר בקוריאני ללינה וארוחת ערב. (סוג אירוח חצי פנסיון)
  הבוקר נצא לביקור במנזר גאלתי אותו ייסד המלך דוד כמרכז תאולוגי חשוב, גם הם נכללים ברשימת המורשת של אונסקו. משם נמשיך למערת הנטיפים פרומתיאוס ונחזה בתופעת הטבע הקרסטית את תופעות הטבע הגאולוגית של נטיפים וזקיפים שנוצרו במעבה האדמה לאורך מיליוני שנים את הביקור נסיים בשייט חוויתי בנהר הזורם במערה. נמשיך לעיירת הספא המפורסמת בורג'יומי ונבקר בפארק המעיינות המינרליים הנובעים מבטן האדמה. בסיום הביקור נצא לעבר הרי הקווקז הנמוך לעיר בקוריאני ללינה וארוחת ערב.
 • יום 4 היום נצא לאחלציחה ונבקר בעיר החצובה וורדזיה. זהו קומפלקס מרהיב וענק בין 13 קומות חצובות בסלע ובו למעלה מ- 250 חדרים חצובים במרכז המונומנט שוכן מרכז רוחני דתי עם פרסקאות של שליטי המקום אשר בנו את המכלול המרשים, הלא הם שליטיה החזקים ביותר של גיאורגיה המלך גאורג השלישי ובתו המלכה תמר. נצפה בפרסקו של המלכה תמרה ואביה שבו עבר אלכסנדר מוקדון בדרכו לכיבושיו הגדולים במזרח, בדרך נצפה במצודת חרטוויסי ואם יוותר זמן נבקר בבית הכנסת באחלציחה. ארוחת ערב ולינה בבקוריאני. (סוג אירוח חצי פנסיון)
  היום נצא לאחלציחה ונבקר בעיר החצובה וורדזיה. זהו קומפלקס מרהיב וענק בין 13 קומות חצובות בסלע ובו למעלה מ- 250 חדרים חצובים במרכז המונומנט שוכן מרכז רוחני דתי עם פרסקאות של שליטי המקום אשר בנו את המכלול המרשים, הלא הם שליטיה החזקים ביותר של גיאורגיה המלך גאורג השלישי ובתו המלכה תמר. נצפה בפרסקו של המלכה תמרה ואביה שבו עבר אלכסנדר מוקדון בדרכו לכיבושיו הגדולים במזרח, בדרך נצפה במצודת חרטוויסי ואם יוותר זמן נבקר בבית הכנסת באחלציחה. ארוחת ערב ולינה בבקוריאני.
 • יום 5 היום ניסע לגורי עיר עתיקה עיר הולדתו של סטאלין היושבת על דרך המשי המפורסמת. נראה מבחוץ את בית הולדתו של סטאלין. משם נצא לסיור בעיר המערות אופליסציחה, השוכנת על דרך המשי המפורסמת. עיר המערות אכלסה החל מהמאה הראשונה לספירה עמים ותרבויות שונים החל בשבטים פראיים דרך היותה מרכז רוחני תרבותי של החבל הנקרא- שיידה קרטלי, וכלה בהיותה עיר הלניסטית טיפוסית. נמשיך צפונה בנסיעה על הדרך הצבאית המחברת את גאורגיה לרוסיה דרך רכס הקווקז הגבוה. נבקר במצודת אנאנורי הצופה על אגם ז'ינוואלי בתצפית מרשימה. ניסע בדרך מרהיבה לאורך כפרים קטנים וציוריים בהרי הקווקז הגבוה לאתר הסקי בגודאורי. ארוחת ערב ולינה באתר הסקי גודאורי. (סוג אירוח חצי פנסיון)
  היום ניסע לגורי עיר עתיקה עיר הולדתו של סטאלין היושבת על דרך המשי המפורסמת. נראה מבחוץ את בית הולדתו של סטאלין. משם נצא לסיור בעיר המערות אופליסציחה, השוכנת על דרך המשי המפורסמת. עיר המערות אכלסה החל מהמאה הראשונה לספירה עמים ותרבויות שונים החל בשבטים פראיים דרך היותה מרכז רוחני תרבותי של החבל הנקרא- שיידה קרטלי, וכלה בהיותה עיר הלניסטית טיפוסית. נמשיך צפונה בנסיעה על הדרך הצבאית המחברת את גאורגיה לרוסיה דרך רכס הקווקז הגבוה. נבקר במצודת אנאנורי הצופה על אגם ז'ינוואלי בתצפית מרשימה. ניסע בדרך מרהיבה לאורך כפרים קטנים וציוריים בהרי הקווקז הגבוה לאתר הסקי בגודאורי. ארוחת ערב ולינה באתר הסקי גודאורי.
 • יום 6 ניסע השכם בבוקר בנופים מרהיבים לאורך נהר טרג המוביל לעיירה סטפנצמינדה ולכפר קאזבגי, הכפר הגדול במחוז. העיירה סטפנצמינדה שוכנת למרגלות פסגת הר קזבג המתנשא לגובה של 5048 מטר מעל פני הים. נתרשם מנוף עוצר נשימה משם נעפיל עם ג'יפים 4*4 לכנסיית גרגטי כנסיית השילוש הקדוש, הנקראת גרגטיס סמבה, מהמאה ה 14 הנמצאת בגובה של 2170 מטרים מעל פני הים . ממרום הגבעה ישנו נוף עוצר נשימה. נצפה בקרחון הקווקזי ובנוף הנשקף מגבעת מקינווארי. משם ניסע לטביליסי דרך אתר הסקי גודאורי. לינה בטביליסי. (סוג אירוח חצי פנסיון)
  ניסע השכם בבוקר בנופים מרהיבים לאורך נהר טרג המוביל לעיירה סטפנצמינדה ולכפר קאזבגי, הכפר הגדול במחוז. העיירה סטפנצמינדה שוכנת למרגלות פסגת הר קזבג המתנשא לגובה של 5048 מטר מעל פני הים. נתרשם מנוף עוצר נשימה משם נעפיל עם ג'יפים 4*4 לכנסיית גרגטי כנסיית השילוש הקדוש, הנקראת גרגטיס סמבה, מהמאה ה 14 הנמצאת בגובה של 2170 מטרים מעל פני הים . ממרום הגבעה ישנו נוף עוצר נשימה. נצפה בקרחון הקווקזי ובנוף הנשקף מגבעת מקינווארי. משם ניסע לטביליסי דרך אתר הסקי גודאורי. לינה בטביליסי.
 • יום 7 לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור בעיר המיוחדת. נעלה לנקודת תצפית על העיר ונהר המטקוורי החוצה אותה ונתרשם מהמבנים העתיקים וגגותיהם האדומים. נבקר ברובע העתיק, בכנסיית מטחי , נטייל בסמטאותיו הציוריות, נראה את מרחצאות הגופרית, האתר ההסטורי שממנו צמחה העיר, בית הכנסת ואת קתדרלת SIONI מהמאה ה-7, אשר נבנתה כהעתק מושלם של כנסיית "ציון" בירושלים. נעפיל עם הרכבל למצודת נרקילה לתצפית על נהר מטקוורי. (העליה ברכבל מותנית בגורמים המפעילים את הרכבל.) נמשיך, בסיור בשדרה על שם שותה רוסתווילי (המשורר הלאומי מחבר הפואמה "עוטה עור הנמר"), אשר יחשוף בפנינו את בניניה המפוארים הניצבים לאורכה וביניהם בית הפרלמנט,התיאטרון הלאומי ובית האופרה. כמו כן, נבקר במוזיאון הלאומי. בתום הסיור נעבור למלוננו . בערב נצא לארוחת ערב ומופע פולקלור במסעדה מקומית. (סוג אירוח חצי פנסיון)
  לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור בעיר המיוחדת. נעלה לנקודת תצפית על העיר ונהר המטקוורי החוצה אותה ונתרשם מהמבנים העתיקים וגגותיהם האדומים. נבקר ברובע העתיק, בכנסיית מטחי , נטייל בסמטאותיו הציוריות, נראה את מרחצאות הגופרית, האתר ההסטורי שממנו צמחה העיר, בית הכנסת ואת קתדרלת SIONI מהמאה ה-7, אשר נבנתה כהעתק מושלם של כנסיית "ציון" בירושלים. נעפיל עם הרכבל למצודת נרקילה לתצפית על נהר מטקוורי. (העליה ברכבל מותנית בגורמים המפעילים את הרכבל.) נמשיך, בסיור בשדרה על שם שותה רוסתווילי (המשורר הלאומי מחבר הפואמה "עוטה עור הנמר"), אשר יחשוף בפנינו את בניניה המפוארים הניצבים לאורכה וביניהם בית הפרלמנט,התיאטרון הלאומי ובית האופרה. כמו כן, נבקר במוזיאון הלאומי. בתום הסיור נעבור למלוננו . בערב נצא לארוחת ערב ומופע פולקלור במסעדה מקומית.
 • יום 8 היום נצא לביקור בחבל קאחטי, אזור עתיר גפנים, יקבים ויין לכל סוגיו. בדרכנו, נחלוף בין נהרות, כפרים, יערות טבולים בתוך נופים עוצרי נשימה. נגיע לסירנרי, עיר יפה מהמאה ה- 18,ששוחזרה לאחרונה נטייל בין החומות ומגדלי השמירה, נצפה על עמק האלזאני. נמשיך אל שוק הצ'רצ'חלות, הממתק העממי, ולאחר ניסע להתארח בביתה של משפחה גיאורגית מקומית. נלמד את תהליך רקיחת הצ'ורצ'חלה, המורכב מאגוזים בציפוי רפרפת ענבים מתוקים ואפיית הלחם הגיאורגי. במקום תוגש ארוחת צהריים טיפוסית, שתלווה בהופעת נגינה ושירה מסורתיים. תם טיולנו הקסום. בכפוף לשעת הטיסה ומלאי חוויות ורשמים, ניסע לשדה התעופה לטיסה חזרה ארצה (סוג אירוח חצי פנסיון)
  היום נצא לביקור בחבל קאחטי, אזור עתיר גפנים, יקבים ויין לכל סוגיו. בדרכנו, נחלוף בין נהרות, כפרים, יערות טבולים בתוך נופים עוצרי נשימה. נגיע לסירנרי, עיר יפה מהמאה ה- 18,ששוחזרה לאחרונה נטייל בין החומות ומגדלי השמירה, נצפה על עמק האלזאני. נמשיך אל שוק הצ'רצ'חלות, הממתק העממי, ולאחר ניסע להתארח בביתה של משפחה גיאורגית מקומית. נלמד את תהליך רקיחת הצ'ורצ'חלה, המורכב מאגוזים בציפוי רפרפת ענבים מתוקים ואפיית הלחם הגיאורגי. במקום תוגש ארוחת צהריים טיפוסית, שתלווה בהופעת נגינה ושירה מסורתיים. תם טיולנו הקסום. בכפוף לשעת הטיסה ומלאי חוויות ורשמים, ניסע לשדה התעופה לטיסה חזרה ארצה
דמי ביטול טיולים מאורגנים

במקרים שבהם לא יהיה זכאי לבטל את העסקה על-פי דיני הגנת הצרכן, יחויב כל ביטול בדמי ביטול בשיעור המחיר הכולל של העסקה (להלן - "מחיר העסקה") ו\או בסכומים שלהלן, בהתאם למועד הביטול 

ביטול מיום ביצוע העסקה עד 23 ימי עבודה לפני יום תחילת מתן השירות נשוא העסקה ללקוח (להלן - "יום יציאה") - 150$ לנוסע 

ביטול עד 22 ימי עבודה לפני יום תחילת מתן השירות נשוא העסקה ללקוח (להלן - "יום יציאה") - 220$ לנוסע

ביטול בין 21 ימי עבודה לפני יום היציאה ועד 15 ימי עבודה לפני יום היציאה - %60 (שישים אחוז) ממחיר העסקה.

ביטול בין 14 ימי עבודה לפני יום היציאה ועד 8 ימי עבודה לפני יום היציאה - %80(שמונים אחוז) ממחיר העסקה .

ביטול בתוך עד 7  ימי עבודה לפני יום היציאה - %100 (מאה אחוז) ממחיר העסקה.

 

הרכב סוג חדר הערה מחיר
Standard $2,398
Standard $1,549
Standard $3,597
Standard Child age: 2-12 (price: 1199.00); $3,597
סה״כ: $2,398 סה"כ ממוצע לנוסע: $0
Google Static Map
נציגנו זמינים עבורכם לכל שאלה
Top