Skip to main content
פרטי המוצר
פרטי המזמין
תשלום
אישור הזמנה

פרטי החבילה

תאריך יציאה יום א - 1 ספטמבר, 2019
תאריך חזרה יום ו - 6 ספטמבר, 2019
מס' לילות 5 לילות
יציאה מ תל אביב - TLV Ben Gurion International
נחיתה ב טיביליסי - TBS Novo Alexeyevka
חבילה מאורגן ג`יפים 4 לילות
חברת תעופה ישראייר / ישראייר
משך טיסה כולל 2 שעות 25 דקות / 2 שעות 35 דקות
סוג החבילה טיול מאורגן (Tbs)
הרכב 2 מבוגרים
סה"כ ממוצע לנוסע $899
יציאה
תל אביב (TLV)
19:40
יום א - 1 ספטמבר, 2019
טיביליסי (TBS)
23:05
יום א - 1 ספטמבר, 2019
ישראייר
6H 891
נשאר 4 מקומות
02:25
טיסת שכר
הערות: הטיסה מאושרת
חזרה
טיביליסי (TBS)
00:35
יום ו - 6 ספטמבר, 2019
תל אביב (TLV)
02:10
יום ו - 6 ספטמבר, 2019
ישראייר
6H 892
נשאר 6 מקומות
02:35
טיסת שכר
הערות: הטיסה מאושרת
  • כותרת מאורגן ג'יפים 4 לילות
  • מדינה גרוזיה
  • לילות 5
  • שפה HE
  • החבילה כוללת: מפגש הכנה והדרכה לפני הטיול בארץ. טיסות ישירות. העברות משדה התעופה למלון ובחזרה לינה בדרגת תיירות טובה. בסיס אירוח לינה ו חצי פנסיון. ניתן לשדרג את המלון בתוספת תשלום. ג'יפ גדול ונוח לכל ארבעה לא כולל דלק. תוספת 100 דולר לאדם ל 2 בג'יפ עד גמר המלאי. מכשיר קשר בכל ג'יפ. כניסות לאתרים: לאתרי הסקי בקווקז ולרכבל בטביליסי מדריך דובר עברית מצוות דורון טרוול *** המראה לאחר חצות***
יום 1 טיסה משדה התעופה בן גוריון על פי השעה הנקובה בכרטיס. יש להגיע לשדה התעופה כ- 3 שעות לפני השעה הנקובה בכרטיס הטיסה. בשדה התעופה בטביליסי נפגש ביציאה מאולם איסוף המזוודות ליד בנק אוף גאורגיה ,קאונטר בצבע כתום להחלפת כסף הממוקם באולם מקבלי הפנים בשטח המקורה. העברה למלון במרכז טביליסי. (סוג אירוח חצי פנסיון)
טיסה משדה התעופה בן גוריון על פי השעה הנקובה בכרטיס. יש להגיע לשדה התעופה כ- 3 שעות לפני השעה הנקובה בכרטיס הטיסה. בשדה התעופה בטביליסי נפגש ביציאה מאולם איסוף המזוודות ליד בנק אוף גאורגיה ,קאונטר בצבע כתום להחלפת כסף הממוקם באולם מקבלי הפנים בשטח המקורה. העברה למלון במרכז טביליסי.
יום 2 הבוקר ניסע לכיוון "קאזבגי" דרך נופים הרריים מדהימים. נצפה לעבר הרים המתנשאים לגובה של כ-5000 מטר. ניסע לאגם "זינוואלי" אשר מימיו מוזרמים לתחנת כוח המייצרת את החלק הארי מתצרוכת החשמל של טביליסי רבתי. נמשיך בנסיעה למבצר "אנאנורי" אשר שימש מקום התבצרותם של ראשי השבטים הארגאווים בעבר. נחצה את הגבול הגיאוגרפי בין אירופה לאסיה ונמשיך לקווקז הגבוה. נבקר במונומנט האחווה שהוקם על ידי הרוסים לציון 200 שנות ידידות בין המדינות. נמשיך בנסיעה באזורים הרריים מרהיבים בכביש המוביל אל עבר הר הגעש הכבוי "קאזבגי". ההר השני בגובהו בגאורגיה המתנשא לגובה של 5047 מ‘. ההר מכונה על ידי המקומיים “הקרחון“, שכן פסגתו מושלגת במהלך כל ימות השנה ונופו הוא מן המרהיבים בקווקז. בדרכנו חזרה נעצור באתר הסקי האיכותי בגודאורי הנמצא כשעתיים מטביליסי. לינה בקווקז / טביליסי. ככל שיותיר הזמן נשלב טראק קצר בנוף מרהיב. ניתן לשלב רפטינג באגם זינוולי או טיול סוסים בגודאורי בעלות נוספת בהתאם ללוח הזמנים. (סוג אירוח חצי פנסיון)
הבוקר ניסע לכיוון "קאזבגי" דרך נופים הרריים מדהימים. נצפה לעבר הרים המתנשאים לגובה של כ-5000 מטר. ניסע לאגם "זינוואלי" אשר מימיו מוזרמים לתחנת כוח המייצרת את החלק הארי מתצרוכת החשמל של טביליסי רבתי. נמשיך בנסיעה למבצר "אנאנורי" אשר שימש מקום התבצרותם של ראשי השבטים הארגאווים בעבר. נחצה את הגבול הגיאוגרפי בין אירופה לאסיה ונמשיך לקווקז הגבוה. נבקר במונומנט האחווה שהוקם על ידי הרוסים לציון 200 שנות ידידות בין המדינות. נמשיך בנסיעה באזורים הרריים מרהיבים בכביש המוביל אל עבר הר הגעש הכבוי "קאזבגי". ההר השני בגובהו בגאורגיה המתנשא לגובה של 5047 מ‘. ההר מכונה על ידי המקומיים “הקרחון“, שכן פסגתו מושלגת במהלך כל ימות השנה ונופו הוא מן המרהיבים בקווקז. בדרכנו חזרה נעצור באתר הסקי האיכותי בגודאורי הנמצא כשעתיים מטביליסי. לינה בקווקז / טביליסי. ככל שיותיר הזמן נשלב טראק קצר בנוף מרהיב. ניתן לשלב רפטינג באגם זינוולי או טיול סוסים בגודאורי בעלות נוספת בהתאם ללוח הזמנים.
יום 3 הבוקר נצא לטייל בחבל היין "קחתי" הממוקם באזור המזרחי של גאורגיה עתיר בגפנים ויקבים. ניסע בדרכי עפר דרך כפרים שתושביהם חיים כמו לפני מאות שנים. ככל שיותיר הזמן נבקר באחד מבתי הכפר לחוות חוויה אותנטית זו. לדעת הגאורגים גאורגיה היא ארץ המוצא של היין. קיים מחקר ארכיאולוגי המציג עדויות לקיומה של תרבות יין בגאורגיה לפני 7000 שנה. רבים מאמינים כי המילה האנגלית “wine“ נגזרת מן המילה הגאורגית “gvino“. היין ממלא תפקיד מרכזי בטקס הכנסת האורחים הגאורגי ומשמש כסמל לידידות. נבקר בעיירה ציורית מדהימה ששמה "סיגנארי", אשר שוחזרה לאחרונה וידועה כ“מלכת היופי“ של העיירות בגאורגיה. עיירה זו הממוקמת על פסגת גבעת "קחתי" מסוגרת בחומות המגן הארוכות הסובבות אותה. החומות נבנו בימיו של המלך ארקלה השני במחצית השנייה של המאה ה-18. לאורך החומה 26 מגדלים הנקראים על שמם של כל אחד מכפרי הסביבה. המקום שימש בעבר כמקום מפלט. מהעיר נצפה לעבר נופים נהדרים של עמק "אלאזאני" והרי הקווקז הגבוהים. בשעות אחר הצהריים, נאכל ארוחה גיאורגית טיפוסית שכוללת יין שיוצר בייצור ביתי. נשתה כוס לחיים בהנחיתו של “הטמאדה“ ונלמד את מנהגי השולחן הגאורגי. (הארוחה אינה כלולה בחבילה וניתנת בתשלום ע"פ החלטת / בקשת המשתתפים בטיול ובתיאום עם המדריך). נצפה בתהליך האפייה של ה“פורי“ הלחם הגאורגי ובתהליך הכנתו של הממתק הגאורגי “צורצחלה“ העשוי מאגוזי מלך העטופים במרקחת ענבים. לינה בטביליסי או בקחאתי. (סוג אירוח חצי פנסיון)
הבוקר נצא לטייל בחבל היין "קחתי" הממוקם באזור המזרחי של גאורגיה עתיר בגפנים ויקבים. ניסע בדרכי עפר דרך כפרים שתושביהם חיים כמו לפני מאות שנים. ככל שיותיר הזמן נבקר באחד מבתי הכפר לחוות חוויה אותנטית זו. לדעת הגאורגים גאורגיה היא ארץ המוצא של היין. קיים מחקר ארכיאולוגי המציג עדויות לקיומה של תרבות יין בגאורגיה לפני 7000 שנה. רבים מאמינים כי המילה האנגלית “wine“ נגזרת מן המילה הגאורגית “gvino“. היין ממלא תפקיד מרכזי בטקס הכנסת האורחים הגאורגי ומשמש כסמל לידידות. נבקר בעיירה ציורית מדהימה ששמה "סיגנארי", אשר שוחזרה לאחרונה וידועה כ“מלכת היופי“ של העיירות בגאורגיה. עיירה זו הממוקמת על פסגת גבעת "קחתי" מסוגרת בחומות המגן הארוכות הסובבות אותה. החומות נבנו בימיו של המלך ארקלה השני במחצית השנייה של המאה ה-18. לאורך החומה 26 מגדלים הנקראים על שמם של כל אחד מכפרי הסביבה. המקום שימש בעבר כמקום מפלט. מהעיר נצפה לעבר נופים נהדרים של עמק "אלאזאני" והרי הקווקז הגבוהים. בשעות אחר הצהריים, נאכל ארוחה גיאורגית טיפוסית שכוללת יין שיוצר בייצור ביתי. נשתה כוס לחיים בהנחיתו של “הטמאדה“ ונלמד את מנהגי השולחן הגאורגי. (הארוחה אינה כלולה בחבילה וניתנת בתשלום ע"פ החלטת / בקשת המשתתפים בטיול ובתיאום עם המדריך). נצפה בתהליך האפייה של ה“פורי“ הלחם הגאורגי ובתהליך הכנתו של הממתק הגאורגי “צורצחלה“ העשוי מאגוזי מלך העטופים במרקחת ענבים. לינה בטביליסי או בקחאתי.
יום 4 הבוקר נצא לכיוון הקווקז התחתון עד בקוריאני הנמצאת על פסגה מעל העיר בורגומי הידועה במים המאופיינים בסגולות רפואיות (מי בורגומי הידועים), בקוריאני יושבת בין יער עצי מחטים בתוך טבע מרהיב, בחורף משמשת כאחד מאתרי הסקי המבוקשים בגאורגיה. ניסע לאגם טבצקורי היפה המוקף פסגות גבוהות והרי געש כבויים. לינה בקווקז או בטביליסי. ניתן לשלב בתוספת תשלום טיול טרקטורונים בקווקז הנמוך ובהתאם ללוח הזמנים של הקבוצה. (סוג אירוח חצי פנסיון)
הבוקר נצא לכיוון הקווקז התחתון עד בקוריאני הנמצאת על פסגה מעל העיר בורגומי הידועה במים המאופיינים בסגולות רפואיות (מי בורגומי הידועים), בקוריאני יושבת בין יער עצי מחטים בתוך טבע מרהיב, בחורף משמשת כאחד מאתרי הסקי המבוקשים בגאורגיה. ניסע לאגם טבצקורי היפה המוקף פסגות גבוהות והרי געש כבויים. לינה בקווקז או בטביליסי. ניתן לשלב בתוספת תשלום טיול טרקטורונים בקווקז הנמוך ובהתאם ללוח הזמנים של הקבוצה.
יום 5 הבוקר נסע לכיוון מנזר ג‘וורי, אחד המנזרים היפים והחשובים בגאורגיה.משם נמשיך למצחטה שהיא אחת הערים המעניינות במדינה והמקום הטוב ביותר ללמוד על ההיסטוריה הגאורגיאנית. העיר ששימשה כבירתה של גאורגיה בין המאה ה 3 - לפנה“ס ועד המאה ה 5 - לספירה, זוהי העיר בו קיבלה גאורגיה על עצמה את הנצרות. מצחטה היא מקום מצוין לראות דוגמאות לאדריכלות גאורגיאנית מוקדמת וזו נמצאת באתרים המרכזיים של העיר. מצחטה נמצאת במרחק של כחצי שעה נסיעה מעיר הבירה ומהווה מרכז דתי של גאורגיה היושבת על מפגש הנהרות מטקווארי וארגווי. משם נחזור לטביליסי נבקר בשוק דינמו ולאחר מכן לשוק לילו ליד שדה התעופה. נקנה מזכרות ונצא לשדה התעופה חזרה לישראל מלאי חוויות מאחת המדינות היפות בעולם, מהכנסת האורחים הגאורגיאנית המיוחדת ומהמטבח המשובח שלה. הנסיעות על שטח או על כביש יקבעו ע“י הצוות בהתאם לתנאי שטח וזמן. התוכנית המופיעה כאן מוצגת כסיפור דרך ויכולה להשתנות ע"פ החלטת הצוות המוביל ולפי שיקול דעתו. יתכנו שינויים הורדת או הוספת אתרים לפי מזג אוויר, זמן או החלטות מקצועיות של הצוות המוביל. סדר ימי הטיול עשוי להשתנות לפי החלטת הצוות המוביל. המלונות עשויים להשתנות למלונות ברמה זהה. (סוג אירוח חצי פנסיון)
הבוקר נסע לכיוון מנזר ג‘וורי, אחד המנזרים היפים והחשובים בגאורגיה.משם נמשיך למצחטה שהיא אחת הערים המעניינות במדינה והמקום הטוב ביותר ללמוד על ההיסטוריה הגאורגיאנית. העיר ששימשה כבירתה של גאורגיה בין המאה ה 3 - לפנה“ס ועד המאה ה 5 - לספירה, זוהי העיר בו קיבלה גאורגיה על עצמה את הנצרות. מצחטה היא מקום מצוין לראות דוגמאות לאדריכלות גאורגיאנית מוקדמת וזו נמצאת באתרים המרכזיים של העיר. מצחטה נמצאת במרחק של כחצי שעה נסיעה מעיר הבירה ומהווה מרכז דתי של גאורגיה היושבת על מפגש הנהרות מטקווארי וארגווי. משם נחזור לטביליסי נבקר בשוק דינמו ולאחר מכן לשוק לילו ליד שדה התעופה. נקנה מזכרות ונצא לשדה התעופה חזרה לישראל מלאי חוויות מאחת המדינות היפות בעולם, מהכנסת האורחים הגאורגיאנית המיוחדת ומהמטבח המשובח שלה. הנסיעות על שטח או על כביש יקבעו ע“י הצוות בהתאם לתנאי שטח וזמן. התוכנית המופיעה כאן מוצגת כסיפור דרך ויכולה להשתנות ע"פ החלטת הצוות המוביל ולפי שיקול דעתו. יתכנו שינויים הורדת או הוספת אתרים לפי מזג אוויר, זמן או החלטות מקצועיות של הצוות המוביל. סדר ימי הטיול עשוי להשתנות לפי החלטת הצוות המוביל. המלונות עשויים להשתנות למלונות ברמה זהה.
הרכב הרכב נוסעים הערה מחיר
Standard $1,798
סה״כ: $1,798 סה"כ ממוצע לנוסע: $
Google Static Map

לא קלענו בדיוק? כנסו למנוע החדשני שלנו

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה
Top