Skip to main content
פרטי המוצר
פרטי המזמין
תשלום
אישור הזמנה

פרטי החבילה

תאריך יציאה יום ד - 26 יוני, 2019
תאריך חזרה יום ה - 4 יולי, 2019
מס' לילות 7 לילות
יציאה מ תל אביב - TLV Ben Gurion International
נחיתה ב Rome - ROM - All Airports
חבילה בלה איטליה
חברת תעופה אל על / אל על
משך טיסה כולל 3 שעות 40 דקות / 4 שעות
סוג החבילה טיול מאורגן (רומא)
הרכב 2 מבוגרים
סה"כ ממוצע לנוסע $1360
יציאה
תל אביב (TLV)
06:05
יום ד - 26 יוני, 2019
Rome (ROM)
08:45
יום ד - 26 יוני, 2019
אל על
LY 385
נשאר 8 מקומות
03:40
טיסת שכר
חזרה
Rome (ROM)
22:55
יום ד - 3 יולי, 2019
תל אביב (TLV)
03:55
יום ה - 4 יולי, 2019
אל על
LY 388
נשאר מקום אחד
04:00
טיסת שכר
קטגוריה
Standard


/

מיסים
Included to price
  • כותרת בלה איטליה
  • מדינה איטליה
  • לילות 7
  • שפה HE
  • טיסות אל על ת"א-רומא, מילנו-ת"א. * בתי מלון - אכסון בבתי מלון דרגה ראשונה ו/או דרגת תיירות טובה. * כלכלה -ארוחות בוקר בופה משך כל ימי הטיול. * טיפים לנותני השירותים השונים (למעט סבלות). * אוטובוסי תיור נוחים וממוזגים. * מערכת שמע אישית. לקבלת תכנית עדכנית נא לפנות למשרדינו
יום 1 תל אביב – רומא, קסטלי רומני מנמל התעופה ע"ש בן-גוריון נמריא בטיסת בוקר של אל על לרומא. עם הנחיתה ניסע לביקורים בקסטלי רומני, אזור אגמים שנוצרו בלועות הרי געש, בו שוכנות כ-15 עיירות קטנות וקסומות. נבקר בנמי המקסימה ובקסטל גנדולפו, שם שוכן מעון הקיץ של האפיפיור. בתום הביקורים נגיע למלון. בערב – אפשרות להצטרף לסיור ערב מקיף בעיר המוארת, כולל פונטנה די טרבי (מזרקת המשאלות), המדרגות הספרדיות ופיאצה נבונה. (סוג אירוח כולל ארוחת בוקר)
תל אביב – רומא, קסטלי רומני מנמל התעופה ע"ש בן-גוריון נמריא בטיסת בוקר של אל על לרומא. עם הנחיתה ניסע לביקורים בקסטלי רומני, אזור אגמים שנוצרו בלועות הרי געש, בו שוכנות כ-15 עיירות קטנות וקסומות. נבקר בנמי המקסימה ובקסטל גנדולפו, שם שוכן מעון הקיץ של האפיפיור. בתום הביקורים נגיע למלון. בערב – אפשרות להצטרף לסיור ערב מקיף בעיר המוארת, כולל פונטנה די טרבי (מזרקת המשאלות), המדרגות הספרדיות ופיאצה נבונה.
יום 2 רומא, טיבולי כיכרותיה ורחובותיה של רומא יהיו ממוקדי הסיור של הבוקר. נבקר בכנסיית סנט פיטר בכבלים, בה נראה את פסל משה של מיכאלאנג'לו. נראה את הקולוסאום ואת הפורום הרומי על מכלול שרידיו, כולל שער טיטוס. בדרך הפורומים האימפריאליים נגיע לכיכר ונציה שם נראה את ה"ויטוריאנו" – האנדרטה לזכרו של ויטוריו עמנואל ה-2, מלכה הראשון של איטליה. בהמשך ניכנס לביקור בבזיליקה המופלאה והגדולה ביותר בעולם - הבזיליקה ע"ש סאן פייטרו במדינת הוותיקן, בה נתפעל מהעושר וההדר שבה כמו גם מיצירותיהם של גדולי אומני הרנסנס ובהם פסל "הפייטה" של מיכאלאנג'לו. חזרה למלון. אחה"צ – המעוניינים יוכלו להצטרף לטיול וביקור בטיבולי, שם נבקר בגנים המפורסמים ביותר באיטליה. במתחם של וילה ד'אסטה, ארמון המעוטר בציורי קיר, האטרקציה העיקרית הינם הגנים ומזרקות המים, שהוכרו כאתר מורשת עולמית של אונסק"ו. נתרשם מכ-500 מקווי מים מעוצבים – בריכות, מפלים ובעיקר מזרקות, המעוטרות בדרקונים, אלים, חיות ופסלים מרחבי רומא. (סוג אירוח כולל ארוחת בוקר)
רומא, טיבולי כיכרותיה ורחובותיה של רומא יהיו ממוקדי הסיור של הבוקר. נבקר בכנסיית סנט פיטר בכבלים, בה נראה את פסל משה של מיכאלאנג'לו. נראה את הקולוסאום ואת הפורום הרומי על מכלול שרידיו, כולל שער טיטוס. בדרך הפורומים האימפריאליים נגיע לכיכר ונציה שם נראה את ה"ויטוריאנו" – האנדרטה לזכרו של ויטוריו עמנואל ה-2, מלכה הראשון של איטליה. בהמשך ניכנס לביקור בבזיליקה המופלאה והגדולה ביותר בעולם - הבזיליקה ע"ש סאן פייטרו במדינת הוותיקן, בה נתפעל מהעושר וההדר שבה כמו גם מיצירותיהם של גדולי אומני הרנסנס ובהם פסל "הפייטה" של מיכאלאנג'לו. חזרה למלון. אחה"צ – המעוניינים יוכלו להצטרף לטיול וביקור בטיבולי, שם נבקר בגנים המפורסמים ביותר באיטליה. במתחם של וילה ד'אסטה, ארמון המעוטר בציורי קיר, האטרקציה העיקרית הינם הגנים ומזרקות המים, שהוכרו כאתר מורשת עולמית של אונסק"ו. נתרשם מכ-500 מקווי מים מעוצבים – בריכות, מפלים ובעיקר מזרקות, המעוטרות בדרקונים, אלים, חיות ופסלים מרחבי רומא.
יום 3 סאן ג'מיניאנו, טוסקנה ניפרד מרומא וניסע צפונה באוטוסטראדת דל סול לחבל טוסקנה. בנופי אזור חבל היין, המשופעים בכרמי גפנים וידועים בייצור היינות המפורסמים נגיע לביקור בסאן ג'מיניאנו ("מנהטן" של ימי הביניים), העיירה בה התחרו ביניהם האצילים מי יבנה מגדל גבוה יותר מעל ביתו. מספר מגדלים נותרו על כנם עד היום הזה והם מהווים תפאורה יוצאת דופן. נסיים את היום במלון באזור טוסקנה. בערב – אפשרות להצטרף לסיור לילי בפירנצה המוארת והמרשימה. (סוג אירוח כולל ארוחת בוקר)
סאן ג'מיניאנו, טוסקנה ניפרד מרומא וניסע צפונה באוטוסטראדת דל סול לחבל טוסקנה. בנופי אזור חבל היין, המשופעים בכרמי גפנים וידועים בייצור היינות המפורסמים נגיע לביקור בסאן ג'מיניאנו ("מנהטן" של ימי הביניים), העיירה בה התחרו ביניהם האצילים מי יבנה מגדל גבוה יותר מעל ביתו. מספר מגדלים נותרו על כנם עד היום הזה והם מהווים תפאורה יוצאת דופן. נסיים את היום במלון באזור טוסקנה. בערב – אפשרות להצטרף לסיור לילי בפירנצה המוארת והמרשימה.
יום 4 ירנצה, פיזה סיור מודרך בפירנצה, עיר הולדת הרנסאנס ובירת טוסקנה. מיכאלאנג'לו, ליאונרדו דה וינצ'י, בוטיצ'לי, דונאטלו, ג'יוטו, משפחת המדיצ'י ועוד - אלו רק חלק מהאישים והאומנים הדגולים הקשורים לפירנצה ולטוסקנה. נתחיל בתצפית יפהפייה על העיר מכיכר מיכאלאנג'לו. נמשיך לכיכר הדואומו ונתבונן בשערים המזרחיים של כנסיית הטבילה, המציגים תמונות מהתנ"ך ואשר מיכאלאנג'לו העניק להם את השם "שערי גן העדן של גיברטי". הלאה לכיכר הסיניוריה המהווה מעין מוזיאון פסלים פתוח ונסיים בפונטה וקיו – הגשר העתיק על נהר הארנו. אחה"צ – ניסע לפיזה, לתצפית על המגדל הנטוי המפורסם כמו גם על הדואומו וכנסיית הטבילה (הבפטיסטריום). לעת ערב נחזור למלון. (סוג אירוח כולל ארוחת בוקר)
ירנצה, פיזה סיור מודרך בפירנצה, עיר הולדת הרנסאנס ובירת טוסקנה. מיכאלאנג'לו, ליאונרדו דה וינצ'י, בוטיצ'לי, דונאטלו, ג'יוטו, משפחת המדיצ'י ועוד - אלו רק חלק מהאישים והאומנים הדגולים הקשורים לפירנצה ולטוסקנה. נתחיל בתצפית יפהפייה על העיר מכיכר מיכאלאנג'לו. נמשיך לכיכר הדואומו ונתבונן בשערים המזרחיים של כנסיית הטבילה, המציגים תמונות מהתנ"ך ואשר מיכאלאנג'לו העניק להם את השם "שערי גן העדן של גיברטי". הלאה לכיכר הסיניוריה המהווה מעין מוזיאון פסלים פתוח ונסיים בפונטה וקיו – הגשר העתיק על נהר הארנו. אחה"צ – ניסע לפיזה, לתצפית על המגדל הנטוי המפורסם כמו גם על הדואומו וכנסיית הטבילה (הבפטיסטריום). לעת ערב נחזור למלון.
יום 5 סירמיונה, ורונה מחבל טוסקנה פנינו מועדות צפונה למחוז ונטו, בדרכנו לאגם גארדה ונבקר בסירמיונה, עיירת הנופש הציורית והידועה ביותר בדרום אגם גארדה, השוכנת על לשון יבשתית החודרת אל תוך האגם. נראה את המבצר שנבנה לפני מאות שנים ע"י השליטים המקומיים ונטייל בסמטאותיה הציוריות המשופעות בחנויות גלידה רבות וחנויות אוכל ומזכרות. נמשיך לורונה, הידועה בעיקר בשל הסיפור הידוע של רומיאו ויוליה, שכביכול התרחש בה. באזור העתיק של העיר ארכיטקטורה עתיקה יפהפייה לצד עיר מודרנית הומת אדם. נערוך סיור רגלי בו נראה את הארנה (האמפיתיאטרון הרומי) מהמפורסמים בעולם. נמשיך לחצר ביתה של יוליה ונראה את המרפסת המפורסמת בה המתינה לאהובה רומיאו. לינה באזור ונטו. (סוג אירוח כולל ארוחת בוקר)
סירמיונה, ורונה מחבל טוסקנה פנינו מועדות צפונה למחוז ונטו, בדרכנו לאגם גארדה ונבקר בסירמיונה, עיירת הנופש הציורית והידועה ביותר בדרום אגם גארדה, השוכנת על לשון יבשתית החודרת אל תוך האגם. נראה את המבצר שנבנה לפני מאות שנים ע"י השליטים המקומיים ונטייל בסמטאותיה הציוריות המשופעות בחנויות גלידה רבות וחנויות אוכל ומזכרות. נמשיך לורונה, הידועה בעיקר בשל הסיפור הידוע של רומיאו ויוליה, שכביכול התרחש בה. באזור העתיק של העיר ארכיטקטורה עתיקה יפהפייה לצד עיר מודרנית הומת אדם. נערוך סיור רגלי בו נראה את הארנה (האמפיתיאטרון הרומי) מהמפורסמים בעולם. נמשיך לחצר ביתה של יוליה ונראה את המרפסת המפורסמת בה המתינה לאהובה רומיאו. לינה באזור ונטו.
יום 6 הרי הדולומיטים יום טיול שייקחנו לאזור הרי הדולומיטים, המשלבים אופי הררי אוסטרי עם יופי וטעם איטלקי. נבקר בעיירה הציורית, אורטיזיי - עיירה מקסימה וציורית, הגדולה ביותר בעמק ואל גארדנה המוקפת יערות ובנויה על מדרון האלפים של סיוזי. נטייל ברחובותיה המלאים בבתים ציוריים ובמרכזה מדרחוב יפהפה. נעפיל למעבר ההרים סלה, השוכן בגובה של 2,250 מ', אחד המעברים היפים והמפורסמים בדולומיטים ונערוך תצפית מה"מהמרפסת“ הצופה אל האזור המופלא. נמשיך לאגם קארצה - אגם בצבע טורקיז וכחול עמוק, כפרים ועיירות מטופחים ונקודות תצפית עוצרות נשימה. בערב נחזור למלון. (סוג אירוח כולל ארוחת בוקר)
הרי הדולומיטים יום טיול שייקחנו לאזור הרי הדולומיטים, המשלבים אופי הררי אוסטרי עם יופי וטעם איטלקי. נבקר בעיירה הציורית, אורטיזיי - עיירה מקסימה וציורית, הגדולה ביותר בעמק ואל גארדנה המוקפת יערות ובנויה על מדרון האלפים של סיוזי. נטייל ברחובותיה המלאים בבתים ציוריים ובמרכזה מדרחוב יפהפה. נעפיל למעבר ההרים סלה, השוכן בגובה של 2,250 מ', אחד המעברים היפים והמפורסמים בדולומיטים ונערוך תצפית מה"מהמרפסת“ הצופה אל האזור המופלא. נמשיך לאגם קארצה - אגם בצבע טורקיז וכחול עמוק, כפרים ועיירות מטופחים ונקודות תצפית עוצרות נשימה. בערב נחזור למלון.
יום 7 ונציה עם בוקר ניסע לונציה ההיסטורית. בסירה פרטית נשוט אל הגטו היהודי העתיק, שהיה הגטו הראשון באירופה. נראה את בית הכנסת הספרדי, שנוסד ב-1580 על ידי הקהילה היהודית שהגיעה לונציה בעקבות גירוש ספרד החל מסוף המאה ה-15 ומשמש עדיין את הקהילה היהודית. נקבל הסברים על ההיסטוריה המרתקת של המקום, נצא בשייט נוסף אל הכיכר המפורסמת – פיאצה סאן מרקו, אותה כינה נפוליאון "הטרקלין היפה ביותר באירופה". המראה היפה של הכיכר הופך מושלם כאשר מציפות אותה להקות היונים הנוחתות בחיפוש אחרי גרגירי מזון. נראה את מגדל הפעמונים המתנשא מעל הכיכר, את הבזיליקה ע"ש סאן מרקו, ארמון הדודג'ים וגשר האנחות המפורסם. נמשיך בסיור רגלי דרך הסמטאות והמבנים הונציאניים המרשימים לגשר הריאלטו, לצידו פועל שוק הנושא את אותו השם. בתום הסיור אפשרות (בתשלום) לשוט בגונדולות. את יומנו בונציה ההיסטורית נסיים בשייט נוסף ולעת ערב נחזור למלון. (סוג אירוח כולל ארוחת בוקר)
ונציה עם בוקר ניסע לונציה ההיסטורית. בסירה פרטית נשוט אל הגטו היהודי העתיק, שהיה הגטו הראשון באירופה. נראה את בית הכנסת הספרדי, שנוסד ב-1580 על ידי הקהילה היהודית שהגיעה לונציה בעקבות גירוש ספרד החל מסוף המאה ה-15 ומשמש עדיין את הקהילה היהודית. נקבל הסברים על ההיסטוריה המרתקת של המקום, נצא בשייט נוסף אל הכיכר המפורסמת – פיאצה סאן מרקו, אותה כינה נפוליאון "הטרקלין היפה ביותר באירופה". המראה היפה של הכיכר הופך מושלם כאשר מציפות אותה להקות היונים הנוחתות בחיפוש אחרי גרגירי מזון. נראה את מגדל הפעמונים המתנשא מעל הכיכר, את הבזיליקה ע"ש סאן מרקו, ארמון הדודג'ים וגשר האנחות המפורסם. נמשיך בסיור רגלי דרך הסמטאות והמבנים הונציאניים המרשימים לגשר הריאלטו, לצידו פועל שוק הנושא את אותו השם. בתום הסיור אפשרות (בתשלום) לשוט בגונדולות. את יומנו בונציה ההיסטורית נסיים בשייט נוסף ולעת ערב נחזור למלון.
יום 8 לאגו מג'יורה, סטרזה, מילאנו – תל אביב ניסע מערבה ללאגו (אגם) מג'יורה המקסים ולעיירת הנופש סטרזה. למעוניינים אפשרות לערוך שייט לאיזולה בלה (האי היפה) ולבקר בארמון בורומיאו, על גניו היפהפיים והססגוניים. נמשיך למילאנו, בירת מחוז לומברדיה בה נערוך סיור היכרות. נבקר בין היתר בגלריית ויטוריו עמנואל השני, נתרשם מבניין תיאטרון לה סקאלה וכמובן מהדואומו המפורסם והמרהיב ביופיו. בערב - ניסע לנמל התעופה של מילאנו, לטיסת הלילה של אל על חזרה ארצה. (סוג אירוח כולל ארוחת בוקר)
לאגו מג'יורה, סטרזה, מילאנו – תל אביב ניסע מערבה ללאגו (אגם) מג'יורה המקסים ולעיירת הנופש סטרזה. למעוניינים אפשרות לערוך שייט לאיזולה בלה (האי היפה) ולבקר בארמון בורומיאו, על גניו היפהפיים והססגוניים. נמשיך למילאנו, בירת מחוז לומברדיה בה נערוך סיור היכרות. נבקר בין היתר בגלריית ויטוריו עמנואל השני, נתרשם מבניין תיאטרון לה סקאלה וכמובן מהדואומו המפורסם והמרהיב ביופיו. בערב - ניסע לנמל התעופה של מילאנו, לטיסת הלילה של אל על חזרה ארצה.
הרכב חדר הערה מחיר
Standard $2,720
Standard $1,620
Standard $4,065
Standard Child age: 2-12 (price: 1353.33); $4,060
3 סוגי חדרים נוספים
סה״כ: $2,720 סה"כ ממוצע לנוסע: $
Google Static Map

לא קלענו בדיוק? כנסו למנוע החדשני שלנו

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה
Top