Skip to main content
פרטי המוצר
פרטי המזמין
תשלום
אישור הזמנה

פרטי החבילה

תאריך יציאה יום ג - 5 מרץ, 2019
תאריך חזרה יום ב - 11 מרץ, 2019
מס' לילות 6 לילות
יציאה מ תל אביב - TLV Ben Gurion International
נחיתה ב רומא - FCO Fiumicino
חבילה רומא ודרומה
חברת תעופה אליטליה / אליטליה
משך טיסה כולל 3 שעות 50 דקות / 3 שעות 20 דקות
סוג החבילה טיול מאורגן (רומא) רומא דרומה
הרכב 2 מבוגרים
סה"כ ממוצע לנוסע $1049
יציאה
תל אביב (TLV)
05:00
יום ג - 5 מרץ, 2019
רומא (FCO)
07:50
יום ג - 5 מרץ, 2019
אליטליה
AZ 809
נשאר מקום אחד
03:50
טיסת שכר
הערות: הטיסה בתהליך אישור מול רשות שדות התעופה. שעות הטיסה עלולות להשתנות
חזרה
רומא (FCO)
14:25
יום ב - 11 מרץ, 2019
תל אביב (TLV)
18:45
יום ב - 11 מרץ, 2019
אליטליה
AZ 812
נשאר מקום אחד
03:20
טיסת שכר
הערות: הטיסה בתהליך אישור מול רשות שדות התעופה. שעות הטיסה עלולות להשתנות
קטגוריה
StandardPackageName:
רומא דרומה#26317

מיסים
Included to price
  • כותרת רומא ודרומה
  • מדינה איטליה
  • לילות 6
  • שפה HE
  • טיול מאורגן לרומא ודרומה לוקח אותנו למחוזות האותנטיים והמסקרנים ביותר של איטליה. במהלך הטיול נבקר באתרים שזכו לפרסום עולמי כמו פומפיי אשר נחרבה בהתפרצות של הר הגעש וזוב הסמוך, בעיירה אמלפי ובכפרים הצבעוניים הבנויים בין הרים וים. נחוש את התרבות של דרום איטליה כאשר נטייל בנאפולי, המולדת של הפיצה. נבקר בעיירות ובטירות הבנויות על הגבעות סביב רומא וכמובן שנקדיש זמן ל"עיר הנצח" רומא אשר יופיה הולך ומשתבח עם השנים.
יום 1 תל אביב – רומא – קמפניה תל אביב - רומא - קמפניה (סוג אירוח כולל ארוחת בוקר)
ניפגש בנמל התעופה בן גוריון לטיסה ישירה לרומא, עיר הבירה של איטליה. לאחר הנחיתה וסידורים פורלמליים בשדה התעופה, נצא בנסיעה דרומה לכיוון מחוז קמפניה (Campania) בו נטייל בימים הקרובים. חבל קמפניה, הוא אזור פורה, עם מזג אוויר נוח, הרים הנושקים לים ומים הזורמים בשפע. האזור מושך אליו תיירים רבים הבאים לחפש אחר האוצרות התרבות העתיקים, הערים התוססות והנופים המרהיבים. נתחיל את ביקורנו באזור בעיר קזרטה (Caserta), בה נצפה בארמון המלכותי `פאלציו ריאלה`, ששימש את מלכי נפולי ונתפעל מארכיטקטורת הבארוק המרשימה שזכתה את הארמון בתואר אתר מורשת עולמית של אונסקו. נטייל במדרחוב העיר ונראה את אמת המים התלת קומתית שהעבירה מים לגני הארמון המרהיבים. בתום הביקור בעיר, נמשיך בנסיעה דרומה לכיוון מלוננו שבאזור, בו נשהה בלילות הקרובים.
יום 2 נאפולי נאפולי (סוג אירוח כולל ארוחת בוקר)
את יומנו נקדיש לנאפולי (Napoli), עיר הבירה של חבל קמפניה והעיר השלישית בגודלה באיטליה. נתחיל בסיור פנורמי בו נראה את העיר השוכנת למרגלות הר וזוב האימתני ועל שפת מפרץ נאפולי. נמשיך לסיור רגלי ברובע העתיק ונבקר בדואומו- הקתדרלה הראשית של העיר, נפסע בדרך סאן ביאג`יו, סמטה צרה המעוטרת קשתות, ונשוטט בין מבניה המפורסמים של העיר כמו גלריית אומברטו ותאטרון קרלו הניצבים בסמוך לכיכר העם. נראה את "מבצר הביצה" החולש על הנמל ונותיר זמן פנוי לשוטט בין החנויות הנאות של העיר והפיצריות המשובחות, שכן, מוצאה של הפיצה הוא מנאפולי.
יום 3 פומפיי וסורנטו פומפיי וסורנטו (סוג אירוח כולל ארוחת בוקר)
את יומנו נקדיש לאתר העתיקות מהמפורסמים ביותר בעולם - העיירה פומפי (Pompei) אשר נקברה תחת האפר שפרץ מלוע הר הגעש וזוב (Vesuvio) לפני כמעט אלפייים שנה. נסייר בין אתרי העיר החרבה כמו המקדשים, ציורי הקירי המרשימים ובתי הבושת העתיקים ונלמד על דרך החיים של הרומאים בני האימפריה הגדולה. בחלקו השני של היום, נטייל בעיירה היפה סורנטו (Sorento) אשר על פי המיתולוגיה היתה מקום מושבן של הסירנות המפתות בשירתן את המלחים ששטו במפרץ. נתחיל בכיכר המרכזית של העיירה, פיאצה טאסו, נשוטט בין הסמטאות ובתי המידות אשר נבנו על הצוק המשקיף אל הים. נמשיך אל הדואומו של העיר ואל אכסדרת גן העדן (chiostro del paradise), חצר מוקפת אכסדרת עמודים וקשתות מרהיבה. נמשיך את סיורנו באזור הצופה אל המפרצים היפים ובתום הסיור נשוב למלוננו.
יום 4 דרך אמלפי דרך אמלפי (סוג אירוח כולל ארוחת בוקר)
היום נטייל באוזר מפרץ אמלפי (Amalfi), אשר לדעת רבים נחשב לאחד האזורים היפים באיטליה. נטפס בין טראסות ובוסתני פרי לתצפית משגעת על הכפר פוזיטאנו (Positano) הנטוע בין ההרים והמפרץ הכחול. נמשיך בדרך היפה והמפותלת, ניסע דרך מנהרות החצובות בהר ונגיע לאמלפי היפה אשר בתיה הצבעוניים התלויים בין ההר הירוק לים יוצרים את אחד המראות הבלתי נשכחים של הטיול. נסיים בעיירת הנופש ראוולו (Ravelo) השוכנת על ראש ההר ומציעה תצפיות משגעות אל האזור.
יום 5 מונטה קאסינו – רומא מונטה קאסינו - רומא (סוג אירוח כולל ארוחת בוקר)
לאחר ארוחת הבוקר ועזיבת המלון, נעלה על "אוטוסטרדת השמש" וניסע צפונה לכיוון רומא, "עיר הנצח" ועיר הבירה של איטליה. בדרכינו, נעפיל על גבעת מונטה קאסינו (Monte Cassino) החולשת על הדרך מרומא דרומה. הודות למיקומה האסטרטגי, בעלות הברית נלחמו על השליטה בגבעה באחד הקרבות המשמעותיים של מלחמת העולם השנייה. נבקר במנזר הבנדקטיני הראשון בעולם, נלמד על אורחות חיי הנזירים במקום ונהנה מתצפית מרשימה על האזור. נמשיך למלוננו באזור רומא. בשעות הערב, המעוניינים יוכלו לצאת (בתוספת תשלום) לסיור לילה בכיכרות המוארות של רומא.
יום 6 רומא וקריית הותיקן רומא וקריית הותיקן (סוג אירוח כולל ארוחת בוקר)
את סיורנו היום נקדיש לרומא, עיר הבירה של איטליה, "עיר הנצח" והעיר שמסמלת יותר מכל את פאר העת העתיקה. נתחיל בסיור פנורמי במהלכו נצפה בפסל משה, בעתיקות העיר המפורסמות כמו הקולוסיאום, האמפיתאטרון הגדול בעולם, שניצב על תילו קרוב לאלפיים שנה. נצפה ב"פורום רומאנום", מרכזה של האימפריה בעת העתיקה, ונראה את הפנתיאון, מקדש האלים הרומי המושלם. נמשיך לפיאצה ונציה ולגטו היהודי הסמוך ונסיים בסיור בקריית הותיקן, מקום מושבו של הכס הקדוש של האפיפיור. נבקר בבזיליקה של פטרוס הקדוש, הכנסייה הגדולה בעולם השוכנת במדינה הקטנה בעולם, ונוכל להתרשם מהכיכר המפוארת בעיצובו של ברניני, בחזית הבזיליקה
יום 7 רומא - קסטלי רומאני – תל אביב רומא - קסטלי רומאני - תל אביב (סוג אירוח כולל ארוחת בוקר)
יום אחרון לטיולנו הקסום. לאחר ארוחת הבוקר ועזיבת מהלון, נצא לטיול בקסטלי רומאני (Castelli Romani). באזור זה מספר עיירות יפהפיות הבנויות על מורדות הגבעות המקיפות את רומא ובהן ניתן למצוא מצודות רומאיות עתיקות וחדשות אשר שימשו את נכבדי עיר הנצח במשך אלפי שנים. ניסע בדרך נופית ונבקר בעיירה קסטל גנדולפו (Castel Gandolfo) השוכנת על שפת אגם אלבנו ומציעה תצפיות משגעות על האזור הפורה. נראה את ארמון האפיפיור הבנוי לצד הכיכר הנאה של העיירה אשר תוכננה על ידי האומן ברניני. בתום הסיור, ניסע לאאוטלט מקומי, נותיר זמן פנוי לקניות ובהתאם לשעת הטיסה ניסע לנמל התעופה הבינלאומי של רומא לטיסה ישירה לתל אביב.
הרכב חדר הערה מחיר
Standard $2,098
Standard $1,249
Standard $3,147
2 סוגי חדרים נוספים
סה״כ: $2,098 סה"כ ממוצע לנוסע: $
Google Static Map

לא קלענו בדיוק? כנסו למנוע החדשני שלנו

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה
Top