Skip to main content
פרטי המוצר
פרטי המזמין
תשלום
אישור הזמנה

פרטי החבילה

תאריך יציאה יום ה - 3 אוקטובר, 2019
תאריך חזרה יום ה - 10 אוקטובר, 2019
מס' לילות 7 לילות
יציאה מ תל אביב - TLV Ben Gurion International
נחיתה ב בוקרשט - OTP Otopeni International
חבילה מיטב רומניה שמונה ימים
חברת תעופה BZ / BZ
משך טיסה כולל 3 שעות / 3 שעות
סוג החבילה טיול מאורגן (בוקרשט)
הרכב 2 מבוגרים
סה"כ ממוצע לנוסע 535
יציאה
תל אביב (TLV)
08:40
יום ה - 3 אוקטובר, 2019
בוקרשט (OTP)
11:40
יום ה - 3 אוקטובר, 2019
BZ
BZ 432
נשאר 9 מקומות
03:00
טיסת שכר
הערות: טיסה זו אושרה סופית ע``י מנהל התעופה האזרחית
חזרה
בוקרשט (OTP)
12:30
יום ה - 10 אוקטובר, 2019
תל אביב (TLV)
15:30
יום ה - 10 אוקטובר, 2019
BZ
BZ 431
נשאר 9 מקומות
03:00
טיסת שכר
הערות: טיסה זו אושרה סופית ע``י מנהל התעופה האזרחית
 • כותרת מיטב רומניה שמונה ימים
 • מדינה רומניה
 • לילות 7
 • שפה HE

 • כולל :
  אוטובוס תיירים ממוזג ונוח; טיסת שכר; מיסי נמל והיטלים כפי שהם ידועים וכפופים לכל שינוי של חברת התעופה.; לינה בבתי מלון בדרגת 3*; כלכלה על בסיס ארוחת בוקר קונטיננטלית; העברות, סיורים ודמי כניסה כמפורט במסלול; מלווה קבוצה ישראלי; ; ;
  לא כולל :
  ; ;
  אטרקציה :
  ; ;
  הערות :
  ייתכנו שינויים בסדר התוכנית הכתובה, לרבות שינויים בסדר הביקורים באתרים לאורך המסלול, הנובעים מלוח המראות ונחיתות של הטיסות, ואילוצי אופרציה שונים ומורכבים. לעיתים אף ייתכנו ויתורים על חלק ממקומות הביקור תוך מתן תחליף במקום, וזאת אף לאחר היציאה מהארץ.; נוסע, המעוניין לטייל בכוחות עצמו, להשתמש באמצעי התחבורה השונים המצויים בקרבת בתי המלון. במקרים רבים זהו רק שירות מוניות המוביל אל העיר הקרובה.; המחיר אינו כולל מס עירוני, תשלום מול המלון ישירות.; בתי המלון ממוקמים בפרוורי הערים, בקרבה לאזורי תעשיה, או בסמוך לכבישים מהירים, וזאת על מנת ליצור גישה נוחה לדרכים המובילים ליעדי הטיול בצורה נוחה ומהירה.; במקרה בו הטיסה חוזרת לארץ בשעות הלילה, ובתוכנית הטיול כתוב ביום האחרון רק העברה לשדה, תוצע לנוסעים סיור בחירה נוסף.; בתי המלון המשמשים טיולים מאורגנים אינם נמצאים במרכז הערים ותמיד ממוקמים מחוץ לערים.; מחיר ילד תקף בחדר הורים (ילדים מגיל 0 עד 12); עלויות סיורי הבחירה, עשויים להשתנות מעת לעת, בשל שינויים בעלויות מרכיבי הסיור.; יתכנו ימי בחירה נוספים שאינם מוזכרים במפורש בתוכנית, וזאת בשל טיסה מוקדמת ליעד או יציאה מאוחרת מהיעד.; ברוב בתי המלון באירופה המיטות הן מסוג טווין ( מיטות נפרדות) ולא מיטות זוגיות; בהזמנת תינוק בחדר זוגי, לינתו תהיה במיטת ההורים; יש לקחת בחשבון כי בחלק מבתי המלון/ חדרי המלון לא קיים מיזוג אויר. כמו כן על שימוש בחדר עם מיזוג אויר, בית המלון רשאי לדרוש תשלום נוסף במקום; ברוב בתי המלון אין מעליות; לאור המודעות העולמית לאיכות הסביבה, חיסכון באנרגיית חשמל ושמירה על מקורות המים, רוב בתי המלון מחליפים את המגבות בתדירות נמוכה יותר (יתכן גם אחת לשלושה ימים). לקוח המעוניין בהחלפת מגבות בתדירות גבוהה יותר, יבצע זאת מול צוות המלון בתוספת תשלום.; יתכנו טיולים ממשותפים עם טיולי משפחות; החברה רשאית לאחד בין כמה סוגי טיול לאותו יעד, באותו מועד יציאה; ;
יום 1 תל אביב – בוקרשט - הרי הקרפטים (סוג אירוח B/B)
פגישה בשדה התעופה והמראה מנתב"ג לבוקרשט, בירת רומניה ו"פריז של מזרח אירופה". עם הנחיתה נערוך סיור פנורמי דרך הכיכרות והשדרות הרחבות של העיר, בו נראה את כיכר המהפכה, ארמון המלך, פסל המלך קרול הראשון. בתום הסיור הפנורמי נצא לכיוון עמק הפרחובה אל הרי הקרפטים ובית המלון.
יום 2 סיגישוארה (סוג אירוח B/B)
יום קסום ומלא מסתורין אל המחוזות העתיקים של הסקסונים הגרמנים, ששימרו את האוטנטיות והמסורת הרומנית. נגיע אל עיירת ימי הביניים סיגישוארה, בה נולד דראקולה האגדי, ובה נראה את בית הולדתו, מגדל השעון העתיק והעיר העתיקה.
יום 3 מיטב הרי הקרפטים לפויאנה ברשוב (סוג אירוח B/B)
לאחר ארוחת הבוקר נצא ליום יפיפה בו נחווה את יופי הרי הקרפטים דרך הנופים המצויירים של כל האזור. נעצור בעיירות השנות של האזור ונמשיך ונעפיל אל פויאנה ברשוב, עיירת הקייט והסקי המפורסמת של האזור. המעונינים יוכלו לבקר (בתשלום) בארמון פלש.
יום 4 בראן – הכפר מואצ`יו - דמבוביצ`וארה ( יום בחירה) (סוג אירוח B/B)
יום חופשי. המעוניינים יוכלו (בתשלום) לצאת ליום בו היסטוריה ומסתורין חוברים יחדיו זו לזה, ורוקמים חיים לאגדתו של דרקולה. נצא לביקור בטירת בראן הידועה, ואולי רוחו של דרקולה תגיח לפתע לביקור קצר. נמשיך דרך מעבר ההרים אל דמבויצ`וארה, אתר טבע קסום, ממנו נמשיך לכפר `מואצ`יו` בו נגיע רכובים על גבי כרכרות הנהוגות בידי עגלונים כפריים, לארוחת צהרים טיפוסית.
יום 5 פראג`מר – אגם אנה הקדושה (יום בחירה) (סוג אירוח B/B)
יום חופשי. המעוניינים יוכלו לצאת (בתשלום) עם בוקר נצא לכיוון אתר סקסוני טיפוסי, אל פראג`מר, נתרשם מחיי הגרמניים הסקסונים בימי באימפריה העות`מנית, משם נמשיך לאגם היחידי ברומניה שנוצר כתוצאה מהתפרצות הר געש, והממוקם בלוע הר געש בגובה של 950 מטר, הלא הוא אגם סטנה אנה.
יום 6 בוקרשט וקניות (סוג אירוח B/B)
יום ביקור בעיר הבירה בו נראה את העיר העתיקה, כנסיית החצר הישנה, כיכר אונירי, ארמון המלך, משרדי הממשלה וככרות העיר. כמו גם את ארמון ה"עם", המבנה השני בגודלו בעולם אחרי הפנטגון ושנבנה ע"י הרודן צ`אוצ`סקו . לא נוותר גם על זמן לקניות באחד מקניוני הענק של העיר.
יום 7 אגם באלייה (יום בחירה) (סוג אירוח B/B)
יום חופשי. המעוניינים יוכלו לצאת (בתשלום) ליום טבע יפיפה. ניסע להר פגארש , הר הכי גבוה ברומניה ממנו נשקף נוף מדהים על ההרים, נעפיל לגובהשל כ 2000 מטר עד לאגם "באלייה".בדרך חזרה נעצור בעיר פאגראש נתרשם מארכיטקטורה של עיר זו, ונראה את כנסייה המצופה זהב. במידה ומזג האויר לא יאפשר לעלות להר נמשיך לעיר הבירה העתיקה של טרנסילבניה, הלא היא סיביו. נבקר בעיר העתיקה של סיביו הבנויה בסגנון ימי ביניים טיפוסי. נראה את הכיכר הגדולה, מגדל המועצה, הכיכר הקטנה, גשר השקרנים והקתדרלה האוונגליסטית.
יום 8 בוקרשט- תל אביב (סוג אירוח B/B)
העברה לשדה התעופה של בוקרשט, ממנה נמריא חזרה לתל אביב.
הרכב הרכב נוסעים הערה מחיר
Standard Room 1,070
Standard Room 885
Standard Room 1,605
Standard Room Child age: 2-12 (price: 525.00); 1,595
3 סוגי חדרים נוספים
סה״כ: €1,070 סה"כ ממוצע לנוסע: €
Google Static Map

לא קלענו בדיוק? כנסו למנוע החדשני שלנו

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה
Top