Skip to main content
פרטי המוצר
פרטי המזמין
תשלום
אישור הזמנה

פרטי החבילה

תאריך יציאה יום ה - 29 אוגוסט, 2019
תאריך חזרה יום ה - 5 ספטמבר, 2019
מס' לילות 7 לילות
יציאה מ תל אביב - TLV Ben Gurion International
נחיתה ב ברלין - SXF Schoenefeld
חבילה פולין האחרת, נופים וקצת מורשת
חברת תעופה ישראייר / ישראייר
משך טיסה כולל 4 שעות 15 דקות / 4 שעות
סוג החבילה טיול מאורגן (ברלין)
הרכב 2 מבוגרים
סה"כ ממוצע לנוסע 524
יציאה
תל אביב (TLV)
14:10
יום ה - 29 אוגוסט, 2019
ברלין (SXF)
17:25
יום ה - 29 אוגוסט, 2019
ישראייר
6H 251
נשאר 9 מקומות
04:15
טיסת שכר
הערות: טיסה זו אושרה סופית ע``י מנהל התעופה האזרחית
חזרה
ברלין (SXF)
18:25
יום ה - 5 ספטמבר, 2019
תל אביב (TLV)
23:25
יום ה - 5 ספטמבר, 2019
ישראייר
6H 252
נשאר 9 מקומות
04:00
טיסת שכר
הערות: טיסה זו אושרה סופית ע``י מנהל התעופה האזרחית
 • כותרת פולין האחרת, נופים וקצת מורשת
 • מדינה פולין , גרמניה
 • לילות 7
 • שפה HE

 • כולל :
  אוטובוס תיירים ממוזג ונוח; טיסת שכר; מיסי נמל והיטלים כפי שהם ידועים וכפופים לכל שינוי של חברת התעופה.; לינה בבתי מלון בדרגת 3*; כלכלה על בסיס ארוחת בוקר קונטיננטלית; העברות, סיורים ודמי כניסה כמפורט במסלול; מלווה קבוצה ישראלי; ; ;
  לא כולל :
  ; ביטוחים; הוצאות אישיות; טיפ למדריך הישראלי; סיורי הבחירה; מוטל מס עירוני על בתי המלון, אותו יגבו ישירות מהלקוחות בהתאם למספר הימים בו שהו בבית המלון; ;
  אטרקציה :
  ; ;
  הערות :
  נוסע, המעוניין לטייל בכוחות עצמו, להשתמש באמצעי התחבורה השונים המצויים בקרבת בתי המלון. במקרים רבים זהו רק שירות מוניות המוביל אל העיר הקרובה.; ייתכנו שינויים בסדר התוכנית הכתובה, לרבות שינויים בסדר הביקורים באתרים לאורך המסלול, הנובעים מלוח המראות ונחיתות של הטיסות, ואילוצי אופרציה שונים ומורכבים. לעיתים אף ייתכנו ויתורים על חלק ממקומות הביקור תוך מתן תחליף במקום, וזאת אף לאחר היציאה מהארץ.; המחיר אינו כולל מס עירוני, תשלום מול המלון ישירות.; בתי המלון ממוקמים בפרוורי הערים, בקרבה לאזורי תעשיה, או בסמוך לכבישים מהירים, וזאת על מנת ליצור גישה נוחה לדרכים המובילים ליעדי הטיול בצורה נוחה ומהירה.; במקרה בו הטיסה חוזרת לארץ בשעות הלילה, ובתוכנית הטיול כתוב ביום האחרון רק העברה לשדה, תוצע לנוסעים סיור בחירה נוסף.; בתי המלון המשמשים טיולים מאורגנים אינם נמצאים במרכז הערים ותמיד ממוקמים מחוץ לערים.; מחיר ילד תקף בחדר הורים (ילדים מגיל 0 עד 12); עלויות סיורי הבחירה, עשויים להשתנות מעת לעת, בשל שינויים בעלויות מרכיבי הסיור.; יתכנו ימי בחירה נוספים שאינם מוזכרים במפורש בתוכנית, וזאת בשל טיסה מוקדמת ליעד או יציאה מאוחרת מהיעד.; ברוב בתי המלון באירופה המיטות הן מסוג טווין ( מיטות נפרדות) ולא מיטות זוגיות; בהזמנת תינוק בחדר זוגי, לינתו תהיה במיטת ההורים; יש לקחת בחשבון כי בחלק מבתי המלון/ חדרי המלון לא קיים מיזוג אויר. כמו כן על שימוש בחדר עם מיזוג אויר, בית המלון רשאי לדרוש תשלום נוסף במקום; ברוב בתי המלון אין מעליות; לאור המודעות העולמית לאיכות הסביבה, חיסכון באנרגיית חשמל ושמירה על מקורות המים, רוב בתי המלון מחליפים את המגבות בתדירות נמוכה יותר (יתכן גם אחת לשלושה ימים). לקוח המעוניין בהחלפת מגבות בתדירות גבוהה יותר, יבצע זאת מול צוות המלון בתוספת תשלום.; יתכנו טיולים ממשותפים עם טיולי משפחות.; ;
יום 1 Berlin תל אביב – ברלין – ורוצלב (סוג אירוח B/B)
פגישת הקבוצה בנמל התעופה וטיסה לברלין. עם הנחיתה פגישה עם מלווה הקבוצה ויציאה לכיוון הגבול הפולני אל עבר העיר וורוצלב. עיר קסומה המהווה מרכז התרבות הפולני, השוכנת על גדות נהר ה"אודרה".
יום 2 ורוצלב – אזור קרקוב (סוג אירוח B/B)
לאחר ארוחת הבוקר נצא לביקור בורוצלב, ונציה של פולין. עיר עתיקה, שמבנים רבים מתקופות שונות מעטרים את העיר. העיר שוכנת על גדות נהר האודרה, המהווה את הנשמה של העיר. וורוצלב בנויה על 12 איים ו112 גשרים מקשרים אותם יחדיו, והעיר תוססת וצעירה. במהלך הביקור נבקר בכיכר השוק, ובקתדרלת סנט ג`ון בה מצוי העוגב הגדול ביותר בפולין. בתום הביקור נצא לכיוון אזור קרקוב.
יום 3 קרקוב – הרי הטטרה (יום בחירה) (סוג אירוח B/B)
יום חופשי. המעוניינים יוכלו (בתוספת) להצטרף ליום טיול בנופי הרים קסומים של ה"טטרה". נבקר בעיירת הנופש המפורסמת זקופנה ניתן יהיה (תשלום נוסף במקום) להעפיל ברכבל אל פסגת הר גובלובקה. (באם מזג האוויר יאפשר) בתום הביקור נחזור לכיוון קרקוב – עיר תוססת, אלגנטית, עתיקה ויפיפה, בה נשלים את ביקורנו בכיכר השוק מרכזית של העיר הלא היא סוקוניצה נמשיך לביקור ברובע קז`ימייז, הרובע היהודי העתיק של העיר, שם נראה את בתי הכנסת, ואת בית הקברות הסמוך.
יום 4 אזור קרקוב – וורשה (סוג אירוח B/B)
נצא לכיוון צפון אל עבר עיר הבירה של פולין. עיר מודרנית, אירופאית, בעלת שדרות רחבות וכיכרות מרשימות, מחודשת וללא סימנים לגיהינום שהתחולל בה לפני יותר מחצי מאה.. עם ההגעה נערוך הכרות ראשוני עם העיר, להתרשמות מיופייה, גודלה והמודרניות שלה.
יום 5 לודג` (יום בחירה) (סוג אירוח B/B)
יום חופשי. המעוניינים יוכלו להצטרף (בתשלום) ליום ביקור מעשיר ומרתק בעיר לודז`, העיר השלישית בגודלה בפולין, עיר שהיא סמל למודרניות והתחדשות על תעשיית הטקסטיל הענפה שלה, האוניברסיטה לאמנויות הקולנוע המפורסמת (רומן פולנסקי מבוגריה המפורסמים) שבה וכן עברה היהודי העשיר והמרתק. נבקר בעיר העתיקה שהשתמרה, ברחוב הקניות הארוך במיוחד המשובץ בשלל בתי תעשיינים עשירים, נבקר גם בשכונת באלוטי ובאזור הגטו היהודי הראשון בפולין, ונראה את בית הקברות היהודי, מן המרשימים והגדולים בפולין (במידה ופתוח). נסיים בביקור במתחם האמנות Manufaktura המשלב אמנות ונהנתנות עם שלל גלריות אומנים ייחודיות, חנויות מעצבים, מסעדות ובתי קפה.
יום 6 וורשה (יום בחירה) (סוג אירוח B/B)
יום חופשי. המעוניינים יוכלו להצטרף (בתשלום) ליום בו נמשיך את הכרותינו בעיר המשולבת בה מורשת עתיקה, עיר אקסקלוסיבית, שפע של חנויות ומסעדות ובעלת תנופת התחדשות מרשימה. נמשיך לאזור בו התחיל מרד גטו וורשה, כיכר ה`שילוחים` "אומשלג-פלץ", `מילה 18`, מפקדתו של מרדכי אנילביץ`, אנדרטת רפפורט לזכר יאנוש קורצ`אק ומורדי הגטו. כמובן נותיר זמן חופשי מי לקניות במרכזי הקניות העצומים ומי לביקורים במוזיאונים או לשיטוט עצמאי.
יום 7 פוזנן (סוג אירוח B/B)
לאחר ארוחת הבוקר נצא לכיוון פוזנן, אחת הערים העתיקות והיפות של פולין, במהלך הביקור נראה את בית העירייה המיוחד במינו, ונשמע את סיפור סימלה של העיר, נראה את אי הקתדרלות, כיכר השוק ונתרשם מהעיר.
יום 8 פוזנן – ברלין - תל אביב (סוג אירוח B/B)
עם בוקר נצא בדרכנו לכיוון שדה התעופה של ברלין משם נטוס חזרה לארץ.
הרכב הרכב נוסעים הערה מחיר
Standard Room 1,048
Standard Room 994
Standard Room 1,572
Standard Room Child age: 2-12 (price: 514.00); 1,562
3 סוגי חדרים נוספים
סה״כ: €1,048 סה"כ ממוצע לנוסע: €
Google Static Map

לא קלענו בדיוק? כנסו למנוע החדשני שלנו

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה
Top