Skip to main content
פרטי המוצר
פרטי המזמין
תשלום
אישור הזמנה

פרטי החבילה

תאריך יציאה יום ג - 2 יולי, 2019
תאריך חזרה יום ג - 9 יולי, 2019
מס' לילות 7 לילות
יציאה מ תל אביב - TLV Ben Gurion International
נחיתה ב ברצלונה - BCN Barcelona
חבילה ברצלונה-ספרד והפרנייאים וקפיצה לצרפת
חברת תעופה אל על / אל על
משך טיסה כולל 4 שעות 40 דקות / 4 שעות 5 דקות
סוג החבילה טיול מאורגן (ברצלונה)
הרכב 2 מבוגרים
סה"כ ממוצע לנוסע 640
יציאה
תל אביב (TLV)
09:00
יום ג - 2 יולי, 2019
ברצלונה (BCN)
12:35
יום ג - 2 יולי, 2019
אל על
LY 393
נשאר 6 מקומות
04:40
טיסת שכר
הערות: על אף האישור הסופי שניתן ע``י מנהל התעופה האזרחית, מועד הטיסה עשוי להשתנות
חזרה
ברצלונה (BCN)
14:25
יום ג - 9 יולי, 2019
תל אביב (TLV)
19:30
יום ג - 9 יולי, 2019
אל על
LY 394
נשאר 8 מקומות
04:05
טיסת שכר
הערות: על אף האישור הסופי שניתן ע``י מנהל התעופה האזרחית, מועד הטיסה עשוי להשתנות
קטגוריה
Standard Room


קוד הטיול: BSF

מיסים
Included to price
 • כותרת ברצלונה-ספרד והפרנייאים וקפיצה לצרפת
 • מדינה ספרד
 • לילות 7
 • שפה HE

 • כולל :
  טיסת שכר; מיסי נמל והיטלים כפי שהם ידועים וכפופים לכל שינוי של חברת התעופה.; לינה בבתי מלון בדרגת 3*; אוטובוס תיירים ממוזג ונוח; כלכלה על בסיס ארוחת בוקר קונטיננטלית; העברות, סיורים ודמי כניסה כמפורט במסלול; מלווה קבוצה ישראלי; ;
  לא כולל :
  ביטוחים; הוצאות אישיות; סיורי הבחירה; סבלות; טיפ למדריך הישראלי; מוטל מס עירוני על בתי המלון, אותו יגבו ישירות מהלקוחות בהתאם למספר הימים בו שהו בבית המלון; ;
  אטרקציה :
  ; ;
  הערות :
  ייתכנו שינויים בסדר התוכנית הכתובה, לרבות שינויים בסדר הביקורים באתרים לאורך המסלול, הנובעים מלוח המראות ונחיתות של הטיסות, ואילוצי אופרציה שונים ומורכבים. לעיתים אף ייתכנו ויתורים על חלק ממקומות הביקור תוך מתן תחליף במקום, וזאת אף לאחר היציאה מהארץ.; נוסע, המעוניין לטייל בכוחות עצמו, להשתמש באמצעי התחבורה השונים המצויים בקרבת בתי המלון. במקרים רבים זהו רק שירות מוניות המוביל אל העיר הקרובה.; המחיר אינו כולל מס עירוני, תשלום מול המלון ישירות.; בתי המלון ממוקמים בפרוורי הערים, בקרבה לאזורי תעשיה, או בסמוך לכבישים מהירים, וזאת על מנת ליצור גישה נוחה לדרכים המובילים ליעדי הטיול בצורה נוחה ומהירה.; במקרה בו הטיסה חוזרת לארץ בשעות הלילה, ובתוכנית הטיול כתוב ביום האחרון רק העברה לשדה, תוצע לנוסעים סיור בחירה נוסף.; בתי המלון המשמשים טיולים מאורגנים אינם נמצאים במרכז הערים ותמיד ממוקמים מחוץ לערים.; מחיר ילד תקף בחדר הורים (ילדים מגיל 0 עד 12); עלויות סיורי הבחירה, עשויים להשתנות מעת לעת, בשל שינויים בעלויות מרכיבי הסיור.; יתכנו ימי בחירה נוספים שאינם מוזכרים במפורש בתוכנית, וזאת בשל טיסה מוקדמת ליעד או יציאה מאוחרת מהיעד.; ברוב בתי המלון באירופה המיטות הן מסוג טווין ( מיטות נפרדות) ולא מיטות זוגיות; בהזמנת תינוק בחדר זוגי, לינתו תהיה במיטת ההורים; יש לקחת בחשבון כי בחלק מבתי המלון/ חדרי המלון לא קיים מיזוג אויר. כמו כן על שימוש בחדר עם מיזוג אויר, בית המלון רשאי לדרוש תשלום נוסף במקום; ברוב בתי המלון אין מעליות; לאור המודעות העולמית לאיכות הסביבה, חיסכון באנרגיית חשמל ושמירה על מקורות המים, רוב בתי המלון מחליפים את המגבות בתדירות נמוכה יותר (יתכן גם אחת לשלושה ימים). לקוח המעוניין בהחלפת מגבות בתדירות גבוהה יותר, יבצע זאת מול צוות המלון בתוספת תשלום.; יתכנו טיולים ממשותפים עם טיולי משפחות; ;
יום 1 תל אביב – ברצלונה (סוג אירוח B/B)
המראה מנתב"ג וטיסה לברצלונה, השוקקת והתוססת בערי הים התיכון. עם הנחיתה פגישה עם מלווה הקבוצה, סיור פנורמי להכרות ראשונית עם העיר ונסיעה לבית המלון בפרברי העיר יידה.
יום 2 הפירנאים הקטלוניים ואנדורה (סוג אירוח B/B)
יום קסום להרי הפירנאים הקטלוניים לפנינו.נצפין לכיוון אנדורה, נסיכות אירופאית יפיפיה, המתנהלת ומנהלת חיי מדינה עצמאיים. נסיכות אנדורה ידועה במכס המופחת שבה, גן עדן לאוהבי הקניות. ממנה נמשיך לעיירה `לה סיאו דה אורגל`, השוכנת באזור טבע מרהיב ביופיו. נראה את קתדרלת העיר העתיקה, נבקר בשוק הססגוני אשר נשמר באדיקות מסורתית כבר מאות שנים, ובתום הביקור נמשיך בנסיעה בעמק סרדניה היפהפה, המוקף שרשרת הרים גבוהים, בהם מסתתרים מנזרים ושרידי כנסיות. העמק כולו משובץ בחוות חקלאיות ובכפרים עתיקים מימי הביניים. נבקר בעיירה הכפרית היפה פוצ`רדה הנושקת לגבול הצרפתי ובה בתים עתיקים מימי הרנסנס ונוף מרהיב של העמק נשקף ממנה.
יום 3 טעימה צרפתית (יום בחירה) (סוג אירוח B/B)
יום חופשי. המעוניינים יוכלו להצטרף (בתשלום) ליום קסום בו נטעם מעט מטעמי צרפת. נבקר תחילה בעיירה הציורית קויורה שנמצאת לחופי הים התיכון בדרום צרפת. למקום יש אוירה בוהמית של אומנים והיא מאופיינת בצבעים המיוחדים של הבתים. נמשיך לבירת הפירנאים הצרפתיים- פרפיניאן, העיר הגדולה ביותר באזור אשר שימשה כעיר מבצר. העיר מיוחדת בסמטאות העתיקות ובאווירה הצרפתית שבה.
יום 4 סרגוסה ( יום בחירה) (סוג אירוח B/B)
היום נצא בנסיעה אל עבר סרגוסה, בירת חבל אראגון, אחת מן הערים היפות בספרד. סרגוסה, עיר רומית בעברה, שוכנת על נהר האברו והיא פנינה של תרבות, ארכיטקטורה, היסטוריה ולה גם קצב חיים מפורסם משלה.. בעיר התקיימה קהילה יהודית משגשגת והמלומד והמשורר הגדול שלמה אבן גבירול אף התגורר בה במאה ה- 11 לספירה. נראה את אחת הקתדרלות היפות והמרשימות ביותר באירופה קתדרלת מריה דל פילאר, נראה את שרידי חומת העיר העתיקה, נסייר להנאתנו בין כיכרות העיר והרחובות האלגנטיים שלה ונתרשם מן העושר התרבותי של 2000 שנות היסטוריה.
יום 5 טרגונה וסיטג`ס- קוסטה דוראדה (סוג אירוח B/B)
נתחיל את הביקור באזור הקוסטה דוראדה בעיירת החוף סיט`צס, עיר חוף ונופש מפורסמת. בעיר אווירה קוסמופוליטנית, תוססת ושמחה. נתרשם מסמטאות העיר הציוריות וכן מהארכיטקטורה המודרניסטית שלה. נמשיך לכיוון בירת קוסטה דוראדה, טרגונה, שהיתה בעברה אחת מן הערים הרומאיות החשובות ביותר בחצי האי האיברי. העיר אף הוכרזה כעיר מורשת על ידי ארגון אונסקו העולמי. נתחיל בתצפית אל עבר הים התיכון והנוף המרהיב. על פי מסורת מקומית, האוחז במעקה המרפסת יזכה למזל רב. נטייל באזור העתיק של העיר בו מצוי האמפיתיאטרון הרומי העתיק, ואמת המים הרומית המפורסמת של העיר.
יום 6 ברצלונה (יום בחירה) (סוג אירוח B/B)
יום חופשי. המעוניינים יוכלו להצטרף (בתשלום) ליום סיור מרתק בין האתרים החשובים של ברצלונה. נצפה אל מבני האדריכלות המייצגים את פרי יצירותיו של האמן הקטלאני אנטוניו גאודי:"הסגרדה פמיליה"- כנסיית "המשפחה הקדושה", קאזה מילה, קאזה בטיו, נבקר ברובע הגותי העתיק, בשכונה היהודית ובפלסה חיימה שם נראה את בית העירייה ואת ארמון המלכים לשעבר וכיום מושב השלטון הקטלוני. בתום הסיור זמן חופשי לשיטוט והתרשמות עצמאית, חזרה למלון.
יום 7 קוסטה ברווה- ערים עתיקות וכחול הים (סוג אירוח B/B)
יום גדוש ומרתק באזור קוסטה ברווה. ניסע לכיוון "עיר הגאונים" חירונה, העיר בה שגשגה קהילה יהודית מן החשובות בספרד של תקופת ימי הביניים והשאירה את חותמה עד היום. נשמע את סיפורו של הרמב"ן שפיתח את תורת הקבלה. נהלך בסמטאות הצרות של העיר העתיקה, ברובע היהודי וברמבלאס. משם נמשיך לטוסה דה מאר ,`גן העדן הכחול` .נעלה אל המצודה הרומית ונצפה אל הצוקים עוצרי הנשימה המקיפים את העיירה. באם הזמן יאפשר נוכל לבקר ביקב מקומי טיפוסי לטעימת יינות מקומיים.
יום 8 יידה- ברצלונה- תל אביב (סוג אירוח B/B)
העברה לשדה התעופה של ברצלונה וטיסה חזרה לארץ
הרכב חדר הערה מחיר
Standard Room 1,280
Standard Room 990
Standard Room 1,920
Standard Room Child age: 2-12 (price: 630.00); 1,910
3 סוגי חדרים נוספים
סה״כ: €1,280 סה"כ ממוצע לנוסע: €
Google Static Map

לא קלענו בדיוק? כנסו למנוע החדשני שלנו

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה
Top