Skip to main content
פרטי המוצר
פרטי המזמין
תשלום
אישור הזמנה

פרטי החבילה

תאריך יציאה יום ג - 2 יולי, 2019
תאריך חזרה יום ב - 8 יולי, 2019
מס' לילות 6 לילות
יציאה מ תל אביב - TLV Ben Gurion International
נחיתה ב אמסטרדם - AMS Amsterdam-Schiphol
חבילה צרפת, הולנד ובלגיה
חברת תעופה אל על / אל על
משך טיסה כולל 5 שעות 5 דקות / 4 שעות 25 דקות
סוג החבילה טיול מאורגן (אמסטרדם) צרפת הולנד ובלגיה למשפחות
הרכב 2 מבוגרים
סה"כ ממוצע לנוסע $1299
יציאה
תל אביב (TLV)
06:00
יום ג - 2 יולי, 2019
אמסטרדם (AMS)
10:10
יום ג - 2 יולי, 2019
אל על
LY 337
נשאר 9 מקומות
05:05
טיסת שכר
הערות: הטיסה בתהליך אישור מול רשות שדות התעופה. שעות הטיסה עלולות להשתנות
חזרה
אמסטרדם (AMS)
19:10
יום ב - 8 יולי, 2019
תל אביב (TLV)
00:35
יום ג - 9 יולי, 2019
אל על
LY 328
נשאר 9 מקומות
04:25
טיסת שכר
הערות: הטיסה בתהליך אישור מול רשות שדות התעופה. שעות הטיסה עלולות להשתנות
קטגוריה
StandardPackageName:
צרפת הולנד ובלגיה למשפחות#29095

מיסים
Included to price
  • כותרת צרפת, הולנד ובלגיה- אל הפארקים הגדולים באירופה- משפחות
  • מדינה הולנד , בלגיה , צרפת
  • לילות 6
  • שפה HE
  • טיול משפחות הקלאסי והטוב ביותר לערי הבירה והפארקים הגדולים של אירופה. נבלה בפארקי השעשועים הגדולים והמקסימים: אפטלינג שבהולנד ויורו דיסני שליד פריז. נהנה בעיר האורות – פריז הקסומה ובאתריה המרשימים. נתלהב מאמסטרדם התוססת, נסייר בכפרים הולנדים מסורתיים עם טחנות רוח ותעלות, ולא נדלג על ביקור בפארק מדורודם, מיני-הולנד שנמצא בהאג. נסיים בטעמי השוקולד המתוקים של בלגיה- נבקר בברוז`, "ונציה של בלגיה", בכיכר הגדולה והיפה ביותר באירופה שבבריסל.
יום 1 תל אביב – אמסטרדם ופארק מדורדם תל אביב - אמסטרדם ופארק מדורדם (סוג אירוח כולל ארוחת בוקר)
ניפגש בנמל התעופה בן גוריון לטיסת אל על ישירה לאמסטרדם, עיר הבירה המלהיבה של הולנד. לאחר הנחיתה וסידורים פורמליים בשדה התעופה, נתחיל את יומנו בפארק מדורודם – מיני הולנד, השוכן בעיר הבירה– דן האג. הפארק, שנחשב למתקדם מסוגו, מציג עשרות דגמים מוקטנים של מבנים וערים. נראה את שדה התעופה שעל נתיביו עומדים מטוסים קטנים, את טחנות הרוח ואת תעלותיה של אמסטרדם ונסייר בין שאר המוצגים המדהימים. בתום הסיור נמשיך לאמסטרדם, ונערוך סיור במהלכו נספוג את האווירה המדהימה של העיר: תעלות המים הרבות החוצות אותה, גשרים רבים ובתים צרים. נצפה על ארמון המלכה, תחנת הרכבת המרשימה, המדרחוב על שפע החנויות וכיכר הדאם המפורסמת. עוד נסייר בכיכר רמברנט ושוק הפרחים. נצפה בבית הכנסת הפורטוגזי של קהילת יוצאי ספרד ופורטוגל, ונשמע את סיפור הקהילה היהודית הפורטוגזית של אמסטרדם. המעוניינים יוכלו להיכנס (בתוספת תשלום) למוזיאון השעווה מדאם טוסו. בתום הסיור, ניסע למלוננו באזור.
יום 2 הולנד המסורתית: חיטהורן, וולנדם וזאנסה סכאנס הולנד המסורתית: חיטהורן, וולנדם וזאנסה סכאנס (סוג אירוח כולל ארוחת בוקר)
נקדיש את יומנו לביקור בסמליה של הולנד: נתחיל בכפר הולנדי יפהפה- הכפר חיטהורן. הכפר הציורי שוכן כולו על תעלות ובתיו המסורתיים מעוטרים בגגות קש. נסייר בכפר נצא לשייט בין תעלות הכפר ועד האגם. לאחר מכן נמשיך לביקור בכפר זאנסה סכאנס המשחזר את החיים כפי שהתנהלו במאה ה-17 בהולנד הכפרית ונתרשם מאופי החיים בהולנד העתיקה. נראה את טחנות הרוח, בתים כפריים, חנויות לממכר גבינות שמיוצרות בדרך הולנדית מסורתית, וכמובן חנויות של כפכפי העץ ההולנדיים. נמשיך לביקור בכפר הדייגים המסורתי וולנדם. בשעות הערב, המעוניינים יוכלו לצאת (בתוספת תשלום) לסיור ערב באמסטרדם.
יום 3 פארק אפטלינג פארק אפטלינג (סוג אירוח כולל ארוחת בוקר)
לאחר ארוחת הבוקר ועזיבת המלון, נצא לעוד יום של כיף, הפעם בפארק אפטלינג, פארק השעשועים הגדול בהולנד: 720 דונם של טירות אבירים ואגדות המתעוררות לחיים בפארק, ובנוסף, מתקני שעשועים רבים, רכבות הרים, מסלולי אבובים, מופעים ועוד... לאחר שנהנה מהמתקנים הרבים נצא בנסיעה דרומה ונחצה את הגבול למלוננו בבלגיה.
יום 4 ברוז` - בריסל ברוז` - בריסל (סוג אירוח כולל ארוחת בוקר)
לאחר ארוחת הבוקר, נצא לסיור בעיר ברוז` (Brugge ). העיר מכונה "ונציה של הצפון" והיא בנויה על עשרות תעלות מים החוצות אותה ומקנות לעיר נופך רומנטי ושלו. בשנת 2000 הכריזה אונסק"ו על העיר כאתר מורשת לשימור עולמי וזאת בזכות העיר העתיקה אשר השתמרה לאורך השנים ללא פגע. נתחיל את סיורנו בעיר בשוק הדגים הססגוני, נמשיך לכיכר השוק שם נראה את המגדל בעל 47 הפעמונים. נראה את בית העירייה ונמשיך לתצפית על כנסיית "הדם הקדוש" בה שמורים לפי האמונה הנוצרית טיפות מדמו של ישו. נמשיך את טיולנו בין סמטאותיה של העיר, נראה את הארכיטקטורה היפה שנשתמרה מימיי הביניים. בחלקו השני של היום נבקר בבריסל, עיר הבירה של בלגיה ושל האיחוד האירופאי. נצא לסיור באתרי העיר, הכולל כמובן את הכיכר המרכזית ופסלו של "הילד המשתין" סמל העיר. בתום הסיור, נשוב למלוננו.
יום 5 פריז פריז (סוג אירוח כולל ארוחת בוקר)
לאחר ארוחת הבוקר ועזיבת המלון, נחצה את הגבול לצרפת וניסע לפריז, עיר הבירה המפוארת. בהגיענו לעיר, נצא לסיור בעיר ונראה את מבניה המרשימים. נתחיל בכנסיית נוטרדאם ונשמע את הסיפור על הגיבן שגר במגדליה, נמשיך אל כיכר מוזיאון הלובר ובה נמצאת פירמידת הזכוכית המפורסמת שמהווה את הכניסה הייחודית למוזיאון. נצפה בשער הנצחון ונסייר בשדרה האלגנטית השאנז-אליזה. בשעות הערב, המעוניינים יוכלו לצאת (בתוספת תשלום) לסיור ערב בעיר האורות הכולל שייט על נהר הסיין. לינה בפריז.
יום 6 דיסני-לנד דיסני-לנד (סוג אירוח כולל ארוחת בוקר)
יום של כיף לפנינו בפארק השעשועים הידוע בעולם – דיסנילנד. עולם האגדות של וולט דיסני המוכר לנו מהסרטים המצוירים, מתעורר לחיים בפארק הקסום בו נוכל לפגוש את הדמויות האהובות משלגיה ועד מיקי מאוס. נותיר זמן ל"השתוללות" כיפית על המתקנים הרבים והמטורפים שבפארק. לאחר מכן, נשוב למלוננו.
יום 7 פריז – תל אביב פריז - תל אביב (סוג אירוח כולל ארוחת בוקר)
לאחר ארוחת הבוקר ועזיבת המלון, נצא בנסיעה לאורך נהר הסיין, החוצה את פריז, אל מגדל מונפרנס ונצפה מקומתו ה-59 על אחת הערים היפות בתבל. לא נפסח על תצפית מרהיבה אל מגדל אייפל והגנים היפהפיים שמקיפים אותו. בהתאם לשעת הטיסה, נותיר זמן פנוי ל"שוטטות" בכיכרות העיר ובין סמטאותיה ורחובותיה הייחודיים של העיר אשר העניקו לה את קסמה המיוחד. לאחר מכן, ניסע לשדה התעופה הבינלאומי של פריז לטיסת אל על חזרה לתל אביב.
הרכב חדר הערה מחיר
Standard $2,598
Standard $1,599
Standard $3,897
Standard Child age: 2-16 (price: 979.00); $3,577
3 סוגי חדרים נוספים
סה״כ: $2,598 סה"כ ממוצע לנוסע: $
Google Static Map

לא קלענו בדיוק? כנסו למנוע החדשני שלנו

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה
Top