Skip to main content
פרטי המוצר
פרטי המזמין
תשלום
אישור הזמנה

פרטי החבילה

תאריך יציאה יום א - 30 יוני, 2019
תאריך חזרה יום א - 7 יולי, 2019
מס' לילות 7 לילות
יציאה מ תל אביב - TLV Ben Gurion International
נחיתה ב אמסטרדם - AMS Amsterdam-Schiphol
חבילה חלומות מתגשמים הולנד, בלגיה, צרפת
חברת תעופה אל על / אל על
משך טיסה כולל 5 שעות 5 דקות / 4 שעות 30 דקות
סוג החבילה טיול מאורגן (אמסטרדם)
הרכב 2 מבוגרים
סה"כ ממוצע לנוסע 1193
יציאה
תל אביב (TLV)
04:50
יום א - 30 יוני, 2019
אמסטרדם (AMS)
08:55
יום א - 30 יוני, 2019
אל על
LY 5425
נשאר 9 מקומות
05:05
טיסת שכר
הערות: טיסה זו אושרה סופית ע``י מנהל התעופה האזרחית
חזרה
אמסטרדם (AMS)
10:00
יום א - 7 יולי, 2019
תל אביב (TLV)
15:30
יום א - 7 יולי, 2019
אל על
LY 5426
נשאר 9 מקומות
04:30
טיסת שכר
הערות: טיסה זו אושרה סופית ע``י מנהל התעופה האזרחית
קטגוריה
Standard Room


קוד הטיול: FAA טיסות לא כוללות ארוחות

מיסים
Included to price
 • כותרת חלומות מתגשמים הולנד, בלגיה, צרפת
 • מדינה הולנד , צרפת
 • לילות 7
 • שפה HE

 • כולל :
  טיסת שכר; מיסי נמל והיטלים כפי שהם ידועים וכפופים לכל שינוי של חברת התעופה.; לינה בבתי מלון בדרגת 3*; כלכלה על בסיס ארוחת בוקר קונטיננטלית; העברות, סיורים ודמי כניסה כמפורט במסלול; מלווה קבוצה ישראלי; ;
  לא כולל :
  ביטוחים; הוצאות אישיות; טיפ למדריך הישראלי; סיורי הבחירה; סבלות; מוטל מס עירוני על בתי המלון, אותו יגבו ישירות מהלקוחות בהתאם למספר הימים בו שהו בבית המלון; תשר לנותני שירותים בחו"ל; ;
  אטרקציה :
  ; ; ; ; ; ; ;
  הערות :
  בתי המלון ממוקמים בפרוורי הערים, בקרבה לאזורי תעשיה, או בסמוך לכבישים מהירים, וזאת על מנת ליצור גישה נוחה לדרכים המובילים ליעדי הטיול בצורה נוחה ומהירה. נוסע, המעוניין לטייל בכוחות עצמו, להשתמש באמצעי התחבורה השונים המצויים בקרבת בתי המלון. במקרים רבים זהו רק שירות מוניות המוביל אל העיר הקרובה; ייתכנו שינויים בסדר התוכנית הכתובה, לרבות שינויים בסדר הביקורים באתרים לאורך המסלול, הנובעים מלוח המראות ונחיתות של הטיסות, ואילוצי אופרציה שונים ומורכבים. לעיתים אף ייתכנו ויתורים על חלק ממקומות הביקור תוך מתן תחליף במקום, וזאת אף לאחר היציאה מהארץ.; המחיר אינו כולל מס עירוני, תשלום מול המלון ישירות.; במקרה בו הטיסה חוזרת לארץ בשעות הלילה, ובתוכנית הטיול כתוב ביום האחרון רק העברה לשדה, תוצע לנוסעים סיור בחירה נוסף.; בתי המלון המשמשים טיולים מאורגנים אינם נמצאים במרכז הערים ותמיד ממוקמים מחוץ לערים.; מחיר ילד תקף בחדר הורים (ילדים מגיל 0 עד 12); עלויות סיורי הבחירה, עשויים להשתנות מעת לעת, בשל שינויים בעלויות מרכיבי הסיור.; יתכנו ימי בחירה נוספים שאינם מוזכרים במפורש בתוכנית, וזאת בשל טיסה מוקדמת ליעד או יציאה מאוחרת מהיעד.; לחברת קווי חופשה אין אחריות ו/ או השפעה על זמינות המתקנים הפתוחים לציבור בפארקי השעשועים השונים. לעיתים פארקי השעשועים מבצעים עבודות תחזוקה ושיפוצים בחלק מן המתקנים וכתוצאה מכך הם אינם פתוחים לשימוש הציבור, אנא קחו זאת לתשומת ליבכם.; ברוב בתי המלון באירופה המיטות הן מסוג טווין ( מיטות נפרדות) ולא מיטות זוגיות; בהזמנת תינוק בחדר זוגי, לינתו תהיה במיטת ההורים; יש לקחת בחשבון כי בחלק מבתי המלון/ חדרי המלון לא קיים מיזוג אויר. כמו כן על שימוש בחדר עם מיזוג אויר, בית המלון רשאי לדרוש תשלום נוסף במקום; ברוב בתי המלון אין מעליות; לאור המודעות העולמית לאיכות הסביבה, חיסכון באנרגיית חשמל ושמירה על מקורות המים, רוב בתי המלון מחליפים את המגבות בתדירות נמוכה יותר (יתכן גם אחת לשלושה ימים). לקוח המעוניין בהחלפת מגבות בתדירות גבוהה יותר, יבצע זאת מול צוות המלון בתוספת תשלום.; יתכנו טיולים ממשותפים עם טיולי משפחות; ;
יום 1 תל אביב - אמסטרדם - בלגיה (סוג אירוח B/B)
המראה לשדה התעופה באמסטרדם, עם הנחיתה נצא לסיור הכרות קצר באמסטרדם, עיר התעלות והגשרים הקסומים, המכונה גם "ונציה של הצפון". בתום הביקור נסיעה לבלגיה לעבר בית המלון.
יום 2 יום 2: בלגיה – צרפת (סוג אירוח B/B)
עם בוקר נצא לכיוון פריז. עם ההגעה, תהייה אפשרות להצטרף לסיור בחירה. המעוניינים יצאו (בתשלום) לסיור הכרות ראשוני ממנו ניתן להתרשם מיופי העיר המבנים, הארכיטקטורה וקו השמים המרשים. במהלך הסיור נצא לשייט על נהר הסיין. נוכל לקבל נקודות מבט שונות מקו המים ןמן היבשה על העיר הכי יפה, בין היתר על שער הנצחון, שד` השאנז אליזה, כיכר אטואל, כיכר הקונקורד, תצפית אל מגדל אייפל, גשרי העיר, תצפית אל קתדרלת נוטרדאם הנודעת מסיפורו של ויקטור הוגו.
יום 3 פארק השעשועים "יורודיסני" (סוג אירוח B/B)
שעשועים, רכבות והמון מתקנים, והפעם בממלכתו הקסומה של וולט דיסני. נעוף על כנפי הדמיון בארץ הפנטזיות, נפגוש פיראטים בארץ ההרפתקאות ונטוס לחלל בארץ המחר. נפגוש את דמויותיו המפורסמות של וולט דיסני בתהלוכות המרהיבות ובערב נשוב למלון עייפים אך מלאי חוויות.
יום 4 פריז (סוג אירוח B/B)
עם בוקר נצא לסיור מקיף בעיר הכולל את, החלק היהודי של העיר - אזור ה"מארה" המשנה את פניו והופך להיות ה"וויליג`" של פריז. נראה את כיכר הבסטיליה והאזור המתחדש, הוטל דה וויל, הככרות ובתי האצילים, שדרת החנויות, נעפיל לגבעת הסאקרה קאר, הנחשבת גם גבעת האומנים, לתצפית על העיר.
יום 5 בריסל - הולנד (סוג אירוח B/B)
נסיעה צפונה לכיוון הולנד, בדרך נעצור לביקור ונקדיש אותו לבירת בלגיה, בריסל, האוחזת גם בתואר בירת אירופה, בה שוכנים מוסדות האיחוד הארופי, הנציבות ומועצת האיחוד. נערוך סיור במהלכו נבקר בכיכר הגדולה, הנחשבת כיום לכיכר היפה באירופה. נסייר בכיכר ונצפה על בית העירייה הבנוי בסגנון גותי מרשים. בתום הסיור נמשיך לבית המלון בהולנד.
יום 6 חיטהורן ואמסטרדם (יום בחירה) (סוג אירוח B/B)
יום חופשי. המעוניינים יוכלו לצאת (בתשלום) לחיטהורן, עיירה בה החיים מתניידים על גבי סירות במעברים בין התעלות המשמשות רחובות וכבישים, בתום ביקור טבע קסום ומופלא זה נמשיך לעיר התעלות והגשרים המופלאה, אמסטרדם. בתום הביקור חזרה לבית המלון.
יום 7 פארק אפטלינג (סוג אירוח B/B)
יום של כייף לפנינו, בבילוי בפארק השעשועים "אפטלינג", פארק המבוסס על סיפורי אגדות. נבקר בעולמו של עלי באבא, נערוך שייט אבובים, נזחל במזחלות שלג, נדהר ברכבות, נבקר בבית הרוחות, ביער האגדות ואולי נוכל לפגוש את כיפה אדומה או שלגיה....
יום 8 אמסטרדם– תל אביב (סוג אירוח B/B)
העברה שלדה התעופה וטיסה חזרה לארץ.
הרכב חדר הערה מחיר
Standard Room 2,386
Standard Room 1,663
Standard Room 3,579
Standard Room Child age: 2-12 (price: 1093.00); 3,479
3 סוגי חדרים נוספים
סה״כ: €2,386 סה"כ ממוצע לנוסע: €
Google Static Map

לא קלענו בדיוק? כנסו למנוע החדשני שלנו

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה
Top