להזמנות:
03-7777-333
כניסה לפייסבוק מבצעים חמים
קבל מבצעים למייל בזמן אמת

חיפוש טיולי משפחות

  :מדינה

טיולים ונופש למשפחות

בחרנו להציע לכם מגוון של חופשות משפחתיות אשר יאפשרו לכם לבלות את חופשות החגים בנעימים , עם הילדים. בכל גיל. לרשותכם חופשות ערים, בעיקר באירופה המערבית, חופשות עם שמש –ים באיי יוון, חופשות בתאילנד למשפחות וכמובן טיולים מאורגנים למשפחות לאירופה, ארה"ב והמזרח. הטרנד המשפחתי החדש הינו כפרי נופש, המאפשר לכם חוויה משפחתית אמיתית בכפרי נופש בהולנד , איטליה, גרמניה ועוד.
לבחירתכם, מגוון חופשות משפחתיות וטיולים מאורגנים למשפחות לקיץ 2014. ההרשמה בעיצומה.

את כל אלו, ועוד, תוכלו למצוא כאן. חופשה מהנה עם הילדים, ואורך רוח

חופשות משפחתיות ודילים מומלצים למשפחות


למה טיול מאורגן למשפחות?

בדמיון- אתם משפחה מאושרת, הנוסעת בטויטה קורולה בכביש המהיר המחבר בין רומא לאגם גארדה, הוא נוהג, את לצידו, מחזיקה על ברכייך את המפות ומנווטת את דרככם. שני הילדים יושבים חגורים מאחור , נהנים מהנוף , והגדולה אף מקריאה לכולכם טקסט ממדריך איטליה. פסטורלי וקסום. זהו שלא.

בפועל- שני הילדים צורחים מאחורה, שלא לדבר תולשים זו שערותיו של זה, את כרגע שפכת את הקפה שלך על המפות, ופספסתם את הפניה. אין לכם מושג איפה תשנו הלילה כי אתם "בטיול זורם", בעלך גמור כבר מהנהיגה וממש לא בא לך להחליף אותו. משחקי החברה באוטו עם הילדים כבר ממש אבל ממש הוציאו לך כל קסם מאיטליה.

יש פתרון- עם ילדים. רק טיול משפחות מאורגן. יש שני מדריכים, אחד לכולם ואחד לפעלולים עם הילדים, הילדים פוגשים ילדים, אתם פוגשים מבוגרים, אף אחד מכם לא צריך לנהוג,לא צריך לנווט, הכל מתואם, סגור, משולם מראש, ויש מי שמספר לכם על איטליה..

כפרי נופש למשפחות

יותר ויותר משפחות ישראליות בוחרות לבלות את החופשה המשפחתית בכפרי הנופש היפהפיים הפזורים ברחבי אירופה.

מרבית כפרי הנופש הינם בהולנד, צרפת, איטליה,בלגיה וגרמניה. מרביתם דומים מאד אחד לשני וכוללים מתקנים רבים לילדים, המון טבע ונוף משגע. בכפרי הנופש בקתות במספר גדלים המיועדות למשפחות. בבקתה מספר חדרים, מטבח ולמעשה זהו בית פרטי לכל דבר. בו ניתן לבלות בצוותא, לבשל, להנות מפרטיות ועם זאת לבלות עם משפחות נוספות ולהשתתף בפעילויות הרבות בכפר. בכפרים מתקני שעשועים , בריכות שחיה, פארקים,פעילויות ספורט ועוד. ניתן לשכור רכב לתקופת החופשה ולהנות מטיולים באזור או בערים הסמוכות. בשל האופי השונה של החופשה, בד"כ יוצא משתלם מאד למשפחות עם שניים או שלשה ילדים, הן בחוויה, והן במחיר. מומלץ מאד למספר משפחות הנוסעות יחדיו לחופשה. באיטליה- כפרי נופש רבים באגם גארדה, בהולנד- כפרי נופש רבים סמוכים לאמסטרדם, ובגרמניה- מרבית כפרי הנופש הינם ביער השחור.
כפרי נופש למשפחות,   כפרי נופש באגם גארדה,   חבילות נופש זולות , חבילות נופש לכל העולם, חבילות משפחתיות, קלאבים למשפחות, טיולים מאורגנים למשפחות