03-715-9999
Skip to main content
פרטי המוצר
פרטי המזמין
תשלום
אישור הזמנה

פרטי החבילה

תאריך יציאה יום א - 25 יוני, 2017
תאריך חזרה יום ב - 3 יולי, 2017
מס' לילות 8 לילות
יציאה מ תל אביב - TLV Ben Gurion International
נחיתה ב טיביליסי - TBS Novo Alexeyevka
חבילה מאורגן ג`יפים 7- טיול ג’יפים מאורגן לגאורגיה כולל הקווקז העליון, קווקז תחתון , ים שחור ובטומי
חברת תעופה ישראייר / ישראייר
משך טיסה כולל 2 שעות 50 דקות / 2 שעות 35 דקות
סוג החבילה טיול מאורגן (טיביליסי)
הרכב 2 מבוגרים
סה"כ ממוצע לנוסע $1299
יציאה
תל אביב (TLV)
19:40
יום א - 25 יוני, 2017
טיביליסי (TBS)
23:05
יום א - 25 יוני, 2017
ישראייר
6H 891
נשאר 6 מקומות
02:50
טיסת שכר
הערות: הטיסה מאושרת
חזרה
טיביליסי (TBS)
00:15
יום ב - 3 יולי, 2017
תל אביב (TLV)
01:50
יום ב - 3 יולי, 2017
ישראייר
6H 892
נשאר 6 מקומות
02:35
טיסת שכר
הערות: הטיסה מאושרת
קטגוריה
Standard
מיסים
Included to price
  • כותרת מאורגן ג'יפים 7- טיול ג’יפים מאורגן לגאורגיה כולל הקווקז העליון, קווקז תחתון , ים שחור ובטומי
  • מדינה גרוזיה
  • לילות 8
  • שפה HE
  • החבילה כוללת: טיסות ישירות. העברות מהשדה למלון ובחזרה. ג'יפ גדול ונוח לכל ארבעה לא כולל דלק. דלק כ 50 יורו לאדם בג'יפ ל 4 לכל התקופה. תוספת 150 דולר לאדם ל 2 בג'יפ עד גמר המלאי. לינה במלונות בדרגת תיירות טובה לאורך המסלול. מדריך דובר עברית מצוות דורון טרוול. אירוח על בסיס חצי פנסיון - ארוחת בוקר + ערב, כולל ארוחת ערב מסורתית ואותנטית ומופע פולקלור באחד מימי הטיול. מכשיר קשר בכל ג'יפ. כניסות לאתרים: לאתרי הסקי ולרכבל בטביליסי. ***המראה לאחר חצות***
יום 1 טיסה משדה התעופה בן גוריון על פי השעה הנקובה בכרטיס. יש להגיע לשדה התעופה כ- 3 שעות לפני השעה הנקובה בכרטיס הטיסה. בשדה התעופה בטביליסי או בבטומי נפגש ביציאה מאולם איסוף המזוודות ליד בנק אוף גאורגיה (קאונטר בצבע כתום להחלפת כסף) הממוקם באולם מקבלי הפנים בשטח המקורה. העברה למלון במרכז טביליסי או בבטומי. (סוג אירוח חצי פנסיון)
טיסה משדה התעופה בן גוריון על פי השעה הנקובה בכרטיס. יש להגיע לשדה התעופה כ- 3 שעות לפני השעה הנקובה בכרטיס הטיסה. בשדה התעופה בטביליסי או בבטומי נפגש ביציאה מאולם איסוף המזוודות ליד בנק אוף גאורגיה (קאונטר בצבע כתום להחלפת כסף) הממוקם באולם מקבלי הפנים בשטח המקורה. העברה למלון במרכז טביליסי או בבטומי.
יום 2 הבוקר נצא לטייל בחבל היין "קאחתי" הממוקם באזור המזרחי של גאורגיה עתיר בגפנים ויקבים. ניסע בדרכי עפר דרך כפרים שתושביהם חיים כמו לפני מאות שנים. נבקר באחד מבתי הכפר לחוות חוויה אותנטית זו. לדעת הגאורגים גאורגיה היא ארץ המוצא של היין. קיים מחקר ארכיאולוגי המציג עדויות לקיומה של תרבות יין בגאורגיה לפני 7000 שנה. רבים מאמינים כי המילה האנגלית “wine“ נגזרת מן המילה הגאורגית “gvino“. היין ממלא תפקיד מרכזי בטקס הכנסת האורחים הגאורגי ומשמש כסמל לידידות. נבקר בעיירה ציורית מדהימה ששמה "סיגנארי", אשר שוחזרה לאחרונה וידועה כ“מלכת היופי“ של העיירות בגאורגיה. עיירה זו הממוקמת על פסגת גבעת "קאחתי מסוגרת בחומות המגן הארוכות הסובבות אותה. החומות נבנו בימיו של המלך ארקלה השני במחצית השנייה של המאה ה-18. לאורך החומה 26 מגדלים הנקראים על שמם של כל אחד מכפרי הסביבה. המקום שימש בעבר כמקום מפלט. מהעיר נצפה לעבר נופים נהדרים של עמק "אלאזאני" והרי הקווקז הגבוהים. בשעות אחר הצהריים, נאכל ארוחה גיאורגית טיפוסית שכוללת יין שיוצר בייצור ביתי. נשתה כוס לחיים בהנחיתו של “הטמאדה“ ונלמד את מנהגי השולחן הגאורגי. (הארוחה אינה כלולה בחבילה וניתנת בתשלום ע"פ החלטת / בקשת המשתתפים בטיול ובתיאום עם המדריך). נצפה בתהליך האפייה של ה“פורי“ הלחם הגאורגי ובתהליך הכנתו של הממתק הגאורגי “צורצחלה“ העשוי מאגוזי מלך העטופים במרקחת ענבים. את ארוחת הערב נאכל במסעדה מקומית אותנטית בשילוב מופע פולקלור. נלון בטביליסי או בסיגנרי. (סוג אירוח חצי פנסיון)
הבוקר נצא לטייל בחבל היין "קאחתי" הממוקם באזור המזרחי של גאורגיה עתיר בגפנים ויקבים. ניסע בדרכי עפר דרך כפרים שתושביהם חיים כמו לפני מאות שנים. נבקר באחד מבתי הכפר לחוות חוויה אותנטית זו. לדעת הגאורגים גאורגיה היא ארץ המוצא של היין. קיים מחקר ארכיאולוגי המציג עדויות לקיומה של תרבות יין בגאורגיה לפני 7000 שנה. רבים מאמינים כי המילה האנגלית “wine“ נגזרת מן המילה הגאורגית “gvino“. היין ממלא תפקיד מרכזי בטקס הכנסת האורחים הגאורגי ומשמש כסמל לידידות. נבקר בעיירה ציורית מדהימה ששמה "סיגנארי", אשר שוחזרה לאחרונה וידועה כ“מלכת היופי“ של העיירות בגאורגיה. עיירה זו הממוקמת על פסגת גבעת "קאחתי מסוגרת בחומות המגן הארוכות הסובבות אותה. החומות נבנו בימיו של המלך ארקלה השני במחצית השנייה של המאה ה-18. לאורך החומה 26 מגדלים הנקראים על שמם של כל אחד מכפרי הסביבה. המקום שימש בעבר כמקום מפלט. מהעיר נצפה לעבר נופים נהדרים של עמק "אלאזאני" והרי הקווקז הגבוהים. בשעות אחר הצהריים, נאכל ארוחה גיאורגית טיפוסית שכוללת יין שיוצר בייצור ביתי. נשתה כוס לחיים בהנחיתו של “הטמאדה“ ונלמד את מנהגי השולחן הגאורגי. (הארוחה אינה כלולה בחבילה וניתנת בתשלום ע"פ החלטת / בקשת המשתתפים בטיול ובתיאום עם המדריך). נצפה בתהליך האפייה של ה“פורי“ הלחם הגאורגי ובתהליך הכנתו של הממתק הגאורגי “צורצחלה“ העשוי מאגוזי מלך העטופים במרקחת ענבים. את ארוחת הערב נאכל במסעדה מקומית אותנטית בשילוב מופע פולקלור. נלון בטביליסי או בסיגנרי.
יום 3 הבוקר ניסע לכיוון "קאזבגי" דרך נופים הרריים מדהימים. נצפה לעבר הרים המתנשאים לגובה של כ-5000 מטר. ניסע לאגם "זינוואלי" אשר מימיו מוזרמים לתחנת כוח המייצרת את החלק הארי מתצרוכת החשמל של טיבליסי רבתי. נמשיך בנסיעה למבצר "אנאנורי" אשר שימש מקום התבצרותם של ראשי השבטים הארגאווים בעבר. נחצה את הגבול הגיאוגרפי בין אירופה לאסיה ונמשיך לקווקז הגבוה. נבקר במונומנט האחווה שהוקם על ידי הרוסים לציון 200 שנות ידידות בין המדינות. נמשיך בנסיעה באיזורים הרריים מרהיבים בכביש המוביל אל עבר הר הגעש הכבוי "קאזבגי". ההר השני בגובהו בגאורגיה המתנשא לגובה של 5047 מ‘. ההר מכונה על ידי המקומיים “הקרחון“, שכן פסגתו מושלגת במהלך כל ימות השנה ונופו הוא מן המרהיבים בקווקז. נבקר בכנסיית השילוש הקדוש ממנה נשקף הר קאזבגי המרהיב. נלון בטביליסי או בקווקז. (סוג אירוח חצי פנסיון)
הבוקר ניסע לכיוון "קאזבגי" דרך נופים הרריים מדהימים. נצפה לעבר הרים המתנשאים לגובה של כ-5000 מטר. ניסע לאגם "זינוואלי" אשר מימיו מוזרמים לתחנת כוח המייצרת את החלק הארי מתצרוכת החשמל של טיבליסי רבתי. נמשיך בנסיעה למבצר "אנאנורי" אשר שימש מקום התבצרותם של ראשי השבטים הארגאווים בעבר. נחצה את הגבול הגיאוגרפי בין אירופה לאסיה ונמשיך לקווקז הגבוה. נבקר במונומנט האחווה שהוקם על ידי הרוסים לציון 200 שנות ידידות בין המדינות. נמשיך בנסיעה באיזורים הרריים מרהיבים בכביש המוביל אל עבר הר הגעש הכבוי "קאזבגי". ההר השני בגובהו בגאורגיה המתנשא לגובה של 5047 מ‘. ההר מכונה על ידי המקומיים “הקרחון“, שכן פסגתו מושלגת במהלך כל ימות השנה ונופו הוא מן המרהיבים בקווקז. נבקר בכנסיית השילוש הקדוש ממנה נשקף הר קאזבגי המרהיב. נלון בטביליסי או בקווקז.
יום 4 הבוקר נסע לכיוון מנזר ג‘וורי, אחד המנזרים היפים והחשובים בגאורגיה.משם נמשיך למצחטה שהיא אחת הערים המעניינות במדינה והמקום הטוב ביותר ללמוד על ההיסטוריה הגאורגיאנית .העיר ששימשה כבירתה של גאורגיה בין המאה ה 3 - לפנה“ס ועד המאה ה 5 - לספירה, זוהי העיר בו קיבלה גאורגיה על עצמה את הנצרות. מצחטה היא מקום מצוין לראות דוגמאות לאדריכלות גאורגיאנית מוקדמת וזו נמצאת באתרים המרכזיים של העיר. מצחטה נמצאת במרחק של כחצי שעה נסיעה מעיר הבירה ומהווה מרכז דתי של גאורגיה היושבת על מפגש הנהרות מטקווארי וארגווי. משם נסע לגורי, עיר הולדתו של סטאלין,שליטה לשעבר של ברית המועצות. מוזר כיצד העריץ זוכה להערכה רבה עד עצם היום הזה על ידי בני עירו .נטייל סביב המוזיאון שניבנה עבורו ונתארח במשרדו ובקרון הרכבת ששימש אותו במשך שנים לכל נסיעותיו מכיוון שלסטאלין היה פחד מטיסות. נצא לביקור בפארק הלאומי חרגולי בבורג'ומי. פארק זה הוא הגדול ביותר באירופה ומשתרע על יותר מ-300,000 דונם המהווים 7.6% משטחה של גאורגיה. הפארק הוכר כשמורת טבע כבר בתחילת המאה הקודמת, עובדה שתרמה לשימור החי והצומח. העיירה בורג'ומי שוכנת על גדות נהר המטקווארי הידועה כעיר נופש עם מרחצאות מרפא. בורג'ומי הייתה חביבה במיוחד על בכירי הממשל של ברית המועצות לשעבר. נשתה מהמים המפורסמים הנקראים "מיי בורג'ומי" . נלון בבקוראני / בורגומי. (סוג אירוח חצי פנסיון)
הבוקר נסע לכיוון מנזר ג‘וורי, אחד המנזרים היפים והחשובים בגאורגיה.משם נמשיך למצחטה שהיא אחת הערים המעניינות במדינה והמקום הטוב ביותר ללמוד על ההיסטוריה הגאורגיאנית .העיר ששימשה כבירתה של גאורגיה בין המאה ה 3 - לפנה“ס ועד המאה ה 5 - לספירה, זוהי העיר בו קיבלה גאורגיה על עצמה את הנצרות. מצחטה היא מקום מצוין לראות דוגמאות לאדריכלות גאורגיאנית מוקדמת וזו נמצאת באתרים המרכזיים של העיר. מצחטה נמצאת במרחק של כחצי שעה נסיעה מעיר הבירה ומהווה מרכז דתי של גאורגיה היושבת על מפגש הנהרות מטקווארי וארגווי. משם נסע לגורי, עיר הולדתו של סטאלין,שליטה לשעבר של ברית המועצות. מוזר כיצד העריץ זוכה להערכה רבה עד עצם היום הזה על ידי בני עירו .נטייל סביב המוזיאון שניבנה עבורו ונתארח במשרדו ובקרון הרכבת ששימש אותו במשך שנים לכל נסיעותיו מכיוון שלסטאלין היה פחד מטיסות. נצא לביקור בפארק הלאומי חרגולי בבורג'ומי. פארק זה הוא הגדול ביותר באירופה ומשתרע על יותר מ-300,000 דונם המהווים 7.6% משטחה של גאורגיה. הפארק הוכר כשמורת טבע כבר בתחילת המאה הקודמת, עובדה שתרמה לשימור החי והצומח. העיירה בורג'ומי שוכנת על גדות נהר המטקווארי הידועה כעיר נופש עם מרחצאות מרפא. בורג'ומי הייתה חביבה במיוחד על בכירי הממשל של ברית המועצות לשעבר. נשתה מהמים המפורסמים הנקראים "מיי בורג'ומי" . נלון בבקוראני / בורגומי.
יום 5 הבוקר ניסע לאגם טבצקורי היפה המוקף פסגות גבוהות והרי געש כבויים, משם ניסע לעיר המערות ורדזיה אשר נבנתה במאה ה- 12 כחלק ממערך ההגנה של גאורגיה מפני התוקפנות של שכנתה מדרום טורקיה: 13 קומות, 2000 חדרים, מאגרי מים ותעלת מילוט. נבקר בכנסיה שנחצבה בסלע ע"י המלכה תמר ושם נראה את דיוקן המלכה טרם נישואיה. לעת ערב נצא בדרך המרהיבה לכיוון בטומי עיירת הנופש המקסימה השוכנת למרגלות הים השחור ונחשבת לאחת היפות בערי גאורגיה. נלון בבטומי או בסביבתה. (סוג אירוח חצי פנסיון)
הבוקר ניסע לאגם טבצקורי היפה המוקף פסגות גבוהות והרי געש כבויים, משם ניסע לעיר המערות ורדזיה אשר נבנתה במאה ה- 12 כחלק ממערך ההגנה של גאורגיה מפני התוקפנות של שכנתה מדרום טורקיה: 13 קומות, 2000 חדרים, מאגרי מים ותעלת מילוט. נבקר בכנסיה שנחצבה בסלע ע"י המלכה תמר ושם נראה את דיוקן המלכה טרם נישואיה. לעת ערב נצא בדרך המרהיבה לכיוון בטומי עיירת הנופש המקסימה השוכנת למרגלות הים השחור ונחשבת לאחת היפות בערי גאורגיה. נלון בבטומי או בסביבתה.
יום 6 בבטומי מחכה לנו חוף ים, טיילת ארוכה, גנים בוטניים ומזרקת מים אורקולית. העיר מתפתחת בקצב מדהים והמטייל בה מרגיש אווירה של עיר נופש. לקראת הצהריים נסע לעבר קוטאיסי. קוטאיסי העיר השנייה בגודלה בגאורגיה, היא אחת הערים היפות והעתיקות במדינה. העיר ששוכנת במערב גאורגיה, על גדות נהר ה .Rioni העיר שימשה כבירת האזור מספר פעמים במהלך ההיסטוריה וקיימים בה אתרים ארכיאולוגיים רבים. נלון בקוטאיסי או בסביבתה. (סוג אירוח חצי פנסיון)
בבטומי מחכה לנו חוף ים, טיילת ארוכה, גנים בוטניים ומזרקת מים אורקולית. העיר מתפתחת בקצב מדהים והמטייל בה מרגיש אווירה של עיר נופש. לקראת הצהריים נסע לעבר קוטאיסי. קוטאיסי העיר השנייה בגודלה בגאורגיה, היא אחת הערים היפות והעתיקות במדינה. העיר ששוכנת במערב גאורגיה, על גדות נהר ה .Rioni העיר שימשה כבירת האזור מספר פעמים במהלך ההיסטוריה וקיימים בה אתרים ארכיאולוגיים רבים. נלון בקוטאיסי או בסביבתה.
יום 7 הבוקר נסע לכיוון שמורת הטבע סטפליה שהיא אתר היסטורי נדיר ביותר המשלב בתוכו אתרים גיאולוגיים, פליאונטולוגיים, בוטניים ומערות נדירות ביותר. בשנת 1933 נמצאו שרידי טביעות רגל של דינוזאורים. השמורה מאופיינת בנוף הררי בגובה של 500 מ' מעל פני הים. במרחק קצר מהעיר קוטאיסי נבקר במערת הנטיפים המרהיבה ביופייה . בשעות הצהריים ניסע חזרה לטביליסי. ככל שיותיר הזמן נערוך סיור ברחבי העיר, נצעד לאורך שד' רוסטבלי , נתרשם משחזור המבנים שנעשה ביד אומן ומהשיפוץ המוקפד שנערך בכל בניין ובניין. נחלוף על פני בניין האופרה ובניין הפרלמנט. משם נמשיך לכיכר החופש, אל הרובע העתיק בו נבקר במרחצאות הגופרית, ברובע היהודי ובבית הכנסת. נבקר במבצר נאריקאלה ובתצפית המרהיבה המשקיפה על כל העיר. נמשיך לטייל במדרחוב שארדן אשר שופץ ושוחזר. בתוך סמטאותיו הוקמו מסעדות, בתי קפה וגלריות לאומנות. נטייל ברחובותיה המרכזיים של העיר, נקנה מזכרות ובערב נקיים מסיבת סיום. נלון במרכז טביליסי. (סוג אירוח חצי פנסיון)
הבוקר נסע לכיוון שמורת הטבע סטפליה שהיא אתר היסטורי נדיר ביותר המשלב בתוכו אתרים גיאולוגיים, פליאונטולוגיים, בוטניים ומערות נדירות ביותר. בשנת 1933 נמצאו שרידי טביעות רגל של דינוזאורים. השמורה מאופיינת בנוף הררי בגובה של 500 מ' מעל פני הים. במרחק קצר מהעיר קוטאיסי נבקר במערת הנטיפים המרהיבה ביופייה . בשעות הצהריים ניסע חזרה לטביליסי. ככל שיותיר הזמן נערוך סיור ברחבי העיר, נצעד לאורך שד' רוסטבלי , נתרשם משחזור המבנים שנעשה ביד אומן ומהשיפוץ המוקפד שנערך בכל בניין ובניין. נחלוף על פני בניין האופרה ובניין הפרלמנט. משם נמשיך לכיכר החופש, אל הרובע העתיק בו נבקר במרחצאות הגופרית, ברובע היהודי ובבית הכנסת. נבקר במבצר נאריקאלה ובתצפית המרהיבה המשקיפה על כל העיר. נמשיך לטייל במדרחוב שארדן אשר שופץ ושוחזר. בתוך סמטאותיו הוקמו מסעדות, בתי קפה וגלריות לאומנות. נטייל ברחובותיה המרכזיים של העיר, נקנה מזכרות ובערב נקיים מסיבת סיום. נלון במרכז טביליסי.
יום 8 במידה והטיסה בערב נאריך את הטיול בקווקז הנמוך ביום 7 ואת הטיול בטביליסי נערוך ביום 8. במידה והטיסה בבוקר, נשכים קום ונטוס לישראל מלאי חוויות מאחת המדינות היפות בעולם, מהכנסת האורחים הגאורגיאנית המיוחדת ומהמטבח המשובח שלה. (סוג אירוח חצי פנסיון)
במידה והטיסה בערב נאריך את הטיול בקווקז הנמוך ביום 7 ואת הטיול בטביליסי נערוך ביום 8. במידה והטיסה בבוקר, נשכים קום ונטוס לישראל מלאי חוויות מאחת המדינות היפות בעולם, מהכנסת האורחים הגאורגיאנית המיוחדת ומהמטבח המשובח שלה.
הרכב חדר הערה מחיר
Standard $2,598
סה״כ: $2,598 סה"כ ממוצע לנוסע: $
Google Static Map
מצאנו הצעות נוספות עבורך בבאטומי
גאורגיה מאורגן 7 ימים
החל מ $949 ממוצע/אדם

גאורגיה מאורגן 7 ימים

גיאורגיה מקיף ללא ימים חופשיים
החל מ $980 ממוצע/אדם

גיאורגיה מקיף ללא ימים חופשיים

מאורגן ג`יפים 7- טיול ג’יפים מאורגן לגאורגיה כולל הקווקז העליון, קווקז תחתון , ים שחור ובטומי
החל מ $1,299 ממוצע/אדם

מאורגן ג`יפים 7- טיול ג’יפים מאורגן לגאורגיה כולל הקווקז העליון, קווקז תחתון , ים שחור ובטומי

Top