5 ימים

מילאנו – נופים ואגמים
כולל אגם מגורה, אגם קומו וטיול בשוויץ

 

יום 1 ת"א – מילאנו (אגם מג’ורה)
ניפגש בנמל התעופה ע"ש בן גוריון ונמריא למילאנו. נחיתה ואנו מתחילים בטיול מהנה בעיירות הנפלאות לאורכו של אגם מג’ורה. ניסע אל סטרזה ממנה נשוט אל האיים הבורומינים אל איזולה בלה. על האי נבנה ארמון בסגנון הבארוק, סביבו גנים מרהיבים, אגני מים ומזרקות. תכנונה של הגינה ארך יותר מארבעים שנים. נבקר בארמון ובגניו המרהיבים. לאחר הביקור ניסע אל בית המלון בבירת האופנה והמוזיקה – מילאנו.

 

יום 2 מילאנו (אגם קומו)
היום נטייל לאורכו של האגם היפה והידוע ביותר בעולם – אגם קומו. ניסע לאורך חופי האגם בסמוך לצוקים הסוגרים על קו החוף בדומה לפיורד. נראה אניות קיטור רומנטיות מחליקות בין הכפרים הקטנים והציוריים שעל חוף האגם, ונצפה על בתי הפאר הרבים של עשירי איטליה שבחרו באזור למקום משכנם. נבקר בעיירה קומו שעל שפת האגם ונמשיך אל טראמצו הציורית בה נבקר בוילה קרלוטה וגניה המרהיבים. נמשיך לבלאגיו – הפנינה של אגם קומו, אשר בעבר היה כפר דייגים. נשוטט ברחובות העתיקים והשקטים. בתום הביקור נשוב לבית המלון.
בערב נערוך (בתשלום) סיור בעיר היפה ואתריה המוארים כולל תצפית מרהיבה על העיר מגג הכנסייה האדירה –הדואומו.

 

יום 3 מילאנו (ורונה וסירמיונה שעל שפת אגם גארדה)
יום ארוך ומהנה לפנינו. אנו בדרך לעוד אגם מרהיב ביופיו-אגם גארדה. נתחיל באחת מפנינות החמד של האזור – העיירה הססגונית סירמיונה, השוכנת על לשון יבשה החודרת אל אגם גארדה. נטייל בסמטאות העיר ובהן חנויות מזכרות ומבחר עצום של ג'לטריות, אלו הגלידות האיטלקיות שאי אפשר לעמוד בפניהם. נמשיך לביקור בורונה – "עיר האוהבים". נערוך סיור בעיר, נראה את המרפסת המפורסמת של יוליה ואת "הארנה" המפורסמת – האמפיתאטרון העתיק שבו נערכים גם כיום מופעים ואופרות.
בתום הביקור נשוב לבית המלון.

 

יום 4 מילאנו
חצי יום סיור בעיר האופנה והאופרה. נבקר בדואומו – הקתדרלה הענקית ונראה את מבצר ספורצה וחומותיו המשוננות. נטייל בפיאצה דל דואומו שלידה אחת מגלריות החנויות היפות ביותר בעולם – גלריה "ויטוריו אמנואלה" ולצדה בית האופרה לה סקאלה.
בשעות אחה"צ נהנה ממרכזי הקניות המדהימים אשר בעיר ולאחר מכן נשוב לבית המלון.
בערב –ארוחת ערב חגיגית לסיום טיולנו.

 

יום 5 מילאנו – ת"א (הר סלבטורה בלוגאנו)
יום טיול לדרומה של שוויץ, נבקר בלוגאנו השוכנת על שפת האגם למרגלות פסגות מושלגות. נטייל בעיר שרוב תושביה דוברים איטלקית. נראה את העיר העתיקה ואת כנסיית סנטה מריה של המלאכים ונטייל בפארק סיביקו שלשפת האגם. נעלה לתצפית מדהימה על העיר והאגם מהר סן סלבטורה. בתום הביקור מלאי חוויות ועם טעם של עוד ניסע לשדה התעופה ונטוס ארצה.

– סיור במילאנו
– אגם מג’ורה
– שייט לארמון בורומיאו
– שייט באגם קומו
– ביקור בבלאגיו
– ביקור בורונה
– ביקור בסרמיונה
– וילה קרלוטה
– ביקור בלוגאנו
– תצפית מהר סלבטורה

– טיסה במסלול ת"א – מילאנו – ת"א.
– מיסי נמל, היטל ביטחון ודלק.
– לינה בבית מלון בדרגת תיירות טובה או ראשונה.
– ארוחת בוקר בסגנון "מזנון חופשי" מדי יום.
– ארוחת ערב חגיגית אחת.
– דמי כניסה לאתרים כמפורט במסלול.
– אוטובוס תיירים ממוזג ע"פ תכנית הטיול.
– מלווה קבוצה ישראלי.
– טיפים לנותני השירותים השונים (למעט סבלות).

– מחיר הטיול אינו כולל טיפ למלווה הקבוצה הטיפ המומלץ הינו 3 אירו ליום לאדם.

לפרטים נוספים והזמנה
03-715-9999

מתלבטים? מלאו ונחזור אליכם
צרפו אותי לרשימת הדיוור