5 ימים

,

יום 1 תל אביב – וינה

ניפגש בנמל התעופה בן גוריון ונמריא לוינה בירת אוסטריה. עיר שבה המוזיקה והאמנויות, המסורת וגם העכשווי, הפכו לחלק בלתי נפרד. בעיר ארמונות נהדרים, בנייני ציבור וכנסיות מרשימות.  נחיתה ואנו בדרכנו לסיור מודרך בעיר היפה. – נראה את  הדנובה, את עיריית וינה וארמון ההופבורג. נשקיף על העיר מחצר ארמון הבלוודרה. נכיר גם את יצירותיו הארכיטקטוניות המופלאות של הונדרטווסר ונטייל בעיר העתיקה למרגלות כנסיית סטפן הקדוש שנבנתה במאה ה 12 ובה התקיימו טקס הנישואים והלוויה של אמדאוס מוצרט.  בתום הסיור העברה לבית המלון.

 

יום 2 וינה (עמק הדנובה, הווכאו) 

ניסע מערבה אל עמק ווכאו הרומנטי שעל גדות הדנובה, אתר ציורי המוכרז ע"י אונסק"ו כאתר מורשת התרבות.  אל העיירה מלק. העיר ניצבת בעמק שמורה היטב זה 1000 שנים, במרחק רכיבה מוינה, על בנייניה בסגנון הרנסאנס והבארוק, הניצבים בתוך שרידי הביצורים העתיקים, עיר מאוזנת בעדינות עם הנוף שמסביבה. נגיע גם אל דורסטיין הקטנטונת המבוצרת  במצוק. מעליה, האזין ריצ'ארד לב-הארי  לשירת הטרובאדור הנאמן בלונדל. נטייל בסמטאותיה הציוריות של העיירה  בין בתים עתיקים ומרפסות עטורות פרחים.

 

יום 3 יערות וינה ובאדן (מכרה סיגרוטה)

הבוקר מוקדש לסיור ביערות וינה ובאדן – אזור ירוק שובה לב ועין. יערות, כרמים וכפרים ציוריים. כאן במקום הפסטורלי, התאבד יורש העצר, בנו של פרנץ יוזף, כשהוא בן 30 בשל אהבה נכזבת לנערה בת 17. אמו, הקיסרית סיסי בנתה כאן מנזר לזכר המאורע. נמשיך בדרך הנראית כלקוחה ישירות מגלוית נוף מתקתקה אל באדן – עיירת מרפא רומית מפורסמת, בה שהו בטהובן וגם מוצרט, אשר היה אתר הקיץ של חצר הקיסר במשך שנים רבות. נסיים את הטיול בביקור במכרה "סיגרוטה" הכולל שייט קצר באגם תת קרקעי.

 

יום 4 וינה (בניין האופרה)

יום נוסף להשלמת ההיכרות עם העיר היפה ואתריה.  נבקר בבניין האופרה המדהים ,נראה את המוזיאון היהודי ואת אנדרטת השואה  נטייל באזור הפראטר הידוע בגן השעשועים שבו, בבתי הקפה שם נוכל לטעום את השטרודל הוינאי הטעים . נשוטט בשוק הצבעוני של העיר  וכמובן נטייל במרכזי הקניות השוקקים  של וינה לרבות מדרחוב "מריה הילפר" – הלוא הוא רחוב הקניות המפורסם של העיר.

בערב נצא לארוחת ערב חגיגית בעיירה גרינציג  עיירת בילויים ובה בתי קפה   בתי יין  ופולקלור מקומי.

 

יום 5 וינה –ת"א (ארמון שיינברון וגניו)

היום  נבקר בארמון שיינברון, אשר שימש לאורך השנים את קיסרי אוסטריה, אשר נהגו לערוך בו נשפים המוניים אליהם היו מוזמנים בני האצולה מכל רחבי אירופה. נבקר בחדרי הארמון  ובגנים המרהיבים שבהם שלל מזרקות ובריכות ונלמד על חיי בני האצולה האוסטרים בעבר.

בשעות אחה"צ  המאוחרות העברה לשדה התעופה וטיסה ארצה.

 

– ארמון שיינברון  וגניו

– ביקור בעיירה מלק

– ביקור בדורסטין

– ביקור בבאדן

– מכרה סיגרוטה

– טיול ביערות וינה

– טיול בעמק הוואכאו

– ביקור באופרה

 

– טיסה סדירה במסלול ת"א – וינה – ת"א.

– לינה בבית מלון בדרגת תיירות טובה ו/או ראשונה.

– ארוחת בוקר בסגנון "מזנון חופשי" מדי יום.

– ארוחת ערב חגיגית.

– דמי כניסה לכל האתרים המפורטים במסלול אלא אם צוין אחרת (בתשלום).

– אוטובוס תיירים ממוזג ע"פ תוכנית הטיול.

– סיור היכרות בכל עיר עם מלווה הקבוצה.

– מלווה קבוצה ישראלי.

– טיפים לנותני השירותים השונים (למעט סבלות).

– מיסי נמל, היטל ביטחון ודלק.

 

  • מחיר הטיול אינו כולל טיפ למלווה הקבוצה בסך 3 אירו ליום לאדם.
לפרטים נוספים והזמנה
03-715-9999

מתלבטים? מלאו ונחזור אליכם
צרפו אותי לרשימת הדיוור