5 ימים

אתונה – אוזו ובוזוקי
כולל ביקור במיקנה כיף סוניו – תעלת קורינתוס – נפפליון

 

 

יום 1 תל אביב-אתונה
פגישה בנמל התעופה בן גוריון וטיסה לאתונה, בירת יוון. בהגיענו, נצא לסיור באתריה הקלאסיים של אתונה-הכיכרות החשובות סינטגמה ואומוניה ,נראה את אנדרטת החייל האלמוני לזכרם של חלליה שנפלו במלחמת העצמאות , בית הפרלמנט .נראה את האקדמיה והספרייה הלאומית ואת אצטדיון פנתינייקוס בו נערכו המשחקים האולימפיים ב- 1869. בתום הסיור העברה לבית המלון. בערב נצא לטייל ברובע הפלאקה העתיק, רובע הבילויים של אתונה.

 

יום 2 אתונה – (הגשרים בתעלת קורינתוס חומות הקיקלופים במיקנה ווהטברנות בנפליון)
ניסע אל אחד האתרים המיוחדים ביוון. תעלת קורינתוס . התעלה שאורכה כ-6 ק"מ וגובה דפנותיה 80 מטרים מעל פני הים היא מבצע הנדסי שהחל בימיו של נירון קיסר וחודש רק בשנת 1881 . עם קצת מזל נראה את הגשרים השקועים המורמים לצורך מעבר כלי רכב. מחזה מרשים ביותר. נמשיך אל חבל ארגוליס אל מיקנה . בעיר המוזכרת בסיפורי הומרוס נמצאו קברים עתיקים. נראה את האקרופוליס , את שער האריות ונשמע את סיפורי פרסאוס , אגממנון ודמויות מיתולוגיות אחרות. נמשיך אל נפפליון . עיר נמל יפה. סמטאות צרות, בתים צבעוניים חנויות בתי קפה וטברנות . נטייל בעיר ונצפה על המפרץ מהמבצר שבראשה. חזרה מאוחרת לבית המלון.

 

יום 3 אתונה – אגם ווליגמני- כיף סוניו- ומקדש פוסיידון
היום ניסע לאורכו של החוף ,דרך השכונות המפוארות בפרברי אתונה אל כיף סוניו ומקדש פוסיידון. בדרכנו נעצור להתרעננות קצרה ליד אגם ווליגמני, פלא טבע מרהיב ביופיו . נמשיך לכיף סוניו, לשון היבשה שהייתה מקום פולחן מקודש לספנים היוונים ששבו לביתם מהים האיגאי, על המצוק נבנה מקדש מפואר לאל הים –פוסיידון ועל אחד מעמודיו נחרת שמו של המשורר ביירון שכתב על הכיף והמקדש. בתום הביקור נשוב לבית המלון.
המעוניינים יוכלו להצטרף (בתשלום) לערב פולקלור יווני. גיטרה ובוזוקי.

 

יום 4 אתונה – האקרופוליס ורובע הפלאקה גם ביום
סיור מהנה ומעניין באתר המפורסם ביותר ביוון. גבעת האקרופוליס. נטייל בין המבנים העתיקים עדות לעושרה וחשיבותה של אתונה בימים ההם. נראה את הפרתנון את התיאטרון של דיוניסוס את המוזיאון ואת מקדשו של זאוס ונשמע גם סיפורי מיתולוגיה מרתקים.
בשעות אחה"צ נטייל ברובע הפלאקה שלמרגלות האקרופוליס האזור כונה בעבר "שכונת האלים" בגלל קרבתו לאקרופוליס. הוא העתיק ביותר באתונה ומשופע בבתים ציוריים, טברנות , חנויות צבעוניות דוכנים שונים ומשונים.
בערב נצא לארוחת ערב חגיגית לסיום טיולנו בעיר הנמל התוססת פיראוס.

 

יום 5 אתונה – ת"א
יום אחרון לטיולנו . הבוקר חופשי לקניות במרכז העיר או בשווקים הרבים שבעיר .נוכל לבחור בין שוטטות בשוק מונאסטיראקי –השוק הפתוח הגדול בעיר ובו אינספור דוכנים וחנויות לממכר בגדים, רהיטים נעליים , מטבעות ודברי סדקית אוירה נהדרת וגם בתי קפה ומסעדות לבין הקניון המקורה והמודרני באזור קולונקי.
בשעות אחה"צ המאוחרות העברה לשדה התעופה וטיסה ארצה.

– ביקור באקרופוליס
– טיול ברובע הפלאקה
– סיור בעיר
– ביקור בכיף סוניו
– מקדש פוסיידון
– אגם ווליגמאני
– ביקור בנפפליון
– ביקור במיקנה
– תעלת קורינתוס
– ביקור בפיראוס

– טיסה במסלול ת"א – אתונה – ת"א. ׁ
– מיסי נמל, היטל ביטחון ודלק.
– לינה בבית מלון בדרגת תיירות טובה או ראשונה.
– ארוחת בוקר בסגנון "מזנון חופשי" מדי יום.
– ארוחת ערב חגיגית אחת.
– דמי כניסה לאתרים כמפורט במסלול.
– אוטובוס תיירים ממוזג ע"פ תכנית הטיול.
– מלווה קבוצה ישראלי.
– טיפים לנותני השירותים השונים (למעט סבלות).

– מחיר הטיול אינו כולל טיפ למלווה הקבוצה – הטיפ המומלץ הוא 3 אירו לאדם ליום.

לפרטים נוספים והזמנה
03-715-9999

מתלבטים? מלאו ונחזור אליכם
צרפו אותי לרשימת הדיוור